ایلان ماسک با توئیت مرموز درباره مرگ در شرایط مرموز اینترنت را به آتش کشید


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، طوفانی در رسانه‌های اجتماعی به راه انداخت و گفت که ممکن است در شرایطی مرموز بمیرد. در حالی که برخی در توییتر به این نتیجه رسیدند که او ممکن است از کلینتون ها بترسد، به نظر می رسد که مدیر عامل ممکن است به تهدید بالقوه روسیه اشاره کرده باشد.

ماسک که همچنین مدیرعامل اسپیس‌ایکس است و اخیراً توییتر را تصاحب کرده است، می‌گوید: «اگر در شرایط مرموز بمیرم، آشنایی با شما بسیار خوب است. ارسال شده در پلت فرم رسانه های اجتماعی

جک دورسی، مدیر عامل سابق توییتر، به تصاحب ماسک پاسخ داد: «الون راه حل منحصر به فردی است که من به آن اعتماد دارم»

وقتی مادر ماسک، مایه ماسک پاسخ داد: “این خنده دار نیست.” پسرش جواب داد“ببخشید! من تمام تلاشم را می کنم تا زنده بمانم.”

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا (عکس از پاتریک پلول/تصویر اتحاد از طریق گتی ایماژ)

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا (عکس از پاتریک پلول/تصویر اتحاد از طریق گتی ایماژ)
(عکس از پاتریک پلول/تصویر اتحاد از طریق گتی ایماژ)

بسیاری از مفسران بر این باورند که ماسک ممکن است از بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق و همسرش، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا، هراس داشته باشد که تئوری توطئه را مبنی بر دست داشتن کلینتون ها در خودکشی جفری اپستین بازی می دهند.

“آیا روی کلینتون ها خاک داری؟” گرگ پرایس، استراتژیست دیجیتال پرسید.

“صبر کن… درباره هیلاری کلینتون چه می دانی؟” کمدین تیم یانگ پرسید.

«کلینتون‌ها» در توییتر ترند شد، تا حدی به دلیل توییت ماسک، که یکشنبه شب بیش از ۵۲۰۰۰ «ریتوییت» به دست آورد.

دیگران به الف اشاره کردند توییت از جان مک آفی در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۰، که در آن برنامه نویس کامپیوتر و تولید کننده نرم افزار آنتی ویروس اظهار داشت که پس از دستگیری در اسپانیا به اتهام فرار مالیاتی، قصد خودکشی نداشته است.

مک آفی در توییتی نوشت: “من در اینجا راضی هستم. دوستانی دارم. غذا خوب است. همه چیز خوب است. بدانید که اگر خودم را حلق آویز کنم، آلا اپشتاین، تقصیر من نیست.”

به گفته ست دیلون، مدیرعامل بابیلون بی، ایلان ماسک به مسائل سانسور توییتر کمک کرد.

به گفته ست دیلون، مدیرعامل بابیلون بی، ایلان ماسک به مسائل سانسور توییتر کمک کرد.
(رویترز/مایک بلیک/عکس فایل)

جسد مک آفی در ۲۳ ژوئن ۲۰۲۱ به دلیل خودکشی آشکار با حلق آویز کردن در سلولش اندکی پس از آنکه دادگاه ملی اسپانیا مجوز استرداد او به ایالات متحده را صادر کرد، پیدا شد.

کمیسیون FCC این ادعای “بی منطق” مبنی بر اینکه دولت فدرال می تواند خرید ماسک را در توییتر مسدود کند را ساقط می کند.

با این حال، برخلاف مک آفی و اپستین، ماسک دستگیر نشده و در زندان نیست. از نظر زمینه، به نظر می رسد ماسک به کلینتون ها به عنوان تهدیدی بالقوه برای زندگی خود اشاره نکرده است، بلکه دولت روسیه را تهدید می کند.

کمی قبل از توئیت رمزآلود خود، مدیرعامل تسلا به پیامی از دیمیتری روگوزین، معاون سابق نخست‌وزیر روسیه اشاره کرد که بیانیه‌ای را برای رسانه‌های روسی ارسال کرد و شرکت ماهواره‌ای استارلینک ماسک را به دلیل فعال کردن «گردان نازی آزوف» برای دسترسی به اینترنت محکوم کرد.

