بدون پدر، ما یک کشتی در حال غرق شدن هستیم


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

همه ما هنوز از قتل غم انگیز ۱۹ کودک زیبا در اووالده، تگزاس در اوایل این ماه می گذریم و متعجبیم که چگونه ممکن است چنین اتفاقی غیرقابل درک رخ دهد.

برخی تلاش می‌کنند محدودیت‌های بیشتری برای مالکیت اسلحه ایجاد کنند یا حتی اسلحه را کاملاً ممنوع کنند، در حالی که برخی دیگر انگشت اتهام را به سوی مجریان قانون محلی نشانه می‌گیرند و متعجب می‌شوند که چرا آنها سریع‌تر واکنش نشان ندادند. دیگران پیشنهاد می کنند که اهداف را با افسران امنیتی بیشتر در مدارس سخت کنیم. اما هیچ یک از این گزینه ها واقعاً به قلب مشکل نمی پردازند.

آیا ما این واقعیت را که اغلب نادیده گرفته می شود در نظر گرفته ایم که غیبت پدر باعث فروپاشی خانواده می شود؟

بحران آمریکا فقدان پدر است

در مقاله ای از بنیاد هریتیج که در سال ۲۰۱۸ پس از تیراندازی در پارکلند، فلوریدا منتشر شد، چنین مشاهده ای وجود داشت: “در میان ۲۵ تیراندازی که بیشترین استناد به مدرسه را داشته اند از زمان کلمباین، ۷۵٪ در خانه های خراب پرورش یافته اند.” روانشناس دکتر پیتر لانگمن، یک متخصص برجسته در مورد تیراندازی در مدرسه، دریافت که بیشتر آنها از خانه‌های شکسته‌ای نه تنها از طلاق و جدایی، بلکه از خیانت، سوء مصرف مواد، رفتار مجرمانه، خشونت خانگی و کودک آزاری ناشی می‌شوند.

سالوادور راموس، تیرانداز ۱۸ ساله که مسئول مرگ همه آن کودکان گرانبها در تگزاس بود، هیچ رابطه ای با پدرش نداشت. مادرش خارج از ایالت زندگی می کرد و او با مادربزرگش که او نیز به ضرب گلوله شلیک کرده بود، رابطه تیره ای داشت. همه آنها سابقه کیفری نیز داشتند. پدر خود راموس در مصاحبه ای گفت: “او همیشه می گفت من او را دوست ندارم.”

آدریانا ریس، مادر سالوادور راموس، در حال دعا و در دست داشتن دانه های تسبیح بیرون از خانه اش دیده می شود.

آدریانا ریس، مادر سالوادور راموس، در حال دعا و در دست داشتن دانه های تسبیح بیرون از خانه اش دیده می شود.
(فاکس نیوز دیجیتال)

ما این مشکل از هم پاشیدگی خانواده را نادیده می گیریم.

یک نفر گفت: اگر می خواهی بدانی چه پدری بودی، به فرزندانت نگاه نکن، به نوه هایت نگاه کن. خانواده ها، با پدران و مادران که وظیفه خود را انجام می دهند، اساس کشور ما هستند.

سناتور حزب جمهوری خواه به افزایش “خشونت غوغایی” در مورد بی پدری، فروپاشی خانواده اشاره کرد

وقتی پسر بزرگم کریستوفر پسر بچه بود، برایش یک یدک کش اسباب بازی خریدم. این یک اسباب بازی غرق نشدنی حمام بود. سعی می‌کردیم آن را زیر آب در استخر نگه داریم و همیشه به سطح می‌آمد.

وقتی کریستوفر بزرگتر شد، از او پرسیدم که آیا می‌خواهد آن یدک‌کش را یک‌بار برای همیشه غرق کند؟ بنابراین، من یک سوراخ کوچک در بالای آن ایجاد کردم و یک بمب گیلاس در آن انداختم که بسیار باعث خوشحالی پسرم شد. این دراماتیک نبود، اما بمب گیلاس سوراخی در یدک کش ایجاد کرد. کشتی غرق نشدنی سرانجام به آرامی به ته استخر فرو رفت.

اگر می خواهید چیزی را غرق کنید، یک سوراخ در بدنه آن ایجاد کنید.

با تمام آزمایش‌های اجتماعی امروز در آمریکا، بدنه خود را سوراخ می‌کنیم. اگر خانواده غرق شود، فرهنگ نیز با آن فرو خواهد رفت.

تیراندازی در مدرسه تگزاس: مرد مسلح قبل از تیراندازی ۳ پست وحشتناک ایجاد کرد

۸۰ درصد نوجوانان بستری شده در بیمارستان های روانپزشکی از خانه های بدون پدر می آیند. کودکان بدون پدر ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصد بیشتر در معرض مشکلات عاطفی و رفتاری هستند. احتمال مصرف مواد مخدر یا مشروبات الکلی در کودکی که از یک خانه بدون پدر می‌آید ۶۸ درصد بیشتر است، احتمال اینکه در سنین پایین از نظر جنسی فعال شود، و سه برابر بیشتر احتمال دارد که مرتکب یک جنایت خشن شود.

پدرانی که آنجا هستند تا فرزندان خود را بزرگ کنند، ابرقهرمانان واقعی جامعه ما هستند.

