باک شوالتر استدلال می کند که MLB پس از گذراندن محرومیت، متس و نه تیم های دیگر را مجازات می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

باک شوالتر، مدیر نیویورک متس، روز سه‌شنبه گفت که لیگ با تیمش ناعادلانه رفتار می‌کند.

شوالتر متعجب بود که چرا متس تنها تیمی بود که توسط MLB مجازات شد، زیرا ضربات آنها توسط پرتاب کننده های حریف با سرعت بسیار بالایی در این فصل کمربند بسته شده است.

بعد از اینکه یوان لوپز، یوان لوپز، مدافع نیویورکی، یکشنبه شب، کایل شواربر، بازیکن شلوغ فیلادلفیا فیلیز را به داخل پرتاب کرد، این مربی یک جریمه نامشخص جریمه شد و یک بازی محروم شد.

در حالی که لوپز به شواربر ضربه نزد، لیگ تصمیم گرفت که او عمداً به سمت او پرتاب کند، پس از اینکه فرانسیسکو لیندور در مسابقه قبلی کمربند بسته شد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مدیر نیویورک متس، باک شوالتر (11) در جریان بازی بیسبال MLB بین نیویورک متس و آریزونا دایموندبکز در 24 آوریل 2022 در چیس فیلد در فینیکس، آریزونا به او نگاه می کند.

مدیر نیویورک متس، باک شوالتر (۱۱) در جریان بازی بیسبال MLB بین نیویورک متس و آریزونا دایموندبکز در ۲۴ آوریل ۲۰۲۲ در چیس فیلد در فینیکس، آریزونا به او نگاه می کند.
(کوین آبل/آیکون اسپورت وایر از طریق گتی ایماژ)

طبق گزارش‌ها، تیم‌های متس در این فصل از ۲۱ زمین برتر لیگ ضربه خورده‌اند، اگرچه حریفان آنها هنوز برای حضور در زمین‌ها تنبیه نشده‌اند.

نولان آرنادو، ستاره کاردینالز و جنسیس کابررا، پارچ، تعلیق شدند، اما به دلیل نقش‌شان در نزاع بین سنت لوئیس و نیویورک بعد از ظهر چهارشنبه.

پس از اینکه یوآن لوپز، تسکین دهنده متس، توپی سریع ۹۴ مایل در ساعت را نزدیک سر نولان آرنادو پرتاب کرد و پس از اینکه جنسیس کابررا، بازیکن تیم کاردینالز، جی دی دیویس، بازیکن پایه سوم متس را در اینینگ هشتم کمربند زد، هر دو نیمکت مشخص شد.

نیمکت‌ها در هشتمین دوره بازی بیسبال بین سنت لوئیس کاردینالز و نیویورک متس چهارشنبه، 27 آوریل 2022، در سنت لوئیس خالی می‌شوند.

نیمکت‌ها در هشتمین دوره بازی بیسبال بین سنت لوئیس کاردینالز و نیویورک متس چهارشنبه، ۲۷ آوریل ۲۰۲۲، در سنت لوئیس خالی می‌شوند.
(AP Photo/Jeff Roberson)

این در حالی است که لوپز پس از اتفاق روز یکشنبه جریمه و سه بازی محروم شد. او پس از بازی به Triple-A Syracuse انتخاب شد و با بازگشت به لیست فعال لیگ بزرگ، محرومیت او شروع می شود.

شوالتر تعجب کرد که چرا متس تنها تیم MLB هستند که در میان ضربات ضربه‌ای اخیر مجازات می‌شوند و آن را «نوعی عجیب» می‌خواند.

شوالتر روز سه شنبه گفت: “من نگران بازی امروز هستم. ما از سنت لوئیس حرکت کردیم.” “اگر این کار را نکنی، خنده‌دار است، ما افرادی هستیم که ضربه خورده‌ایم، و ما مجازات می‌شویم. فکرش را بکنید. این عجیب است. باور کنید، من افکار شخصی و خصوصی در مورد آن دارم. احتمالاً پخش آن برای کسی فایده ای ندارد.”

شوالتر همچنین با این واقعیت که دقیقاً لحظاتی قبل از اینکه نیویورک در دوشنبه شب به میدان برود، از تعلیق خود مطلع شد، اعتراض کرد.

شووالتر اضافه کرد: “چیزهایی که زیر بار من می روند، چیزهایی هستند که برای بازیکنان ما عادلانه نیست. من می توانم با آن کنار بیایم.” “مدیران، مربیان، ما واقعاً مهم نیستیم. فقط سعی کنید محیطی ایجاد کنید که لازم نیست ساعت ۶:۲۵ در رختکن قدم بزنید. [p.m.] و به آنها بگویید، “بروید آنها را بگیرید.” و بعد برو به کادر مربیگری بگو و هر چیزی را تغییر بده. از نظر رقابتی نمی‌دانم که آیا زمان‌بندی برای تیم نیویورک متس منصفانه بود یا خیر.”

مربی نیمکت متس، گلن شرلوک، جای شوالتر را با کمک جرمی هفنر مربی و ضربه زدن به مربی اریک چاوز، پر کرد.

شرلوک افزود: ما شگفت زده شدیم، می توانم به شما بگویم. نزدیک به زمان بازی بود، اما همانطور که گفتم، این بیسبال است و واقعاً این تصمیم ما نیست. فقط باید با آن کنار بیاییم.»

متس باک SHOWALTER خواستار تغییر در میان ضرباتی است که توسط زمین های وحشی مورد اصابت قرار می گیرد، فکر می کند سرکوب چسبنده مقصر است

مدیر باک شوالتر شماره 11 نیویورک متس بازی مقابل واشنگتن نشنالز را در پارک ملی در 9 آوریل 2022 در واشنگتن دی سی تماشا می کند.

مدیر باک شوالتر شماره ۱۱ نیویورک متس بازی مقابل واشنگتن نشنالز را در پارک ملی در ۹ آوریل ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی تماشا می کند.
(عکس از گرگ فیوم/گتی ایماژ)

کریس باسیت، راست دست نیویورک، قبلاً MLB را هدف قرار داده بود، و استدلال می کرد که پس از اینکه سه بازیکن متس در سه شنبه گذشته در زمین مورد اصابت قرار گرفتند، ایمنی بازیکنان خود را بدیهی می دانست.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بسیت پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: «بسیار آزاردهنده است که ببینید دائماً هم تیمی‌هایتان ضربه می‌خورند، و اگر از زمین‌های خاصی ضربه بخورید، این همان چیزی است که هست، اما ضربه خوردن به سر، آنقدر که ما ضربه می‌خوریم باور نکردنی است.» بازی، از طریق SNY.

مت ها علیرغم شکایت از رفتار ناعادلانه و ضربه زدن به ضرب و شتم، شروعی پرخروش دارند. آنها با رکورد ۱۷-۸ پیشتاز NL East هستند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است