اینگراهام: تیم بایدن اساساً گروهی از افراد بی‌اهمیت و غیر جدی است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لورا اینگراهام، رئیس جمهور بایدن و دولتش را به دلیل ناتوانی در رفع برخی از «شدیدترین» چالش‌های تاریخ آمریکا در روز پنجشنبه در «زاویه اینگراهام» «غیر جدی» خواند.

لورا اینگراهام: با هر معیار عینی، آمریکا در سراسر جهان با برخی از شدیدترین چالش‌ها در تاریخ ملت ما مواجه است. در چین، ما یک تهدید ژئوپلیتیک خطرناک داریم. در شرق اروپا جنگی در جریان است. شاخص داو امروز ۱۰۶۳ واحد سقوط کرد. تورم از دستمزدها پیشی گرفته است. پایگاه صنعتی ما فلج شده است. و البته ما ۳۰ تریلیون دلار بدهی داریم. اکنون، این زمانی است که آمریکا به رهبرانی نیاز دارد که بتوانند دست کم این مسائل مهم را یکی یکی به روشی عملی و پیچیده شروع کنند.

INGRAHAM: واژگونی ROE V. Wade سقط جنین را در تمام ۵۰ ایالت ممنوع نمی کند

اما متأسفانه، با تیم بایدن، ما اساساً گروهی از افراد بی‌اهمیت و غیر جدی داریم. رئیس جمهور ما مردی است که حتی قادر به گفتن کلمه پلوتوکرات نیست، چه رسد به اینکه از نوع رهبری و قضاوت اجرایی که همه ما به آن نیاز داریم و شایسته آن هستیم، داشته باشد. اکنون، هیچ کس حتی فکر نمی کند که در این مرحله بایدن دیگر کاری انجام دهد. اساساً کارکنان او را در داخل و خارج از رویدادها همراهی می کنند. و آنها امیدوارند که او از چنگ زدن به هوا در زمانی که قرار است از صحنه خارج شود اجتناب کند.

با این حال، تیم او باید او را با کابینه‌ای از کارشناسان احاطه می‌کرد که می‌توانستند کارهایی را انجام دهند که آشکارا او از انجام آن ناتوان است. و با چنین رئیس‌جمهوری ضعیف، او واقعاً به معاونی نیاز داشت که به اندازه کافی باهوش باشد که بتواند اعتماد رأی‌دهندگان را جلب کند. کسی که اگر مجبور بود می توانست این کار را انجام دهد. این یک جورهایی کل موضوع است. با این حال، کامالا هریس، آدم خنده‌ای است که بیش از حد می‌خندد.

کامالا هریس معاون رئیس جمهور  (عکس از ایتان میلر/گتی ایماژ)

کامالا هریس معاون رئیس جمهور (عکس از ایتان میلر/گتی ایماژ)

حالا، در عوض، کامالا، بایدن، فقط توسط شخص دیگری احاطه شده است که نمی تواند این کار را انجام دهد و توسط افراد بی کفایتی احاطه شده است که هر روز زندگی می کنند تا شاید پانل “Morning Joe” را خوشحال کنند. هیچ یک از این دبیران کابینه بر اساس شایستگی انتخاب نشدند.

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: