باراک اوباما در جورجیا، هرشل واکر را “مشهوری که می‌خواهد یک سیاستمدار باشد” می‌خواند.


کالج پارک، GA – باراک اوباما، رئیس جمهور سابق، بارها هرشل واکر، نامزد جمهوری خواه سنا در جورجیا را مورد هدف قرار داد که سناتور دموکرات رافائل وارناک را در یک رویارویی مهم سنا در میدان جنگ به چالش می کشد.

رئیس‌جمهور سابق که تنها یک هفته و نیم تا روز انتخابات باقی مانده است، از طرف دیگر دموکرات‌ها به مبارزات انتخاباتی بازگشت، از واکر، ستاره سابق کالج و فوتبال حرفه‌ای و کاندیدای اولین بار، انتقاد کرد و گفت: «یک فرد مشهور که می خواهد یک سیاستمدار باشد.”

اوباما که تقریباً شش سال پس از ترک کاخ سفید محبوب‌ترین فرد در حزب دموکرات است، در تلاش است تا جادوی سیاسی لحظه آخری را انجام دهد، زیرا دموکرات‌ها ناامیدانه تلاش می‌کنند تا اکثریت خود را در کنگره در انتخابات میان‌دوره‌ای حفظ کنند. رئیس‌جمهور سابق در پنج ایالت که رقابت‌های کلیدی برای سنا و فرمانداری را برگزار می‌کنند، سرلوحه راهپیمایی‌ها است.

رئیس جمهور سابق به حدود ۷۰۰۰ نفری که در چند قدمی فرودگاه بین المللی هارتسفیلد-جکسون آتلانتا جمع شده بودند، گفت: “من اینجا هستم تا از شما بخواهم رای دهید.”

دموکرات ها به اوباما به عنوان حزب خود در آستانه انتخابات میان دوره ای نزدیک تر نگاه می کنند

باراک اوباما، رئیس جمهور سابق، در مرکز، در کنار استیسی آبرامز، نامزد فرمانداری جورجیا و سناتور رافائل وارناک دی-گا، نامزد انتخابات مجلس سنای ایالات متحده، در طول یک گردهمایی تبلیغاتی جمعه، 28 اکتبر 2022، در کالج پارک، گا. (عکس AP /جان بازیمور)

باراک اوباما، رئیس جمهور سابق، در مرکز، در کنار استیسی آبرامز، نامزد فرمانداری جورجیا و سناتور رافائل وارناک دی-گا، نامزد انتخابات مجلس سنای ایالات متحده، در طول یک گردهمایی تبلیغاتی جمعه، ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲، در کالج پارک، گا. (عکس AP /جان بازیمور)
(AP)

و با اشاره به نزدیک به ۱۵۰۰۰ نفری که قبلاً در رای گیری زودهنگام رای داده اند – رکوردی میان دوره ای در گرجستان – تاکید کرد: “شما لازم نیست تا ۸ نوامبر منتظر بمانید. شما می توانید همین الان رای دهید.”

پیش از رئیس‌جمهور سابق، استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری، قهرمان حق رای که فرماندار جمهوری‌خواه، برایان کمپ را در مسابقه‌ای مجدد از رویارویی سال ۲۰۱۸ به چالش می‌کشد، روی سکو قرار گرفت. نظرسنجی ها نشان می دهد که فرماندار محافظه کار با برتری تک رقمی بالاتر از آبرامز.

و اوباما توسط وارناک، کشیش کلیسای باپتیست ابنزر آتلانتا، جایی که زمانی مارتین لوتر کینگ جونیور در آنجا موعظه می کرد، به صحنه معرفی شد. آخرین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که رقابت بین وارناک و واکر یک حاشیه خطا است.

واکر، با اتهامات جدید، به فاکس نیوز می گوید: «آنها من را متوقف نمی کنند»

رئیس جمهور سابق خاطرنشان کرد که “هرشل واکر یک بازیکن فوتبال بود.. یکی از بهترین دونده های تمام دوران.”

“آیا این او را بهترین فرد برای نمایندگی شما در سنای ایالات متحده می کند؟” اوباما از جمعیت پرسید که با قاطعیت پاسخ «نه» دادند.

هرشل واکر، نامزد جمهوری خواه سنا از جورجیا، در 27 اکتبر 2022 یک گردهمایی مبارزاتی در کامینگ، جورجیا برگزار می کند.

