بازی Dodgers-Diamondbacks شامل طرفدارانی است که در نزدیکی محل برگزاری نزاع می کنند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دو هوادار سه‌شنبه شب بین دو تیم لس‌آنجلس داجرز و آریزونا دیاموندبکز در نزدیکی محوطه ورزشگاه داجر با هم درگیر شدند.

مشخص نیست چه چیزی شروع به غوغا کرد. زنی که نزدیک محل سکونت ایستاده بود، به زن دیگری که کلاه آبی روشنی بر سر داشت، سیلی زد. زن دیگری کلاهی را از سر مردی که زن کلاه آبی به سر داشت کوبید.

درگیری بین زنان و دو مرد با پرتاب مشت آغاز شد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

طرفداران لس آنجلس داجرز قبل از دومین بازی دو سر مقابل آریزونا دایموندبکز در استادیوم داجر در 17 می 2022 در لس آنجلس از دروازه عبور می کنند.

طرفداران لس آنجلس داجرز قبل از دومین بازی دو سر مقابل آریزونا دایموندبکز در استادیوم داجر در ۱۷ می ۲۰۲۲ در لس آنجلس از دروازه عبور می کنند.
(کاتلین مولکاهی/گتی ایماژ)

یکی از زنان با مشت به مرد و زن کلاه آبی زد. ویدئویی که در توییتر منتشر شد مردی را در پس‌زمینه نشان می‌دهد که فریاد می‌زند: “F—’em up!”

هشدار زبان گرافیکی

در آن زمان فقط یک نگهبان در آن نزدیکی بود تا همه چیز را خراب کند. با تشدید غوغا، ماموران امنیتی بیشتری برای شکستن نزاع وارد شدند.

کریستوفر مورل کابز در اولین بازی در لیگ اصلی به اولین بازی خانگی خود رسید

ادوین ریوس از لس آنجلس داجرز در 17 مه 2022 در استادیوم داجر در لس آنجلس در دومین بازی دو سر مقابل آریزونا دایموندبکز در 17 مه 2022 در لس آنجلس، در بازی دوم دو سر در خانه سه ران انجام داد.

ادوین ریوس از لس آنجلس داجرز در ۱۷ مه ۲۰۲۲ در استادیوم داجر در لس آنجلس در دومین بازی دو سر مقابل آریزونا دایموندبکز در ۱۷ مه ۲۰۲۲ در لس آنجلس، در بازی دوم دو سر در خانه سه ران انجام داد.
(کاتلین مولکاهی/گتی ایماژ)

در مورد بازی، داجرز در دومین بازی دو هدر یک ضربه بزرگ به دایموند بک زد.

ادوین ریوس چهارمین دوره خانگی خود در این فصل را به ثمر رساند – یک شوت سه ران در دومین دور از کارسون کلی. تری ترنر ۲ به ۴ با چهار RBI و فردی فریمن ۳ بر ۴ با سه RBI بودند.

تایلر اندرسون چهارمین برد خود در این فصل را به دست آورد، با دو دوش در هفت ضربه و زدن هفت ضربه.

تایلر اندرسون از لس آنجلس داجرز در اولین مسابقه از دومین بازی دو سر مقابل آریزونا دایموندبکز در استادیوم داجر در 17 می 2022 در لس آنجلس به میدان می‌رود.

تایلر اندرسون از لس آنجلس داجرز در اولین مسابقه از دومین بازی دو سر مقابل آریزونا دایموندبکز در استادیوم داجر در ۱۷ می ۲۰۲۲ در لس آنجلس به میدان می‌رود.
(کاتلین مولکاهی/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لس آنجلس دو سر را جارو کرد.