بازیگران سابق آرمی همر در فیلم شوکه کننده “House of Hammer” صحبت کردند، این بازیگر مدعی است که او “۱۰۰% یک آدمخوار است”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آرمی همر و خانواده اش سوژه های یک مستند تکان دهنده جدید هستند.

روز چهارشنبه، Discovery+ اولین تریلر «House of Hammer» را منتشر کرد، یک تریلر ویژه که «تواریخ اتهامات بسیار نگران‌کننده‌ای را که علیه هنرپیشه تحسین‌شده، آرمی همر و میراث تاریک و پیچیده سلسله همر مطرح می‌شود، نشان می‌دهد».

در تریلر، دو تن از بازیگران سابق این مرد ۳۵ ساله، کورتنی ووچکوویچ و جولیا موریسون، در حال صحبت در مورد تجربیات خود با این ستاره رسوایی هستند. آنها همچنین پیام‌های متنی و یادداشت‌های صوتی دردسرساز را به اشتراک گذاشتند که ادعا می‌کردند از Hammer است.

در تریلر شنیده می شود که ووچکوویچ می گوید: «در ابتدا، احساس می کردم همه چیز عالی است؛ این شگفت انگیز بود. “اما بعد همه چیز تغییر کرد. او هر چند وقت یکبار از مرزهای شما عبور می کند. شما کاملاً مال او هستید… منظورم این است که او گفت: “من ۱۰۰% یک آدمخوار هستم.” من دارم عصبانی میشم.”

آرمی همر از سلسله خانواده “قطع” شده است

موریسون ادعا کرد: “این تنها چیزی بود که او می خواست درباره آن صحبت کند.”

ووچکوویچ ادعا کرد که یک چکش “دیوانه” او را تا زمانی که “کاملاً بی حرکت” شود، می بندد.

او در حالی که اشک می ریخت گفت: “چشم هایم را می بستم تا تمام شود.”

کیسی همر، عمه این بازیگر نیز در این مستند شرکت کرد تا درباره «رازهای تاریک و پیچیده خانواده همر» صحبت کند. او خانواده مرفه را با “جانشینی” که “یک میلیون بار” بزرگ شده بود مقایسه کرد.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

آرمی همر قبلاً اتهامات مربوط به سوء استفاده را رد کرده بود.

آرمی همر قبلاً اتهامات مربوط به سوء استفاده را رد کرده بود.
(تاد ویلیامسون/ای! سرگرمی/بانک عکس NBCU از طریق گتی ایماژ)

پدر همر، مایکل آرماند هامر، نوه غول نفتی آرماند همر است که مدیریت شرکت Occidental Petroleum Corp را بر عهده داشت. هنگامی که آرماند در سال ۱۹۹۰ درگذشت، مایکل تقریباً تمام امپراتوری تجاری خانواده اش را به ارث برد که طبق گزارش ها بیش از ۱۸۰ میلیون دلار ارزش داشت.

پدربزرگ همر، دکتر جولیوس هامر، پس از مرگ همسر یک دیپلمات روسی که برای سقط جنین انجام داد، به قتل درجه یک محکوم شد. او در سال ۱۹۱۹ زندانی شد. جولیان، پدربزرگ آرمی، مردی را در سال ۱۹۵۵ در خانه خود در لس آنجلس به دلیل بدهی قمار کشت و توسط کیسی به تجاوز جنسی متهم شد.

کیسی که از خانواده جدا شده است، در سال ۲۰۱۵ خاطرات خود را با عنوان “Surviving My Birthright” منتشر کرد. در سال ۲۰۲۱، او با Vanity Fair برای افشاگری با عنوان “سقوط آرمی همر: حماسه خانوادگی سکس، پول، مواد مخدر و خیانت” صحبت کرد. در حالی که جولیان هرگز قبل از مرگش در سال ۱۹۹۶ به این اتهامات اشاره نکرد، یان وارد، خواهر ناتنی کیسی به Vanity Fair گفت: “من می گویم که خانواده ام را بسیار دوست دارم، که شامل برادر، خواهرم و برادرزاده هایم می شود.” او از اظهار نظر درباره این اتهامات خودداری کرد.

کیسی در تریلر گفت: “وقتی همه اینها در مورد آرمی منتشر شد، من شوکه نشدم.” “شما فقط از خواب بیدار نمی شوید و به این کنترل کننده تاریک، سوء استفاده کننده تبدیل نمی شوید. این رفتار ریشه ای عمیق دارد.”

به دنبال جنجال شغلی بازیگر، آرمی همر با همسری که از همسرش جدا شده، الیزابت چمبرز دوباره ظاهر شد

سارا، دوشس یورک، و همسرش، شاهزاده اندرو، در 28 فوریه 1988، لس آنجلس، کالیفرنیا، تاجران آمریکایی، آرماند همر، پیش زمینه، سمت چپ، و لودوریک کوک، عقب، مرکز، به آنها ملحق می شوند.

