بایدن می‌گوید از رهبران سعودی نمی‌خواهد تولید نفت را افزایش دهند، روسیه، روسیه و روسیه را مقصر قیمت‌ها می‌داند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه گفت که از رهبران عربستان سعودی برای افزایش تولید نفت در سفر ماه آینده خود به عربستان سعودی درخواست نخواهد کرد و تاکید کرد که “هدف این سفر نیست”، در حالی که قیمت های بالای گاز در ایالات متحده را مقصر دانست. “روسیه، روسیه، روسیه.”

رئیس‌جمهور طی یک کنفرانس مطبوعاتی نادر در حاشیه نشست ناتو در اسپانیا، پنج‌شنبه، چندین سؤال از خبرنگاران، از تورم ایالات متحده، ادامه حمایت از اوکراین و موارد دیگر را مطرح کرد.

از بایدن پرسیده شد که آیا در سفر ماه آینده خود از ولیعهد پادشاه عربستان سعودی درخواست افزایش تولید نفت را خواهد داشت، زیرا آمریکایی ها همچنان درد را در پمپ احساس می کنند و این سوال که او چگونه پادشاهی را در بحبوحه حقوق بشر پاسخگو خواهد دانست. سوء استفاده ها

گزارش بایدن در ماه آینده از عربستان سعودی دیدن می کند و به دنبال راه حل هایی است زیرا گاز به ازای هر گالن ۵ دلار می رسد: گزارش

رئیس جمهور با اشاره به اینکه این سفر از اسرائیل آغاز خواهد شد، گفت: «خب، اولاً هدف از این سفر نیست. وی ادامه داد: اسرائیلی‌ها معتقدند که این سفر واقعاً مهم است.

بایدن گفت: «آنچه که ما در برخورد با آن سفر صحبت می کنیم، قبل از رفتن من، همانطور که گفتم، رفتن به اسرائیل برای دیدار با رهبران اسرائیل برای تأیید پیوند ناگسستنی اسرائیل و ایالات متحده است.» “هدف” سفر به خاورمیانه “تعمیق ادغام اسرائیل در منطقه است که به نظر من برای صلح و برای امنیت اسرائیل مفید است.”

لیبرمن: سرنوشت جنگ اوکراین در میدان نبرد تعیین خواهد شد، نه توسط رهبران G7 و تحریم های نادرست

وی گفت: «و به همین دلیل است که رهبران اسرائیل به شدت برای رفتن من به عربستان سعودی موضع گرفته اند. چیزهایی که فراتر از هر چیزی است که به طور خاص به عربستان مربوط می شود.”

رئیس جمهور جو بایدن قرار است در ماه ژوئیه اولین سفر خود را از زمان تصدی ریاست جمهوری به کشور نفت خیز عربستان سعودی انجام دهد.

رئیس جمهور جو بایدن قرار است در ماه ژوئیه اولین سفر خود را از زمان تصدی ریاست جمهوری به کشور نفت خیز عربستان سعودی انجام دهد.

زمانی که بایدن در مورد اینکه آیا او از رهبران سعودی درخواست افزایش تولید نفت خواهد کرد یا خیر، گفت: «نه».

بایدن گفت: “این جلسه تمام کشورهای خلیج است. من به آنها نشان دادم که فکر می کنم باید تولید نفت را افزایش دهند، به طور کلی نه برای سعودی ها.” و من فکر می‌کنم که ما این کار را خواهیم کرد—امیدوارم ببینیم که آنها و منافع خودشان نتیجه‌گیری می‌کنند که انجام آن منطقی است.»

اما رئیس جمهور در این کنفرانس مطبوعاتی مجدداً روسیه را به دلیل افزایش قیمت گاز در ایالات متحده مقصر دانست

رئیس جمهور اقداماتی را که برای رسیدگی به قیمت های سرسام آور سوخت انجام داده است، از جمله آزادسازی یک میلیون بشکه نفت در روز از ذخایر نفت ایالات متحده و همچنین تلاش های خود برای وادار کردن سایر کشورها به حذف ۲۴۰ میلیون بشکه نفت از ذخایر را تشریح کرد. ذخایر استراتژیک نفت

رئیس جمهور افزود که از کنگره خواسته است تا مالیات بر بنزین در پمپ را به طور موقت پایان دهد و از ایالت ها نیز خواسته است که همین کار را انجام دهند.

کارشناسان: اگر توافق هسته‌ای ایران به توانمندی تسلیحات منجر شود، سعودی‌ها «روز آینده» بمب تولید می‌کنند

بایدن گفت: «اگر ما این کارها را انجام دهیم، تخمین زده می‌شود که می‌توانیم فردا را پایین بیاوریم – اگر آنها، کنگره موافقت کنند و ایالت‌ها موافقت کنند – می‌توانیم قیمت نفت را یک دلار در هر گالن در پمپ در این محدوده کاهش دهیم.» و افزود که می تواند “تسکین فوری” را فراهم کند.

وی افزود: بنابراین من فکر می‌کنم این راهی است که باید در آن حرکت کنیم و فکر می‌کنم تاثیر مثبتی بر قیمت در پمپ نیز خواهد داشت.

قیمت پمپ بنزین در نیوجرسی سر به فلک کشیده (مگان مایرز/فاکس نیوز دیجیتال)

قیمت پمپ بنزین در نیوجرسی سر به فلک کشیده (مگان مایرز/فاکس نیوز دیجیتال)
(اخبار فاکس )

بایدن ادامه داد: در نهایت دلیل افزایش قیمت گاز به خاطر روسیه، روسیه و روسیه است. دلیل اینکه بحران غذایی وجود دارد این است که روسیه و روسیه اجازه نمی دهند غلات از اوکراین خارج شود.

رئیس جمهور در رابطه با حمایت آمریکا از اوکراین گفت که او و متحدان ناتو تصمیم گرفته اند که «تا زمانی که طول بکشد» از اوکراین حمایت خواهند کرد.

در این عکس که توسط دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری اوکراین در روز شنبه 18 ژوئن 2022 ارائه شده است، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در هنگام بازدید از منطقه جنگ زده میکولایف در نشستی با مقامات نظامی شرکت می کند.  (دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری اوکراین از طریق AP)

در این عکس که توسط دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری اوکراین در روز شنبه ۱۸ ژوئن ۲۰۲۲ ارائه شده است، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در هنگام بازدید از منطقه جنگ زده میکولایف در نشستی با مقامات نظامی شرکت می کند. (دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری اوکراین از طریق AP)
(AP)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بایدن گفت: «ما با اوکراین و همه متحدان تا زمانی که لازم است مطمئن شوند که از اوکراین شکست نخواهند خورد و من را ببخشید، به اوکراین پایبند خواهند بود». اوکراین “از قبل ضربه سختی به روسیه وارد کرده است.”

وی افزود: اوکراین نشان داده است که در واقع می‌تواند به مقاومت در برابر تجاوز روسیه ادامه دهد و بنابراین نمی‌دانم چگونه قرار است پایان یابد، اما با شکست روسیه از اوکراین در اوکراین پایان نخواهد یافت.