شصت و سه درصد از نوجوانانی که اقدام به خودکشی می کنند از خانه های بدون پدر می آیند. هفتاد و یک درصد از کودکانی که دبیرستان را تمام نمی کنند از خانه های بدون پدر می آیند. نود درصد بچه های بی سرپرست و فراری ما اهل خانه های بی پدر هستند. احتمال زندانی شدن و ماندن در موسسات نوجوانان پسران بدون پدر ۳۰۰ درصد بیشتر است.

نرخ طلاق در دختران بدون پدری که ازدواج می کنند ۹۲ درصد بیشتر است و پسران بدون پدر نیز ۳۸ درصد بیشتر در معرض شکست زناشویی هستند. احتمال ازدواج دختران بدون پدر در سنین نوجوانی ۵۳ درصد بیشتر است. دختران بدون پدر ۱۱۱ درصد بیشتر در سنین نوجوانی بچه دار می شوند و ۱۶۴ درصد بیشتر احتمال دارد که زایمان خارج از ازدواج داشته باشند. ۸۰ درصد از کسانی که امروز در زندان هستند در خانه های بدون پدر بزرگ شده اند.

پدرها قطعه گمشده در همه اینها هستند.

روز پدر ۲۰۲۲: بهترین مشاوران تک نفره و توصیه های زندگی که از پدر گرفته ام

در زمانی که ابرقهرمانان سینمایی بر پرده سینما مسلط هستند، زمان آن فرا رسیده است که از قهرمانان اغلب نادیده گرفته شده در فرهنگ ما تجلیل کنیم: شوهرانی که به همسر خود وفادار می مانند و به عهد خود برای ایستادن در کنار همسر خود احترام می گذارند، “در جهت خوب یا بد، برای ثروتمندتر”. و برای فقیرتر، در بیماری و در سلامت، عشق ورزیدن و گرامی داشتن تا زمانی که مرگ آنها را از هم جدا کند” و پدرانی که برای بزرگ کردن فرزندان خود آنجا هستند، ابرقهرمانان واقعی هستند.

ما به پدران بیشتری نیاز داریم تا در کشور ما به شکلی که قبلاً هرگز پیش نیامده است، قدم بردارند. و حتی بیشتر، ما به مردان خداپسند نیاز داریم.

کشیش گرگ لوری و همسرش که نزدیک به 50 سال است، کت لوری.

کشیش گرگ لوری و همسرش که نزدیک به ۵۰ سال است، کت لوری.
(کلیسای برداشت / کشیش گرگ لوری)

کتاب مقدس می‌گوید: “فرزندان میراثی از جانب خداوند هستند و فرزندان پاداشی از جانب او هستند. فرزندانی که در جوانی به دنیا می‌آیند مانند تیرهایی در دست جنگجو هستند. خوشا به حال مردی که تیرهایش از آنها پر باشد” (مزمور ۱۲۷:۳). -۵).

کلمه “میراث” به کار رفته در این قطعه را می توان به عنوان “هدیه” ترجمه کرد. به بچه ها داده نمی شود که نگه دارند، بلکه باید آنها را پرورش دهند. آنها به مثال ما نیاز دارند، اما مهمتر از همه، آنها به ما نیاز دارند. بهترین منبعی که می توانید برای فرزندانتان خرج کنید زمان است و مقدار زیادی از آن.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

گفته شده است: “خانواده بدون ملت می تواند زنده بماند، اما ملت بدون خانواده نمی تواند زنده بماند.”

پدر و پسرش در خانه با هم وقت می گذرانند.

پدر و پسرش در خانه با هم وقت می گذرانند.
(iStock)

مهمتر از همه، ما در ملت خود به خدا نیاز داریم. ما باید به سوی خداوندی بازگردیم که ما را دوست دارد و به ما کمک خواهد کرد که پایه های فرسایشی خود را بازسازی کنیم، آجر به آجر، خانواده به خانواده. ما باید او را صدا بزنیم و کمک بخواهیم.

خداوند می فرماید: «ای مردم بی ایمان بازگردید، من شما را از عقب نشینی درمان می کنم. «بله، ما نزد تو خواهیم آمد، زیرا تو یهوه خدای ما هستی» (ارم. ۳:۲۲).

من هرگز پدر بیولوژیکی ام را نشناختم. مادرم ازدواج کرد و هفت بار طلاق گرفت.

کشیش گرگ لوری در یکی از رویدادهای کلیسای برداشت در اینجا نشان داده شده است.

کشیش گرگ لوری در یکی از رویدادهای کلیسای برداشت در اینجا نشان داده شده است.
(کلیسای برداشت / کشیش گرگ لوری)

اما وقتی این مژده را شنیدم که پدری در بهشت ​​وجود دارد که مرا دوست دارد، به او روی آوردم.

او مرا تغییر داد، و در کلیسا، با بسیاری از شخصیت‌های پدری مسن‌تر آشنا شدم که به من سرمشق دادند.

من با همسرم کاته ازدواج کردم و آماده می شویم تا ۵۰ سال ازدواج را جشن بگیریم. ما دو پسر و پنج نوه داریم.

مسیح چرخه گناه را در خانواده من شکست و او می تواند همین کار را برای خانواده شما انجام دهد!

به مناسبت روز پدر در این آخر هفته، اگر پدر وفاداری در زندگی خود دارید، حتما از او تشکر کنید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

از پدرانی که خانواده های خود را به خوبی رهبری کرده اند، می خواهم از طرف یک ملت سپاسگزار از شما تشکر کنم!

روز پدر مبارک!

برای خواندن اطلاعات بیشتر از GREG LAURIE اینجا را کلیک کنید