سارا، دوشس یورک، و همسرش، شاهزاده اندرو، در ۲۸ فوریه ۱۹۸۸، لس آنجلس، کالیفرنیا، تاجران آمریکایی، آرماند همر، پیش زمینه، سمت چپ، و لودوریک کوک، عقب، مرکز، به آنها ملحق می شوند.
(باب ریها جونیور/گتی ایماژ)

یکی از نمایندگان هامر بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

همسر همر، شخصیت تلویزیونی الیزابت چمبرز، در سال ۲۰۲۰ به دلیل اختلافات آشتی ناپذیر درخواست طلاق داد. ماه‌ها بعد، اتهامات خشونت جنسی، زندگی حرفه‌ای همر را که زمانی پر رونق در هالیوود بود، از مسیر خارج کرد. پیام‌هایی که ادعا می‌شود از هامر، که جزئیات فانتزی‌های جنسی خشونت‌آمیز را شرح می‌داد، در فضای مجازی به بیرون درز کرد. هامر آنها را “حملات آنلاین شرورانه و جعلی علیه من” خواند.

پس از انتشار آن متن ها، همر از کمدی «عروسی با تفنگ ساچمه ای» که در آن قرار بود در کنار جنیفر لوپز بازی کند، کمی قبل از شروع تولید، کنار رفت. او به زودی از سریال Paramount+ “The Offer” در مورد ساخت “پدرخوانده” جدا شد. همر توسط آژانسش، WME، کنار گذاشته شد.

هامر همچنین متهم به تجاوز جنسی بود که او آن را رد کرد. به گزارش Vanity Fair، او بیشتر سال ۲۰۲۱ را در یک مرکز درمانی گذراند تا برای رسیدگی به مسائل مربوط به مواد مخدر، الکل و رابطه جنسی کمک بگیرد.

آرمی همر کیست: خانواده، شغل، رسوایی، و بهبودی او

آرمی همر و الیزابت چمبرز از سال 2010 تا 2020 ازدواج کردند. آنها دو فرزند دارند.

آرمی همر و الیزابت چمبرز از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰ ازدواج کردند. آنها دو فرزند دارند.
(دیوید لیوینگستون/گتی ایماژ)

وکیل همر، اندرو برتلر، قبلاً به Vanity Fair گفته بود: “تمام تعاملات بین آقای هامر و شرکای سابقش توافقی بود. آنها کاملاً مورد بحث قرار گرفتند، از قبل با شرکای او توافق کردند و به طور متقابل مشارکت داشتند. داستان هایی که در رسانه های اجتماعی تداوم یافتند. برای صدمه زدن به آقای همر طراحی شده است که برای تلاش برای آسیب رساندن به آقای همر، شرم آور باشد، اما این آنها را درست نمی کند.”

همر اولین بار با بازی در نقش دوقلوها در «شبکه اجتماعی» در سال ۲۰۱۰ به شهرت رسید و بیشتر به خاطر بازی در فیلم های «مرا به نام خودت صدا کن» در سال ۲۰۱۷ و «تکاور تنها» در سال ۲۰۱۳ شناخته شد. او همچنین در بازسازی نتفلیکس «ربکا» بازی کرد.

جیسون سارلانیس، رئیس Crime and Investigative Content، Linear and Streaming در بیانیه ای گفت: «اتهامات تجاوز جنسی و آزاری که در چند سال گذشته علیه آرمی همر مطرح شده است، فقط نوک کوه یخ در مورد خانواده همر است. برای فاکس نیوز دیجیتال ارسال شد.

به اشتراک گذاشته شده است: “با “House of Hammer” ما شاهد جزئیات واقعاً نگران کننده و اسرار شوم هستیم که پول و قدرت نمی توانند برای همیشه آن ها را پنهان کنند. این مستند بستر مهمی را برای زنان فوق‌العاده شجاعی فراهم می‌کند که برای به اشتراک گذاشتن داستان‌های خود حاضر شدند، و ما امیدواریم که شجاعت آنها الهام بخش دیگران باشد تا به گفتگوهای معنادار پیرامون سوء استفاده در جامعه ما ادامه دهند.»

وکیل می‌گوید آرمی همر پس از ترک مرکز درمانی عالی عمل می‌کند

تیموتی شالامه، سمت چپ، و آرمی همر برای نودمین جوایز سالانه اسکار در 4 مارس 2018 در هالیوود، کالیفرنیا وارد می‌شوند.

تیموتی شالامه، سمت چپ، و آرمی همر برای نودمین جوایز سالانه اسکار در ۴ مارس ۲۰۱۸ در هالیوود، کالیفرنیا وارد می‌شوند.
(والری مکون/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

کیسی به عنوان مشاور در “خانه چکش” خدمت کرد. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این مستند “افشای انحصاری” و همچنین “چندین بازمانده از سوء استفاده ادعایی آرمی” را نمایش می دهد.

در این بیانیه آمده است: «این مستند اسرار تاریک – از اتهام خشونت و سوء استفاده گرفته تا دستکاری سیاسی و کلاهبرداری مالی – را آشکار می کند که در یکی از برجسته ترین خانواده های آمریکا پنهان شده است.

این ویژه اولین بار در ۲ سپتامبر خواهد بود.

اگر شما یا شخصی که می شناسید از سوء استفاده رنج می برید، لطفاً با خط تلفن ملی تجاوز جنسی به شماره ۱-۸۰۰-۶۵۶-۴۶۷۳ تماس بگیرید. آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.