ایواندر کین دو گل به ثمر رساند که اویلرز کینگز را شکست داد و بازی تعیین کننده را مجبور کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ایواندر کین دو گل و یک پاس گل به ثمر رساند، کانر مک دیوید یک گل و دو پاس گل اضافه کرد، تایسون باری گل برتر را در وقت سوم به ثمر رساند و ادمونتون اویلرز با پیروزی ۴-۲ مقابل لس آنجلس کینگز در بازی ۶ از حذف اجتناب کرد. از سری دور اول کنفرانس غربی آنها.

کین هفت گل در این سری به ثمر رسانده است که شامل سه بازی چند گل می شود. تیم جاده چهار بار در این سری پیروز شده است.

کودی سیسی یک جفت پاس گل اضافه کرد و مایک اسمیت ۳۰ شوت برای اویلرز که میزبان بازی تعیین کننده شنبه شب در ادمونتون بودند متوقف کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

بال چپ ادمونتون اویلرز، ایواندر کین، پس از به ثمر رساندن یک دروازه خالی در بازی 6 از سری دور اول پلی آف جام استنلی هاکی NHL در برابر لس آنجلس کینگز، پنج شنبه، 12 می 2022، در لس آنجلس، به ژست‌های خود اشاره می‌کند.

بال چپ ادمونتون اویلرز، ایواندر کین، پس از به ثمر رساندن یک دروازه خالی در بازی ۶ از سری دور اول پلی آف جام استنلی هاکی NHL در برابر لس آنجلس کینگز، پنج شنبه، ۱۲ می ۲۰۲۲، در لس آنجلس، به ژست‌های خود اشاره می‌کند.
(عکس AP/مارک جی تریل)

شان دورزی و کارل گراندستروم برای لس آنجلس گلزنی کردند، لس آنجلس که به دنبال پایان دادن به اولین سری خود از زمان شکست نیویورک رنجرز در فینال جام استنلی ۲۰۱۴ بود. جاناتان کوئیک ۳۳ سیو انجام داد.

باری در ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه سوم با یک ضربه سریع در تیرک دور پس از دریافت پاس از لئون درایسایتل، اویلرز را ۳-۲ جلو انداخت. سپس کین در حالی که یک دقیقه باقی مانده بود یک گل خالی به ثمر رساند.

مک دیوید در نتیجه ۱:۴۰ در بازی برای سومین گل خود در این سری گلزنی کرد. این سومین گل سریع یک بازیکن ادمونتون در هنگام حذف بود.

کین با تغییر مسیر ضربه برت کولاک از نقطه نقطه در ۱:۵۰ وقت دوم اختلاف را افزایش داد. این اولین گل او از زمان هت تریک او در پیروزی ۸-۲ نفتکش ها در بازی ۳ بود.

مدافع تازه کار، دورزی، لس آنجلس را در ساعت ۱۳:۵۹ از وقت دوم در بازی قدرتی با اولین گل خود در فصل پس از بازی، یک ضربه تک تایمی از نقطه مرکزی، به لس آنجلس برد.

گراندستروم ۲۹ ثانیه به سومین بازی با ضربه ای سیلی بر روی مهار کننده اسمیت پس از دریافت خوراک مت روی، گل تساوی را به ثمر رساند.