بایدن دوست دارد وقتی سوال سختی برایش پیش می آید این موضوع را با مطبوعات مطرح کند — در اینجا ۳ نمونه حماسی آورده شده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پرزیدنت جو بایدن روز دوشنبه بار دیگر با یک خبرنگار درگیر شد. بایدن با روزنامه نگاران سر و صدا می کند که انگار با دشمن سابقش که ادعا می شود در استخر شنا، کورن پاپ بود، روبرو می شود.

در آخرین دور بایدن علیه مطبوعات، یک خبرنگار توضیح داد که “اقتصاددانان می گویند احتمال رکود حتی از همیشه بیشتر است.” این برای این هوس باز خیلی زیاد بود. اکثریت آنها این را نمی گویند. او پاسخ داد. “حالا شما مانند یک سیاستمدار جمهوری خواه به نظر می رسید. شوخی کردم. این یک شوخی است.”

جز این که زیاد اتفاق می افتد. او با CNN، ABC، CBS، NBC و البته فاکس نیوز بحث می کند. بر اساس یک مطالعه، او تنها کسری از تعداد مصاحبه های رئیس جمهور باراک اوباما و دونالد ترامپ را انجام داده است. بایدن، لستر هولت، مجری شبکه NBC را به دلیل اینکه درباره تورم پرسیده بود، به دلیل «مرد عاقل بودن» مورد انتقاد قرار داد. او حتی در مورد دویدن سیسیلیا وگا از ABC – البته در یک وسیله نقلیه الکتریکی – شوخی کرد.

این ترامپ نیست که مطبوعات تقریبا هر ساعت به او حمله می کردند. این بایدن، نامزد مورد نظر رسانه های خبری است. این چیزی است که رفتار او را بسیار شگفت انگیز می کند.

سازمان دیده بان رسانه می گوید: بحران شیر خشک: ABC، CBS، NBC با بایدن “مانند یک ناظر” رفتار می کنند

واشنگتن، دی سی - 17 ژوئن: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، قبل از خروج یک تفنگدار دریایی از کاخ سفید در 17 ژوئن 2022 در واشنگتن دی سی با اعضای مطبوعات صحبت می کند.  پرزیدنت بایدن برای گذراندن آخر هفته خود به ساحل Rehoboth در دلاور سفر می کند.  (عکس از الکس وانگ/گتی ایماژ)

واشنگتن، دی سی – ۱۷ ژوئن: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، قبل از خروج یک تفنگدار دریایی از کاخ سفید در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی با اعضای مطبوعات صحبت می کند. پرزیدنت بایدن برای گذراندن آخر هفته خود به ساحل Rehoboth در دلاور سفر می کند. (عکس از الکس وانگ/گتی ایماژ)

رویارویی ها زمانی رخ می دهد که بایدن از اینکه مطبوعات به روایت تایید شده پایبند نیستند، ناامید است. او این نکته را هنگام مصاحبه با جیمی کیمل، غیر روزنامه نگار و دوستدار منصوب، بیان کرد. بایدن ناله کرد که “همه چیز توسط رسانه ها تحریک می شود.” به گزارش پولیتیکو، او در اوایل روز، در یک جلسه غیرقانونی از خبرنگاران انتقاد کرد و به “کیفیت و عظمت پوشش مطبوعاتی دولت خود” ضربه زد.

کارکنان ارتباطات کاخ سفید رئیس جمهور را مخفی نگه می دارند. پولیتیکو در سپتامبر نوشت: «به گفته مقامات کاخ سفید، وقتی بایدن اظهارات عمومی می‌کند، برخی از کارکنان کاخ سفید یا او را ساکت می‌کنند یا سخنان او را خاموش می‌کنند.» زمانی که بایدن در طول مراسم تخم مرغ عید پاک کاخ سفید شروع به پاسخ دادن به سؤالات کرد و یک کارمند روابط عمومی کاخ سفید به معنای واقعی کلمه او را از خبرنگاران مشتاق دور کرد، آشکار بود.

بخشی از مشکل بایدن طول عمر است. او ۴۹ سال برای مبارزه با مطبوعات وقت داشته است. دوران سیاسی او تقریباً با میانگین سنی اعضای تازه انتخاب شده مجلس نمایندگان برابری می کند. اما بیشتر مسئله این است که بایدن به سادگی سوالات سخت را دوست ندارد. همیشه.

