بانک غذای کارولینای شمالی تأثیر قطعی کمبود شیر خشک را توصیف می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کمبود مداوم شیر خشک در این کشور بر برخی بانک‌ها و انبارهای مواد غذایی که به مشتریان کم‌درآمد خدمات رسانی می‌کنند، و همچنین سایرین که روی این تسهیلات برای محصولات و لوازم ضروری حساب می‌کنند، تأثیر منفی می‌گذارد.

دریک ویلیامز، مدیر عملیات بانک غذای مرکزی و شرقی کارولینای شمالی در رالی، NC، روز جمعه به فاکس نیوز دیجیتال گفت که بانک غذایی آن “قطعا تحت تاثیر کمبود” قرار گرفته است.

ما هنوز قادر به انجام عملیات هستیم، اما به اندازه کافی وجود ندارد [baby formula] همانطور که قبلا وجود داشت.”

او گفت: «ما شیرخشک بسیار کمی دیده‌ایم و برخی از شیرخشک‌های نوزاد را به یاد آورده‌ایم.

وی افزود: «اگر به آن برسیم [baby formula] اصلاً، ما باید مطمئن شویم که فراخوان نشده است.”

شیر خشک برای فروش در اینجا در یک فروشگاه بزرگ باکس در 13 ژانویه 2022 در شیکاگو، ایالت ایلیون نشان داده شده است. شیرخشک نوزاد چندین ماه است که در بسیاری از فروشگاه‌های سراسر کشور کمبود داشته است.

شیر خشک برای فروش در اینجا در یک فروشگاه بزرگ باکس در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ در شیکاگو، ایالت ایلیون نشان داده شده است. شیرخشک نوزاد چندین ماه است که در بسیاری از فروشگاه‌های سراسر کشور کمبود داشته است.
(اسکات اولسون/گتی ایماژ)

این سازمان در وب سایت خود خاطرنشان می کند که نزدیک به ۶۰۰۰۰۰ نفر در سراسر منطقه خدمات ۳۴ شهرستانی که این بانک مواد غذایی ارائه می دهد با گرسنگی روبرو هستند.

سال گذشته، این بانک غذایی خاص بیش از ۱۱۵ میلیون وعده غذایی را به خانواده ها و افراد ارائه کرد. به تعداد زیادی از ساکنان مرکز شرقی کارولینای شمالی خدمت می کند.

به دلیل ادامه مشکلات زنجیره تامین، تورم بالا و برخی فراخوان‌های اخیر محصولات، حدود ۳۰ درصد از مارک‌های محبوب شیرخشک نوزاد تا اوایل آوریل در فروشگاه‌های خرده‌فروشی در سراسر ایالات متحده موجود نبودند.

“وقتی که [COVID-19] همه‌گیری در اوج خود بود، ما کالاهای غذایی زیادی از دولت دریافت می‌کردیم – اما این کار متوقف شد.

ویلیامز همچنین در مورد شرایط بانک غذایی خود به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «به دلیل کمبود زنجیره غذایی، موجودی موجودی آن چیزی نیست که قبلا بود.

“وقتی که [COVID-19] همه‌گیری در اوج خود بود، ما کالاهای غذایی زیادی از دولت دریافت می‌کردیم – اما این کار متوقف شد.

والدین به شدت به دنبال دستور العمل های فرمول خانگی در میان کمبود هستند

وی افزود: در حال حاضر در حال کاهش هستیم. ما هنوز قادر به انجام عملیات هستیم، اما به اندازه گذشته وجود ندارد.”

والدین در مناطق مختلف کشور چالش هایی را در یافتن شیر خشک کافی برای تغذیه نوزادان خود گزارش کرده اند.

والدین در مناطق مختلف کشور چالش هایی را در یافتن شیر خشک کافی برای تغذیه نوزادان خود گزارش کرده اند.

در حالی که برنامه دولتی WIC – برنامه تغذیه مکمل ویژه برای زنان، نوزادان و کودکان – به طور منظم شیر خشک را برای خانواده های کم درآمد عرضه می کند، برخی از بانک های مواد غذایی به مشتریان خود شیر خشک ارائه می دهند.

برنامه‌های WIC محلی وزارت بهداشت عمومی «همکاری نزدیک با خانواده‌ها» برای ارائه پشتیبانی و اطلاعات در مورد گزینه‌های موجود، «از جمله اطلاع‌رسانی به آنها از فهرست فرمول‌های WIC به‌طور موقت گسترش‌یافته برای ارائه محصولات قابل مقایسه برای فرمول‌هایی که یافتن آنها دشوار بوده است، انجام داده است.» فاکس نیوز دیجیتال روز جمعه در بیانیه ای اعلام شد.

کمبود شیر خشک: خانواده کنتاکی درام ناامیدکننده خود را فاش می کنند

WIC همچنین خاطرنشان می کند که “به ترویج تغذیه با شیر مادر ادامه می دهد” و برنامه هایش از “بسیاری از خانواده هایی که برای شیر دادن به نوزادان خود انتخاب می کنند” حمایت می کند.

متخصصان اطفال بیشتر مادران تازه وارد را تشویق می کنند تا برایشان شیر بدهند "تا جایی که امکان دارد،" دکتر مگ میکر به فاکس نیوز دیجیتال گفت. "مطلقاً هیچ دلیلی وجود ندارد که والدین نوزاد خود را با شیرخشک های خانگی در معرض خطر قرار دهند."