هرشل واکر، نامزد جمهوری خواه سنا از جورجیا، در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۲ یک گردهمایی مبارزاتی در کامینگ، جورجیا برگزار می کند.
(اخبار فاکس)

رئیس‌جمهور سابق گفت: «در مورد مخالف کشیش وارناک، شواهد کمی وجود دارد که نشان دهد او علاقه‌ای نشان داده است، برای یادگیری چیزی در مورد آن زحمت کشیده است، یا هر نوع اطلاعاتی را برای خدمات عمومی، یا کار داوطلبانه، یا کمک به مردم در به هر حال. حداقل ما واقعاً در مورد آن نمی دانیم. و این باعث می شود شما مشکوک شوید.”

اوباما با اشاره به واکر و دوست نزدیکش، رئیس جمهور سابق، دونالد ترامپ – که قبل از روی آوردن به سیاست و جانشینی اوباما در کاخ سفید به عنوان یک سلبریتی تلویزیون واقعیت و غول املاک و مستغلات شناخته می شد، گفت: “به نظر من او برای کسی مشهور است. می‌خواهد یک سیاستمدار باشد، و ما دیدیم که چطور پیش می‌رود.”

مسابقات سنا در خواب که ممکن است اکثریت اتاق را تعیین کند

اوباما، با مخالفت با حملات مکرر مبارزات انتخاباتی حزب جمهوری خواه در ماه‌های اخیر که دموکرات‌ها را نسبت به جنایت نرم می‌دانند، از حضار پرسید: «چه کسی برای حفظ امنیت شما و خانواده‌تان مبارزه خواهد کرد؟»

او مدعی شد که وارناک کسی است که “با رئیس جمهور بایدن برای تصویب اولین قانون اساسی ایمنی اسلحه در نزدیک به ۳۰ سال گذشته کار کرده است” و واکر را به عنوان “کسی که یک نشان جعلی حمل می کند و می گوید در حال اجرای قانون است” نامید.

واکر به دلیل افزایش بیش از حد اعتبارنامه خود در اجرای قانون مورد انتقاد قرار گرفته است و در مناظره منحصر به فرد خود با وارناک دو هفته پیش به دلیل چشمک زدن نشان افتخاری پلیس در زمانی که قوانین مناظره هرگونه وسیله ای را ممنوع می کرد، مورد انتقاد قرار گرفت.

قبل از حضور اوباما در جورجیا، واکر به رئیس جمهور سابق کوبید.

در یک گردهمایی کمپین انتخاباتی اوایل روز جمعه، واکر به وارناک اشاره کرد و گفت: “اوباما را سرنگون می کند. اوباما حتی اینجا زندگی نمی کند. پس چرا او را به اینجا می کشاند تا کاری برای او انجام دهد. اوباما اینجا مالیات نمی پردازد. “

واکر با افتخار گفت: “اوباما را از اینجا بیرون کنید، مگر اینکه او بخواهد به اینجا بیاید و بتواند برای سنا نیز نامزد شود. من هم او را شکست خواهم داد.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما، سمت راست، سناتور آمریکایی رافائل وارناک، نامزد مجلس سنای ایالات متحده، در حالی که روی صحنه می رود تا در یک گردهمایی تبلیغاتی، جمعه، 28 اکتبر 2022، در کالج پارک، گا. /جان بازیمور)

رئیس جمهور سابق باراک اوباما، سمت راست، سناتور آمریکایی رافائل وارناک، نامزد مجلس سنای ایالات متحده، در حالی که روی صحنه می رود تا در یک گردهمایی تبلیغاتی، جمعه، ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲، در کالج پارک، گا. /جان بازیمور)
(AP)

اوباما پس از توقف در جورجیا، روز شنبه در ایالت های نوسان غرب میانه، میشیگان و ویسکانسین کمپین انتخاباتی کرد. رئیس جمهور سابق دو دوره ای روز سه شنبه به ایالت بنفش نوادا و میدان نبرد حیاتی شمال شرقی پنسیلوانیا در ۵ نوامبر می رود. چهار ایالت انتخابات سنا پرمخاطره برگزار می کنند که احتمالاً تعیین می کند که کدام حزب اکثریت مجلس را کنترل خواهد کرد. به جلو، و چهار نفر مسابقات برجسته فرمانداری برگزار می کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در شرایطی که دموکرات‌ها با بادهای معکوس تاریخی روبرو هستند – حزبی که برنده کاخ سفید به طور سنتی در انتخابات میان‌دوره‌ای متعاقب آن شکست‌های بزرگی را متحمل می‌شود – و فضای سیاسی خشن ناشی از تورم بی‌سابقه، افزایش جرم و جنایت و بحران مرزی و با افزایش محبوبیت پرزیدنت بایدن، اما همچنان زیرآب، تقویت شده است. ، ماموریت اوباما تلاش برای نیرو بخشیدن به پایگاه حزب است.