همه می‌دانند که بایدن با پیتر دوسی، خبرنگار فاکس نیوز برخورد کرده است، اما رئیس‌جمهور با رسانه‌های مختلف مبارزه کرده است. در اینجا سه ​​مورد از بهترین نمونه ها آورده شده است:

۱. بایدن حتی با مطبوعات صحبت نخواهد کرد: دولت باز را فراموش کنید، کمیته حفاظت از روزنامه نگاران گزارشی را در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ منتشر کرد که در آن بایدن به ندرت با روزنامه نگاران صحبت می کرد. در این گزارش آمده است: «او کمتر از باراک اوباما یا دونالد ترامپ در سال‌های اول ریاست جمهوری‌شان، کنفرانس‌های مطبوعاتی و مصاحبه‌های رسانه‌ای انجام داده است».

در این گزارش توضیح داده شده است که “بایدن تنها یک کنفرانس مطبوعاتی انفرادی کامل در کاخ سفید و چهار کنفرانس مطبوعاتی در سفرهای خارجی در اولین سال ریاست خود برگزار کرد.” او همچنین “فقط ۲۲ مصاحبه به عنوان رئیس جمهور با اعضای رسانه های خبری انجام داد.” این در مقایسه با سال ۹۲ توسط ترامپ و ۱۵۰ سال توسط اوباما در سال های اول کم رنگ شد.

۲. رئیس جمهور به خبرنگار CNN می گوید: کیتلان کالینز، خبرنگار ارشد CNN در کاخ سفید از بایدن درباره اقدامات ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در اوکراین پرسید. او پرسید: «چرا اینقدر مطمئن هستید که او رفتارش را تغییر می‌دهد، آقای رئیس‌جمهور؟»

“من اعتماد به نفس ندارم. چه لعنتی، شما همیشه چه کار می کنید؟ من کی گفتم اعتماد به نفس دارم؟” پاسخ تند آمد او حتی در پاسخ به سوال بعدی او سخت تر بود. او با صدای بلند گفت: “اگر این را درک نمی کنید، در کار اشتباهی هستید.”

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، بارها با روزنامه‌نگاران برخورد کرده است.  تصویر: بایدن در یک کنفرانس خبری در اتاق شرقی کاخ سفید در واشنگتن دی سی، ایالات متحده، در روز چهارشنبه 19 ژانویه 2022 صحبت می کند. بایدن گفت که وظیفه فدرال رزرو مهار سریعترین نرخ تورم در دهه های اخیر است. و از برنامه های بانک مرکزی برای کاهش محرک های پولی حمایت کرد.

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، بارها با روزنامه‌نگاران برخورد کرده است. تصویر: بایدن در یک کنفرانس خبری در اتاق شرقی کاخ سفید در واشنگتن دی سی، ایالات متحده، در روز چهارشنبه ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ صحبت می کند. بایدن گفت که وظیفه فدرال رزرو مهار سریعترین نرخ تورم در دهه های اخیر است. و از برنامه های بانک مرکزی برای کاهش محرک های پولی حمایت کرد.
(عکاس: الیور کنترراس/سیپا/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

۳. دعوای بایدن با خبرنگار CBS: در ماه مارس، کریستینا روفینی، خبرنگار CBS، از بایدن در مورد سیاست شکست خورده اش در اوکراین سوال کرد و خاطرنشان کرد: “بازدارندگی کارساز نبود.” بایدن در پاسخ گفت: “اجازه دهید یک موضوع را روشن کنیم. شما به خاطر دارید که اگر از همان ابتدا من را پوشش می دادید، من نگفتم که در واقع تحریم ها او را منصرف می کند. تحریم ها هرگز بازدارنده نیستند. شما همچنان در مورد آن صحبت می کنید. تحریم ها هرگز بازدارنده نمی شوند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

البته، این خط حزبی بود که از کامالا هریس، معاون رئیس جمهور به پایین از کاخ سفید بیرون آمد. بایدن استدلال کرد که ادامه فشار باعث توقف تهاجم خواهد شد. پس روفینی دوباره سوالش را پرسید. بایدن آزمایش داد. بایدن پاسخ داد: “این چیزی نیست که من گفتم. شما با من بازی می کنید. پاسخ منفی است.”

همه این حوادث منعکس کننده نگرش کاخ سفید است که اگر مطبوعات مهربان تر بودند، محبوبیت بایدن بیشتر می شد. در واقع، رسانه های خبری در پوشش ناکامی های رئیس جمهور بسیار بهتر از تیم مطبوعاتی او عمل کرده اند. و حتی در لیست حقوق و دستمزد هم نیستند.

برای خواندن اطلاعات بیشتر از DAN GAINOR اینجا را کلیک کنید