بایدن به شام ​​خبرنگاران کاخ سفید باز می گردد — در همین جا مشکلات کمدین ریاست جمهوری موجود است


جدید{اکنون می توانید} به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

عرف سالانه واشنگتن دی سی برای میزبانی مهمانی همراه خود اشخاص حقیقی سوپراستار، روزنامه نگاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاستمداران، پس اجتناب کرده اند وقفه در کل همه گیری کووید-۱۹، روز شنبه بازمی گردد، با این حال پویایی اختلاط کمدین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش تنظیم نکرده است.

در مراسم شام صفحه بحث خبرنگاران کاخ سفید در سال ۲۰۲۲، ستارگان علاقه در ساختمان کنگره این ملت لمس کردن می آیند به همان اندازه همراه خود شخصیت های خبری {در این} مناسبت کدام ممکن است توسط تروور نوح اجتناب کرده اند The Daily Show برگزار تبدیل می شود، مخلوط کردن شوند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز جمعه با توجه به سخنرانی کمدین آمیزی کدام ممکن است پرزیدنت بایدن قصد دارد ایراد تدریجی به شوخی ذکر شد: “را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم توقعات را کاهش خواهم داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گویم کدام ممکن است اصلاً سرگرم کننده دار نیست. ساده شوخی کردم. می بینید؟”

WHCA در حالی صورت می‌گیرد کدام ممکن است مقامات بایدن همراه خود مشکل‌هایی اجتناب کرده اند جمله افزایش تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت اجتناب کرده اند خم شدن مالی، فاجعه در مرز جنوبی، شهرت زیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیر دردسر {برای حفظ} اکثریت قریب به اتفاق دموکرات‌ها در کنگره مواجه است.

بایگانی - ترور نوح در شصت و سومین مراسم سالانه جوایز گرمی در لس آنجلس در 14 مارس 2021 ظاهر می شود.

ارسال – ترور نوح در شصت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سومین مراسم سالانه جوایز گرمی در لا در ۱۴ مارس ۲۰۲۱ به نظر می رسد تبدیل می شود.
(جردن اشتراوس/اینویژن/AP، فایل)

بازگشت بایدن اولین باری است کدام ممکن است رئیس جمهور حال پس اجتناب کرده اند اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا اجتناب کرده اند نمایندگی در آن خودداری کرد، در مراسم WHCA سخنرانی می تدریجی. در سال ۲۰۱۹ ترامپ این جشن را “خیلی از بی روح را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده عقب کشیدن” خواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل آن تماس گرفت تجمعی برگزار تدریجی.

باتیجیگ بر دورویی حضور با بیرون خواستن به نقاب تاکید کرد در حالی کدام ممکن است سالن دادگاه اجتناب کرده اند تصمیم تحت فشار بار استیناف می تدریجی

هارولد هولزر، نویسنده کتاب “رئیس جمهور به سمت مطبوعات” به آسوشیتدپرس ذکر شد: “همراه خود دیدن بازگشت رئیس جمهور آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت شام، در نظر گرفته شده می کنم سیگنالی بیش اجتناب کرده اند منصفانه مکث در همه گیری است.” “ما مشخص هستیم کدام ممکن است یک بار دیگر همراه خود هم صحبت کنیم.

بازگشت اشخاص حقیقی سوپراستار در سال ۲۰۲۲ بازگشت به مقامات باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا است، روزی کدام ممکن است افرادی مشابه با جورج کلونی، شارلیز ترون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویولا دیویس در مراسم جشن سالانه همراه خود سیاستمداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزنامه نگاران نمایندگی کردند. پیش بینی {می رود} کیم کارداشیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیت دیویدسون در شام روز شنبه نمایندگی کنند.

پرزیدنت باراک اوباما کمیک اواخر شب جیمی کیمل را در شام خبرنگاران کاخ سفید، شنبه، 28 آوریل 2012 در واشنگتن، پخش می کند.

پرزیدنت باراک اوباما کمیک اواخر شب جیمی کیمل را در شام خبرنگاران کاخ سفید، شنبه، ۲۸ آوریل ۲۰۱۲ در واشنگتن، چاپ شده می تدریجی.
(AP Photo/ هراز ن. قنبری)

هولزر ذکر شد: “من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم این اتصال – حتی وقتی منصفانه شبه باشد کدام ممکن است در آن شوخ طبعی ها رد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد دیگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدیگر را دلفریب می کنند – منصفانه عامل فوق العاده مفید است.”

