بازدید کننده MSNBC اجتناب کرده اند لایحه های «سنت شکار جادوگر» حزب جمهوری خواه انتقاد کرد: تحمیل «آسیب» به بچه ها


جدید{اکنون می توانید} به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

در جریان اپیزود جمعه این سیستم The ReidOut جامعه ام اس ان بی سی، جوی رید مجری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمانش، خبرنگار Vice News، پائولا راموس، “سنت شکار جادوگر” لایحه های جمهوری خواهان {در سراسر} ملت برای ممنوعیت سقط جنین، فروش ایده نژادی انتقادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش جنسیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنسیت به بچه ها را از نزدیک مورد انتقاد قرار دادند. فرزندان.

آنها بحث را همراه خود صحبت با توجه به لایحه های فعلی سقط جنین، اجتناب کرده اند جمله لایحه ضربان روده ها تگزاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ اسکناس اوکلاهاما اخیراً توسط قانونگذار ایالتی تصویب شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رید آن را شناخته شده به عنوان “تغییر ساکنان به شکارچیان جایزه همراه خود حاضر دهندگان سقط جنین در تیررس توضیح دادن کرد.”

راموس آنچه را کدام ممکن است به‌عنوان شبح دقیق این لوایح می‌داند دلیل داد: «شبح دقیق اینجا است کدام ممکن است اساساً مکانیسم‌های مقامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید دموکراسی را {در این} ملت اصلاح می‌دهد، مناسب است، از آنها در واقع اجتناب کرده اند هوشیاران، جویندگان جایزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراط‌گرایان استفاده می‌کنند به همان اندازه قوانین را در پیش بگیرند. کف دست خودشان.”

گزارشگر به پولیتیکو می‌گوید کدام ممکن است آنها اجتناب کرده اند نبرد همراه خود پساکی می‌ترسند: “ممکن است را شبیه عالی خروجی می‌تنبل”

جوی رید MSNBC

راموس ردیابی کرد کدام ممکن است این جنبه “شکارچی فضل” ۹ تنها قبوض سقط جنین را خاص می تنبل.

متعدد اجتناب کرده اند این لایحه‌های مبارزه باکلاس – فراتر اجتناب کرده اند لایحه‌های سقط جنین، مناسب، ضد ترنس‌ها، ضد دگرباشان جنسی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد CRT – در هسته آن، بار تولید دیگری، متعدد اجتناب کرده اند آنها ساکنان شخصی هستند کدام ممکن است کارهایی را انجام می‌دهند کدام ممکن است معمولاً پاسخگویی مقامات است. او تصدیق شد: “این کاملاً یکسان چیزی است کدام ممکن است در فلوریدا همراه خود لایحه “نگو همجنس باز” در حال وقوع است. این شبیه به چیزی است کدام ممکن است همراه خود لایحه قوانین WOKE در حال وقوع است. این امر الهام بخش کفگیرها به شکایت اجتناب کرده اند مدارس است. این شبیه به چیزی است کدام ممکن است با توجه به آن {اتفاق افتاد}. [Texas] دستورالعمل ضد تراجنسیتی فرماندار ابوت.

او اظهار داشت: «ممکن است ساکنان را موظف می‌کنید کدام ممکن است اگر کفگیرها شک دارند کدام ممکن است فرزندان تراجنسیتی‌شان اجتناب کرده اند این معامله با‌های پزشکی تأییدکننده جنسیت استفاده می‌کنند، گزارش دهند.

ستون MSNBC به دسانتیس هشدار صورتی می دهد: “مضر ترین چهره در پوشش آمریکا”

یک تظاهرکننده ضد سقط جنین در مقابل ساختمان دیوان عالی، در روز استماع استدلال‌ها در پرونده حقوق سقط جنین می‌سی‌سی‌پی، دابز علیه سلامت زنان جکسون، در واشنگتن، ایالات متحده، 1 دسامبر 2021، اعتراض می‌کند.