از شهادت فرمانده اسیر تیپ ۳۵ تفنگداران دریایی نیروهای مسلح اوکراین، سرهنگ دیمیتری کورمیانکوف، معلوم می شود که پایانه های اینترنتی شرکت ماهواره ای استارلینک ایلان ماسک به شبه نظامیان گردان نازی آزوف و اوکراینی تحویل داده شده است. طبق ترجمه ای که ماسک در توییتر منتشر کرد، روگوزین نوشت: تفنگداران دریایی در ماریوپل با هلیکوپترهای نظامی.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست شورای عالی اقتصادی اوراسیا در ایروان ارمنستان شرکت می کند.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست شورای عالی اقتصادی اوراسیا در ایروان ارمنستان شرکت می کند.
(Shutterstock)

روگوزین افزود: بر اساس اطلاعات ما، تحویل تجهیزات Starlink توسط پنتاگون انجام شده است. بنابراین، ایلان ماسک در تامین تجهیزات ارتباطی نظامی به نیروهای فاشیست در اوکراین دست دارد. و برای این، ایلان، شما مانند یک بزرگسال پاسخگو خواهید بود – مهم نیست چقدر احمق بازی کنید.

ماسک گفت: کلمه “نازی” به معنای آن چیزی نیست که او فکر می کند توییت کرد با پیام

استارلینک ماسک واقعاً در بحبوحه تهاجم روسیه، اوکراینی‌ها را به اینترنت متصل کرده است.

گردان آزوف یکی از واحدهای گارد ملی اوکراین مستقر در ماریوپول در منطقه دریای آزوف است. اولین بار در ژوئن ۲۰۱۴ شاهد جنگ برای بازپس گیری ماریوپل از نیروهای روسی و جدایی طلبان طرفدار روسیه بود. روسیه بارها از این گردان به عنوان توجیهی برای تهاجم خود به اوکراین در یک تلاش “غیره زدایی” (علیرغم این واقعیت که رئیس جمهور اوکراین، ولادیمیر زلنسکی، یهودی است، یاد کرده است. ).

وزیر امور خارجه اسرائیل لاوروف روسیه را به دلیل اظهارات “نابخشودنی” هولوکاست محکوم کرد

در مارس ۲۰۱۵، آندری دیاچنکو، سخنگوی تیپ، به یو اس ای تودی گفت که ۱۰ تا ۲۰ درصد نازی هستند، اما این ایدئولوژی “هیچ ارتباطی با ایدئولوژی رسمی آزوف ندارد.”

زلنسکی با قاطعیت این ادعا را که گردان آزوف پرورش دهنده نازیسم است رد کرد.

زلنسکی هفته گذشته گفت: «هنگ آزوف یک داوطلب (سازمان) نیست، بلکه بخشی از گارد ملی است. “آنها (بخشی از) ارتش رسمی ایالت ما هستند. هر کسی که می خواست در سیاست دخالت کند، (هنگ آزوف را ترک کرد). کسانی که تصمیم گرفتند در گارد ملی اوکراین خدمت کنند، بخشی از گارد ملی اوکراین شدند. “

رئیس جمهور اوکراین گفت که هر گونه افراط گرایی قبلی در این رده ها به این واقعیت برمی گردد که گردان آزوف سال ها پیش یک سازمان داوطلبانه بوده است، اما از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است.

بسیاری از منتقدان کرملین به شیوه های خشونت آمیز و مشکوک جان خود را از دست داده اند. مشهورتر از همه، الکسی ناوالنی، رقیب سیاسی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در آگوست ۲۰۲۰ پس از قرار گرفتن در معرض یک عامل اعصاب دوران شوروی در یک مسمومیت مشکوک، بیمار شد. کرملین دست داشتن در این سوء قصد آشکار را رد کرده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به نظر می رسد ماسک به احتمال زیاد به تهدیدی از جانب روسیه اشاره کرده است، نه تهدیدی فرضی از سوی کلینتون ها.