مایورکاس مدعی شد کدام ممکن است سرپرست بایدن فاجعه مرزی را به طور مؤثر مدیریت کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزنش را اجتناب کرده اند بین می برد

تیوی تروی، مورخ ریاست جمهوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضو کمیسیون پوشش ۲ حزبی در ادعا ای به فاکس نیوز دیجیتال ذکر شد: اختلاط پوشش را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوخ طبعی در واشنگتن جایگاهی ارزشمند دارد.

تروی ذکر شد: “کمدین سیاسی هدفی دارد. در درجه حداقلی، سیاستمدار را انسانی می تدریجی، با این حال شوخ طبعی خوشایند تا حد زیادی اجتناب کرده اند اینها است.”

تروی ذکر شد کدام ممکن است حضور رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در شوی جانی کارسون پس اجتناب کرده اند اولین سخنرانی شرم آور در کنوانسیون سراسری دموکرات ها در سال ۱۹۸۸ آرم داد کدام ممکن است او قادر خواهد بود شوخی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی جاه طلبی های ریاست جمهوری شخصی را نجات داده است. کارسون به هیچ وجه منصفانه سیاستمدار بازدید کننده نداشت، با این حال کلینتون را آوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساکسیفون زد.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا
(رویترز/جاناتان ارنست)

هنگامی کدام ممکن است رئیس جمهور سابق رونالد ریگان کسب اطلاعات در مورد اتحاد جماهیر شوروی شوخی کرد، شیوع نظام آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایرادات حریف نبرد خنک را عالی کرد.

با این حال کمدین اندیشه آل ریاست جمهوری باید همراه خود شکوه بین کمدین را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیاز سیاسی ترتیب شود.

تروی ذکر شد: “کمدین سیاسی خوشایند باید شخصی را تحقیرکننده هر دو به عادی تدریجی.”

میشل وولف: صفحه بحث خبرنگاران کاخ سفید “بزدل” برای جدا زدن طنز ها در سال ۲۰۱۹

تروی ذکر شد کدام ممکن است الگوی ای اجتناب کرده اند تعادل مناسب، شوخی ریگان با توجه به ماریو کومو، فرماندار وقت نیویورک است. ریگان در ضیافت شام WHCA در سال ۱۹۸۶ ذکر شد: “من می خواهم منصفانه خبر عالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه خبر ناسالم برای ماریو کومو دارم. خبر عالی اینجا است کدام ممکن است نظرسنجی ها آرم می دهد آمریکایی ها منصفانه ایتالیایی را برای ریاست جمهوری ترجیح می دهند. خبر ناسالم اینجا است کدام ممکن است لی یاکوکا است.”

اخیراً، اوباما در سال ۲۰۱۱ کسب اطلاعات در مورد ترامپ شوخی کرد، روتینی کدام ممکن است قرار بود ترامپ را کدام ممکن است در مونتاژ حضور داشت سرنگون تدریجی. تروی تصدیق شد: “اوه.”

تروی ذکر شد: “روال اوباما با توجه به ترامپ خیلی سخت بود. زمان بندی کمیک برتر، تصمیم گیری کمیک ضعیف را آرم می داد. هر بار کدام ممکن است رئیس جمهور جستجو در کسی، حتی منصفانه میلیاردر، او را زیر پا می گذارد.”

در دوران مقامات ترامپ، چندین طنز در ضیافت WHCA {به دلیل} سخت بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحیه پست مورد انتقاد قرار گرفتند. شوخی های دلچسب میشل ولف در سال ۲۰۱۸ انتقاداتی را برانگیخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسبت سال بعد مورخ ران چرنو را به حاضر گذاشت.

طبق آموزش داده شده است تروی، معمولاً کمدین سیاسی در تلویزیون آخر شب متعادل‌تر بود. تروی افزود: “اکنون تا حد زیادی {به سمت} چپ منحرف تبدیل می شود. کارسون مراقب بود کدام ممکن است به هر ۲ طرف ضربه بزند. وقتی تعادل اجتناب کرده اند بین سر خورد، چیزی را اجتناب کرده اند بازو دادیم.”

آسوشیتدپرس {در این} گزارش مشارکت داشته است.