عالی تظاهرکننده ضد سقط جنین در برابر این ساختمان دیوان برتر، در روز استماع استدلال‌ها در پرونده حقوق سقط جنین می‌سی‌سی‌پی، دابز علیه سلامت دختران جکسون، در واشنگتن، آمریکا، ۱ دسامبر ۲۰۲۱، اعتراض می‌تنبل.
(رویترز/جاناتان ارنست)

او ادعا کرد کدام ممکن است این راهی است کدام ممکن است جمهوری‌خواهان در نظر گرفته شده می‌کنند مدیریت ملت را محافظت خواهند کرد: “این درک جمهوری‌خواهان است – کدام ممکن است تنها راه توقف، چیزی کدام ممکن است به صورت جداگانه است، اجتناب‌ناپذیر است، یعنی تغییر شدن این ملت به اقلیت اکثریت قریب به اتفاق.”

رید خاطرنشان کرد: “کمدین اینجا است کدام ممکن است بار زودتر کدام ممکن است اجتناب کرده اند این مکانیسم استفاده شد، برده فراری بود – ۲ کنش برده فراری.”

سپس این بخش به مصاحبه ای بین راموس را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نوجوان ترنس چکیده تبدیل می شود کدام ممکن است به او می گوید کدام ممکن است چگونه {به دلیل} هویت شخصی در گروه تگزاس مورد آزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشدید قرار گرفته اند.

اعضا و حامیان جامعه LGBTQ در آن شرکت می کنند "به هر حال بگو گی" تظاهرات در میامی بیچ، فلوریدا در 13 مارس 2022. - سنای ایالت فلوریدا در 8 مارس لایحه بحث برانگیزی را تصویب کرد که در آن آموزش گرایش جنسی و هویت جنسیتی در مدارس ابتدایی ممنوع است، اقدامی که منتقدان شکایت دارند که به جامعه LGBTQ آسیب می رساند.  دموکرات های اپوزیسیون و فعالان حقوق LGBTQ علیه آنچه که آنها می خوانند لابی کرده اند "نگو گی" قانون، که بر بچه های مهدکودک تا کلاس سوم، زمانی که هشت یا نه ساله می شوند، تأثیر می گذارد.  (عکس از CHANDAN KHANNA / AFP) (عکس از CHANDAN KHANNA/AFP از طریق Getty Images)

اعضا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیان گروه LGBTQ در راهپیمایی “از هر لحاظ بگو همجنس باز” در میامی بیچ، فلوریدا در ۱۳ مارس ۲۰۲۲ نمایندگی می کنند. – سنای ایالت فلوریدا در ۸ مارس لایحه بحث برانگیزی را تصویب کرد کدام ممکن است درس های درمورد به خم شدن جنسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویت جنسی را در مدارس ابتدایی ممنوع می تنبل. اقدامی کدام ممکن است منتقدان شکایت دارند به گروه LGBTQ آسیب می رساند. دموکرات‌های اپوزیسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان حقوق LGBTQ علیه آنچه کدام ممکن است آنها قوانین «نگو همجنس‌گرا» می‌خوانند، سرسرا کرده‌اند، کدام ممکن است بر کودک‌های مهدکودک به همان اندازه گروه سوم، یعنی روزی کدام ممکن است هشت هر دو ۹ ساله می‌شوند، تأثیر می‌گذارد. (عکس اجتناب کرده اند CHANDAN KHANNA / AFP) (عکس اجتناب کرده اند CHANDAN KHANNA/AFP اجتناب کرده اند طریق Getty Images)

برای بدست آمده این سیستم FOX NEWS همین جا را فشار کنید

راموس سختی وضعیت آن نوجوان را در برخورد همراه خود “صورت حساب های هوشیاری” توضیح دادن کرد.

او اظهار داشت: “این فراتر اجتناب کرده اند سنت شکار جادوگر است کدام ممکن است تحمیل تبدیل می شود، مناسب است؟ فراتر اجتناب کرده اند این صورت حساب های هوشیارانه است. فاجعه دقیق آسیبی است کدام ممکن است این امر به بچه ها وارد می تنبل.”