بازوی مبارزات انتخاباتی جمهوری‌خواهان از کتاب بازی دموکرات‌ها در سال ۲۰۱۸ استفاده می‌کند و برای بازپس‌گیری مجلس نمایندگان، سربازان کهنه‌کار را در اولویت قرار می‌دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اولین بار در FOX: حزب جمهوری خواه امیدوار است با به خدمت گرفتن نامزدهای کهنه کار بیشتر در تلاش برای تغییر مجلس در نوامبر امسال، فیلمنامه دموکرات ها را تغییر دهد.

دموکرات‌ها بر جذب سربازان کهنه‌کار برای نامزدی در انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۱۸ تمرکز کردند، استراتژی که به آن‌ها کمک کرد کنترل مجلس نمایندگان را در دست بگیرند، و جمهوری‌خواهان جذب سربازان قدیمی را در چرخه میان‌دوره‌ای ۲۰۲۲ افزایش داده‌اند.

بازوی تبلیغاتی مجلس نمایندگان حزب می گوید از ۴۶ نامزد در ابتکار ابتکار اسلحه های جوان حزب جمهوری خواه کمیته ملی جمهوری خواه کنگره (NRCC)، ۱۷ نفر کهنه سرباز هستند، اما این کسری از ۲۵۲ کهنه سرباز جمهوری خواه است که برای نامزدی در چرخه انتخابات امسال ثبت نام کرده اند. ، منعکس کننده یک تلاش موفقیت آمیز استخدام توسط GOP است.

NRCC چهارمین نسخه «Project Spotlight» خود را راه‌اندازی کرد، ابتکاری که به دنبال برجسته کردن نامزدهای با پیشینه‌های خارق‌العاده مانند جانبازان است تا به حزب کمک کند در انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۲۲ کرسی‌های مجلس را به دست آورد.

هاوس هاپ RE-EELECTION ARM PILOT CHOPPER سابق نیروی دریایی در حال اجرا در منطقه نبرد KEY ویرجینیا

یکی از کانون‌های اخیر نشان می‌دهد که تایلر کیستنر، یک کهنه‌کار و یکی از ۱۷ سرباز کهنه‌کار که به‌عنوان اسلحه جوان حزب جمهوری‌خواه NRCC معرفی شده‌اند، در کنار وزیر کشور سابق رایان زینک، که برای تنها کرسی مجلس مونتانا نامزد می‌شود، و جن کیگانز، که به‌دنبال انتخاب شدن در انتخابات دوم ویرجینیا است. منطقه کنگره.

تایلر کیستنر نامزد جمهوری خواهان در حوزه دوم کنگره ایالت مینه سوتا است.

تایلر کیستنر نامزد جمهوری خواهان در حوزه دوم کنگره ایالت مینه سوتا است.
(جایدا گری ایگل/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

کیستنر، کاندیدای حزب جمهوری‌خواه در حوزه دوم کنگره مینه‌سوتا، ۹ سال به عنوان وظیفه فعال در تفنگداران دریایی ایالات متحده خدمت کرد و یکی از اعضای سابق نیروهای عملیات ویژه دریایی، گروهی به نام مهاجمان دریایی است.

کیستنر در تبلیغ NRCC خود گفت: “در طول چهار تور خارج از کشور، هیچ کس حتی نپرسید که جمهوری خواه یا دموکرات هستم، همه چیز در مورد خدمت بود. اگر من را به کنگره بفرستید، سیاست های کوچک را کنار می گذارم و بر روی آن تمرکز می کنم. در خدمت شما.”

ابتکار بازوی انتخاب مجدد حزب جمهوری خواه برای جلب توجه کاندیداهای منحصر به فرد و متنوع

تام ایمر، رئیس NRCC، در بیانیه‌ای اختصاصی به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «تایلر کیستنر دوران حرفه‌ای خود را صرف خدمت به کشور ما کرد و او به این کار در واشنگتن برای مردم منطقه دوم کنگره مینه‌سوتا ادامه خواهد داد. برخلاف انجی کریگ، تایلر متعهد است در مقابل جو بایدن و نانسی پلوسی بایستد، جلوی هزینه‌های بی‌ملاحظه‌ای را که موجب تورم می‌شود، بگیرد و در برابر تلاش‌های رادیکال دموکرات‌ها برای کاهش بودجه پلیس محکم بایستد.

کیستنر در سال ۲۰۲۰ در برابر نماینده فعلی آنجی کریگ، دی مین دوید، اما در مسابقه بسیار فشرده مغلوب حریف خود شد. این دو قرار است پاییز امسال دوباره برای کرسی در مینه سوتا مبارزه کنند.

انجی کریگ نماینده دموکرات ها در حوزه دوم کنگره در مینه سوتا در پاییز امسال است.

انجی کریگ نماینده دموکرات ها در حوزه دوم کنگره در مینه سوتا در پاییز امسال است.
(تراشه Somodevilla vid Getty Images)

تلاش‌های حزب دموکرات برای جذب سربازان کهنه‌کار در سال ۲۰۱۸، پس از آن که نامزدهای کهنه‌کار شروع به تغییر مناطق در ایالت‌های قرمز ایالت کردند، موفقیت‌آمیز تلقی شد. جارد گلدن، نماینده ایالت دی مین، در سال ۲۰۱۸ نامزد شد و جمهوری خواه را در ناحیه دوم کنگره مین شکست داد. مبارزات انتخاباتی او از نظر استراتژیک حول محور خدمتش در عراق و افغانستان متمرکز بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دموکرات‌هایی مانند نماینده جیسون کرو، D-Colo.، که در سه تور جنگی در عراق و افغانستان خدمت کرده است، در سال ۲۰۱۸ به همراه نماینده Mikie Sherrill، D-NJ، یک خلبان سابق نیروی دریایی که در ۱۱th نیوجرسی پیروز شد، یک صندلی GOP را از دست دادند. ناحیه.

انتخابات میان دوره ای در ۸ نوامبر برگزار می شود، زمانی که جمهوری خواهان امیدوارند مجلس نمایندگان را تغییر دهند و اکثریت را پس بگیرند.