ایجنت جان گرودن می‌گوید ایمیل‌های لو رفته سرمربی سابق تیم “کار ضربه‌ای” بوده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جان گرودن در اکتبر گذشته به دلیل ارسال ایمیل‌های نژادپرستانه، زن‌ستیزانه و همجنس‌گرا هراسی به کمیسیونر راجر گودل و مدیر اجرایی انجمن بازیکنان NFL، دی موریس اسمیت، از سمت سرمربیگری لاس‌وگاس ریدرز کنار رفت.

با این حال، ایجنت او احساس می کند که لیگ برای گرفتن او تلاش کرده است.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

سرمربی رایدرز، جان گرودن، در نیمه اول در استادیوم آلجینت، علیه چیفز کانزاس سیتی واکنش نشان داد.

سرمربی رایدرز، جان گرودن، در نیمه اول در استادیوم آلجینت، علیه چیفز کانزاس سیتی واکنش نشان داد.
(ورزش های کربی لی-USA TODAY)

باب لامونتی به JoeBucsFan.com گفت: “من می توانم همین الان به شما بگویم که این یک کار موفق بود.”

لامونته این سوال را مطرح کرد که چرا لیگ ماه ها برای انتشار اطلاعات منتظر ماند و چرا به نظر می رسید که لیگ فقط بر روی گرودن تمرکز کرده است. این ایمیل ها در جریان تحقیقات لیگ درباره فرهنگ محل کار فرماندهان واشنگتن کشف شد.

“چرا در حال حاضر، از همه چیز، این در تحقیقاتی که قبلاً ناپدید شده بود، مشخص می شود؟” لامونته گفت. “و ۱۰ سال پیش بود. و پس چرا جون و چرا رایدرها؟ او حتی در زمان آن ایمیل‌ها در لیگ نبود… فاجعه ماجرا همین است. شما می‌توانید هر چه می‌خواهید بگویید، اما اگر کسی بود. واقعا جان را درک می کند، آنها می دانند که او یک نژادپرست نیست. این کاملاً واضح است. هیچ کس هرگز این را نمی گوید.”

گرودن از NFL و کمیسیونر آن، راجر گودل شکایت می کند، زیرا او نیز احساس می کند لیگ تلاش کرده است تا حرفه او را خراب کند. یک قاضی ایده NFL برای رد پرونده را رد کرد،

ایجنت او گفت: «همه می دانند که اشتباه بوده است. “شما ۶۵۰۰۰۰ ایمیل دارید و شش ایمیل او انتخاب شدند… و او حتی در لیگ هم حضور نداشت. او در دادگاه پیروز شد و دوباره پیروز خواهد شد.”

جان گرودن، سرمربی تیم اوکلند ریدرز، قبل از نقل مکان به لاس وگاس برای فصل 2020، در جریان بازی نهایی رایدرز در Oakland-Alameda Coliseum به بازی جکسونویل جگوارز نگاه می کند.

جان گرودن، سرمربی تیم اوکلند ریدرز، قبل از نقل مکان به لاس وگاس برای فصل ۲۰۲۰، در جریان بازی نهایی رایدرز در Oakland-Alameda Coliseum به بازی جکسونویل جگوارز نگاه می کند.
(ورزش های کربی لی-USA TODAY)

در میان رسوایی ایمیل فاش شده، آندره ریسون می گوید که جان گرودن “نژادپرست نیست”

LaMonte بازتاب نظرات برنت ماسبرگر گوینده Raiders از سال گذشته است.

ماسبورگر در مصاحبه ای گفت: “همانطور که به مربی گفتم، هر کسی که تو را بیرون آورد، جان، یک قاتل پولی بود.” JT the Brick از شبکه ورزشی لاس وگاس. “این یکی از بهترین کارهای موفقی بود که تا به حال در اطرافم بوده ام.

گرودن در ژانویه ۲۰۱۸ پس از ۹ سال دوری از مربیگری، قراردادی ۱۰ ساله به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار با رایدرز امضا کرده بود، اما به نظر می رسد همه چیز به سرعت در حال گلوله برفی است و او تنها پس از ۴ فصل رفت.

با وجود اینکه لامونته مربیگری نمی‌کند، اما می‌گوید که عشق او به فوتبال از بین نرفته است.

او گفت: “مرد تمام روز فیلم تماشا می کند، این کاری است که انجام می دهد. او اساساً یک معتاد فوتبال است و شما آن را از او گرفتید.”

لامونته گفت که وضعیت “تلفات بسیار بدی به گرودن وارد کرد” و “خانواده او از بین رفت” اما او “اکنون خیلی بهتر عمل می کند” و معتقد است که دوباره مربی خواهد شد.

“فکر می‌کنم جون اکنون جوان‌تر، شادتر و بهتر به نظر می‌رسد. او یک فرد بی‌نهایت ثروتمند است و طنز این دعوا این است که همه می‌گویند او ثروتمند خواهد شد، او واقعاً به پول نیاز ندارد. تمام چیزی که جان گرودن می‌خواهد جانش است. برگشت – و او آن را پس خواهد گرفت.”

بازیکنان فعلی یا سابق، همراه با افرادی که در سمت‌های رهبری باشگاه‌های NFL هستند، نظرات متفاوتی را در این هفته درباره میزان فراگیر افکار نژادپرستانه، همجنس‌گرایانه و زن‌ستیزانه ابراز شده توسط جان گرودن - در ایمیل‌هایی که از سال‌های 2011 تا 2018 نوشته بود، ارائه کرده‌اند. او یک تحلیلگر ESPN بین مشاغل مربیگری، تا بروس آلن، مدیر اجرایی باشگاه واشنگتن بود - تا به امروز در این ورزش باقی مانده است.

بازیکنان فعلی یا سابق، همراه با افرادی که در سمت‌های رهبری باشگاه‌های NFL هستند، نظرات متفاوتی را در این هفته درباره میزان فراگیر افکار نژادپرستانه، همجنس‌گرایانه و زن‌ستیزانه ابراز شده توسط جان گرودن – در ایمیل‌هایی که از سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ نوشته بود، ارائه کرده‌اند. او یک تحلیلگر ESPN بین مشاغل مربیگری، تا بروس آلن، مدیر اجرایی باشگاه واشنگتن بود – تا به امروز در این ورزش باقی مانده است.
(AP Photo/جان هفتی، فایل)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گرودن در سال ۲۰۰۰، اوکلند رایدرز را در مسابقات قهرمانی AFC ذخیره کرد. در اولین سالی که به عنوان سرمربی در تیم تامپا بای باکانیرز حضور داشت، سوپر بول XXXVII را بر رایدرهای سابق خود برد.

او در سال ۲۰۱۷ در حلقه افتخار Bucs قرار گرفت، اما سال گذشته در میان رسوایی از کنار گذاشته شد.