دکتر مگ میکر به فاکس نیوز دیجیتال گفت، پزشکان اطفال اکثر مادران تازه وارد را تشویق می کنند تا «تا زمانی که ممکن است» به شیر مادر شیر بدهند. مطلقاً هیچ دلیلی وجود ندارد که والدین نوزاد خود را با شیرخشک های خانگی در معرض خطر قرار دهند.»
(iStock)

اما در مورد تمام آن مادرانی که نمی توانند با شیر مادر تغذیه کنند یا نوزادانشان برای سلامتی خود به شیر خشک مخصوص تقویت شده نیاز دارند، چطور؟

‘این بسیار خطرناک است’

با توجه به کمبودهای امروزی شیر خشک، برخی از خانواده ها به شدت در جستجوی پیشنهادهای دستور پخت خانگی هستند – اما به گفته کارشناسان، این ایده بسیار بدی است.

“پاسخ به والدینی که شیر خشک خانگی به نوزادانشان می دهند خیر است! این است خیلی دکتر مگ میکر، متخصص اطفال قدیمی، نویسنده و خالق پادکست «کودکان عالی والدین» عصر جمعه به فاکس نیوز دیجیتال گفت.

شیر خشک‌های خانگی می‌توانند آلودگی‌هایی داشته باشند، زیرا به‌درستی استفاده نشده‌اند. اما مشکلات مهم‌تر مربوط به تغذیه نامناسب است.

ما چیزهای زیادی در مورد این می دانیم زیرا سال ها پیش والدین آن را درست می کردند – اما نوزادان بسیار بیمار شدند.

او افزود: “شکل های خانگی می توانند آلودگی هایی داشته باشند زیرا به درستی از آنها استفاده نشده است. اما مشکلات مهم تر به تغذیه نامناسب مربوط می شود.”

یکی از پزشکان اطفال گفت که او در مطب خود یک کودک نوپا دارد که به این بیماری مبتلا شده است "چنان کمبود آهن بدی داشت که در اثر نوشیدن شیر زیاد بود که در واقع دچار نارسایی قلبی شد."

یکی از متخصصان اطفال گفت که او کودک نوپایی در مطب خود دارد که “به دلیل نوشیدن شیر زیاد دچار کمبود آهن شدید که در واقع دچار نارسایی قلبی شد.”

دکتر میکر گفت: “به طور خاص، زمانی که والدین از شیر گاو استفاده می کنند، پروتئین خوبی دارد اما آهن لازم برای رشد کودک را ندارد. این می تواند منجر به کمبود آهن در کودکان شود و به همین دلیل است که شیر گاو را به نوزادان به بعد موکول می کنیم. یک ساله هستند.”

او گفت: “تا آن زمان، بچه ها به اندازه کافی آهن در غذاهای خود دریافت خواهند کرد. باور کنید یا نه، من یک کودک نوپا داشتم. [in my practice] با کمبود شدید آهن ناشی از نوشیدن شیر زیاد که در واقع دچار نارسایی قلبی شد.

دکتر میکر یکی دیگر از جایگزین های “خطرناک” را که این روزها برخی از والدین به آن روی آورده اند پرداخت.

والدین کودکان خردسال در سراسر کشور به دنبال شیر خشک برای نوزادان خود هستند.  یک پزشک به والدین توصیه می کند که اطلاعات تماس شرکت های شیر خشک را از پزشک اطفال خود بپرسند.

والدین کودکان خردسال در سراسر کشور به دنبال شیر خشک برای نوزادان خود هستند. یک پزشک به والدین توصیه می کند که اطلاعات تماس شرکت های شیر خشک را از پزشک اطفال خود بپرسند.
(فاکس نیوز دیجیتال)

او گفت: “بعضی از والدین از شیر بز استفاده می کنند – و این به همان اندازه خطرناک است.” شیر بز طبیعی به نظر می رسد، که باعث می شود والدین احساس کنند که خوب است – اما فاقد ویتامین B12 و ویتامین D کافی است.

وی افزود: کمبود ویتامین D می تواند باعث راشیتیسم شود و کمبود ویتامین B12 باعث نوع خطرناک دیگری از کم خونی می شود.

اما او افزود: “این فقط برای شروع است.” ممکن است بار گلوکز بسیار زیاد باشد و الکترولیت‌هایی مانند سدیم، پتاسیم و کلسیم بسیار کم یا زیاد باشد. سطوح پایین آنها می‌تواند باعث تشنج یا آریتمی قلبی شود.

به همین دلیل است که دکتر میکر گفت: “ما مادرانی را تشویق می کنیم که پول زیادی ندارند تا زمانی که ممکن است شیر ​​بدهند… مطلقاً هیچ دلیلی وجود ندارد که والدین کودک خود را با شیرخشک های خانگی در معرض خطر قرار دهند.”

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

و برای آن دسته از زنانی که نمی توانند با شیر مادر تغذیه کنند، او گفت: “شرکت های شیرخشک مقدار زیادی از آنها را ارائه می دهند [baby] فرمول دور – تبلیغات خوبی است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او توصیه کرد که اگر والدین “با شرکت های شیرخشک تماس بگیرند، کمک خواهند کرد. اکثر پزشکان می دانند که شیرخشک ها چه کسانی هستند، بنابراین مادران باید از پزشک اطفال خود سوال کنند.”