با دارنل واشینگتن ملاقات کنید، قسمت تنگ تکشاخ جورجیا که در آغاز فصل، سرها را برانگیخت


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چیزهای زیادی در مورد جورجیا بولداگ ها در مسابقه ۴۹-۳ آنها مقابل اورگان داکس در شنبه شب در آتلانتا وجود داشت، اما طرفداران نمی توانند از تماشای یک بازیکن برای قرمز و سفید خودداری کنند.

دارنل واشنگتن در دو فصل گذشته یک بولداگ بوده و زمان محدودی را در بازی ها دریافت کرده است. اما او شنبه شب به طور کامل در معرض دید قرار گرفت، زیرا واشنگتن کاری را انجام داد که برای کسی که ۶ فوت-۷ و ۲۷۰ پوند وزن دارد، رایج نبود.

واشنگتن در کوارتر اول یک پاس کوتاه از استتسون بنت گرفت و شروع به چرخاندن چرخ کرد. اما این سرعت او نبود که همه را غافلگیر کرد – واشنگتن بدون از دست دادن یک ضربه، مانعی برای یک مدافع شد تا در دویدن و گرفتن حریفش یاردی بیشتری پیدا کند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

در نیمه اول در 3 سپتامبر 2022 در آتلانتا، دارنل واشنگتن، مدافع خط دفاعی اورگان، جفری باسا را ​​از پیش رو برداشت.

در نیمه اول در ۳ سپتامبر ۲۰۲۲ در آتلانتا، دارنل واشنگتن، مدافع خط دفاعی اورگان، جفری باسا را ​​از پیش رو برداشت.
(AP Photo/John Bazemore)

او بازی را با دو دریافت به طول ۳۳ یارد به پایان می رساند، اما هواداران جورجیا با شروع فصل، انتظارات بیشتری از واشنگتن خواهند داشت.

آنتونی ریچاردسون فلوریدا، گیتورها را به ناراحتی NO. 7 یوتا در بازکن خانه

براک باورز، نقطه آغازین جورجیا، بیشتر اوقات به دلیل مهارت و توانایی‌اش در این موقعیت، چشمان گوگولی می‌شود. او بیشتر با وزنه ۶ فوتی ۴، ۲۳۰ پوندی معمولی است و فصل گذشته ۸۸۲ یاردی و ۱۳ تاچ داون برای قهرمانان ملی داشت که او را شروع کننده واضح می کند.

کربی اسمارت، سرمربی جورجیا، پس از شکست دادن اورگان در 3 سپتامبر 2022، در آتلانتا، زمین را ترک می‌کند و برای تماشاگران دست تکان می‌دهد.

کربی اسمارت، سرمربی جورجیا، پس از شکست دادن اورگان در ۳ سپتامبر ۲۰۲۲، در آتلانتا، زمین را ترک می‌کند و برای تماشاگران دست تکان می‌دهد.
(AP Photo/John Bazemore)

کوارتربک تگزاس کویین اوورز پس از برنده شدن در فصل افتتاحیه از اخبار بد مبهوت شد

اما افرادی مانند واشنگتن و حتی آریک گیلبرت با وزن ۶ فوت و ۵، ۲۴۸ پوند، حمله هیجان انگیز جورجیا را ایجاد می کنند.

در نیمه اول در 3 سپتامبر 2022 در آتلانتا، برایان ادیسون، مدافع دفاعی اورگان، دارنل واشنگتن، با مانع در جورجیا قرار گرفت.

در نیمه اول در ۳ سپتامبر ۲۰۲۲ در آتلانتا، برایان ادیسون، مدافع دفاعی اورگان، دارنل واشنگتن، با مانع در جورجیا قرار گرفت.
(AP Photo/John Bazemore)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

واشنگتن در فصل گذشته فقط ۱۰ بار در ۱۵۴ یارد و یک امتیاز دریافت کرد. و همانطور که انتظار می‌رود با کسی هم‌اندازه او باشد، واشنگتن نیروی عظیمی در بازی دویدن است که تکنیک مهار کردن عالی را به نمایش می‌گذارد و از قد و قامت خود برای حرکت دادن حریفان در خط مبارزه استفاده می‌کند.