ایالت فلوریدا PAT را برای ارسال بازی به وقت اضافه مسدود می کند، LSU را در تریلر ۲۴-۲۳ متوقف می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

شیهایم براون از تلاش LSU برای امتیاز اضافی جلوگیری کرد و فرصتی باقی نماند تا یکشنبه شب ایالت فلوریدا را ۲۴-۲۳ برد و اولین بازی برایان کلی را به عنوان مربی ببرها خراب کرد.

علیرغم تعداد زیادی از اشتباهات از جمله ضربات خفه شده در فاصله ۲:۱۵ باقی مانده، LSU به امتیاز اضافی رسید که آن را در پایان وحشی به تساوی کشاند.

Treshaun Ward از ایالت فلوریدا در LSU 1 در فاصله ۱:۲۰ دقیقه مانده به پایان حرکت کرد، و Jayden Daniels کوارتربک Tigers LSU را برای یک تاچ داون در یک پاس ۲ یاردی به Jaray Jenkins رانندگی کرد بدون اینکه زمانی باقی بماند.

در حالی که طرفداران LSU یک بازگشت ظاهری دو تاچ داون را در فینال ۴:۰۷ جشن می‌گیرند – و هواداران ایالت فلوریدا خود را برای اتفاقی که می‌توانست به عنوان یک انفجار بدنام از بین برود آماده می‌کنند – براون ضربه دامیان راموس را منحرف کرد و جشن ایالت فلوریدا را تحت تأثیر قرار داد. وحشیانه به میدان هجوم برد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

دمین راموس شماره 34 از تیم LSU Tigers در Caesars Superdome در 04 سپتامبر 2022 در نیواورلئان، لوئیزیانا، توپ را در مقابل سمینولز ایالت فلوریدا می‌زند.

دمین راموس شماره ۳۴ از تیم LSU Tigers در Caesars Superdome در ۰۴ سپتامبر ۲۰۲۲ در نیواورلئان، لوئیزیانا، توپ را در مقابل سمینولز ایالت فلوریدا می‌زند.
(کریس گریتن/گتی ایماژ)

جردن تراویس ۲۶۰ یارد و دو تاچ داون برای ایالت فلوریدا پاس کرد.

HEISMAN FAVORITE CJ STROUD به شماره. ۲ ایالت اوهیو بیش از NO. 5 فایتینگ ایرلندی، ۲۱-۱۰

پاس های گل تراویس در یک پرتاب ۳۹ یاردی به انتاریا ویلسون با یک سوسو زدن و یک پاس ۲۷ یاردی که ویلسون با یک دستش در حالی که مداخله می کرد به هم خورد. تراویس همچنین ۳۱ یارد را در ترکیبی از دویدن‌ها و دویدن‌های طراحی‌شده با عجله دوید، و مکرراً عجله‌کنندگان پاس LSU را رها کرد که هوا را در حین چرخیدن یا دور شدن از فشار رها کردند.

ده‌ها هزار تماشاگر با گارنت و طلایی به فروش Superdome کمک کردند و عملاً آنچه را که می‌توانست یک مزیت خانگی برای LSU در یک بازی در فاصله ۸۰ مایلی از محوطه دانشگاه باتون روژ باشد، نفی کردند. و بعد از اینکه ایالت فلوریدا (۲-۰) – با چهار فصل شکست متوالی – شروعی امیدوارکننده برای سرمربیگری مایک نورول در فصل سوم به طول انجامید، خوشحال شدند.

مسلماً این بازی برای نورول بسیار پرمعنی‌تر از کلی بود که با یک قرارداد ۱۰۰ میلیون دلاری از نوتردام جذب شد تا به او زمان بدهد تا فوتبال LSU را در تصویر خود بازسازی کند. کادرفنی کلی فقط یک دستیار از فصل گذشته را شامل می شود، در حالی که ۱۶ بازیکن نقل و انتقالات برای اصلاح فهرست به طور متوالی به تیم اضافه شدند.

یکی از این انتقالات، جیدن دانیلز، کیوبی سابق ایالت آریزونا بود که پس از رقابتی فشرده در اردو با گرت نوسمایر شروع کرد. او ۲۶ پاس از ۳۵ پاس را برای ۲۰۹ یارد و دو TDS انجام داد، هر دو به جنکینز. دنیلز نیز ۱۱۴ یاردی دوید.

یک انتقال دیگر، نوح کین (از پن استیت)، اولین TD LSU را از یک یاردی به ثمر رساند و در اواخر کوارتر سوم در رده چهارم به ثمر رسید و ۱۷-۱۰ شد.

تراویس سمینولز را مستقیماً به سمت منطقه انتهایی حرکت داد، که با تکمیل ۱۵ یارد به جانی ویلسون، در حالی که QB گریزان از مدافعان در حال دور شدن پرید. دی جی لوندی درایو را با یک دوی TD 1 یاردی به پایان رساند تا در ساعت ۹:۰۴ دقیقه به ۲۴-۱۰ برسد.

LSU تنها برتری خود را با ۳-۰ در اولین مالکیت خود بدست آورد. اما این حرکت مدت کوتاهی پس از اینکه اسلحه ساچمه ای گرت دلینگر، مرکز سال اولی، روی سر دنیلز در دومین و گل FSU 5 روی سر دنیلز اصابت کرد، متوقف شد.

دمین راموس شماره 34 از تیم LSU Tigers در مقابل تیم سمینولز ایالتی فلوریدا در Caesars Superdome در 04 سپتامبر 2022 در نیواورلئان، لوئیزیانا، ضربه می زند.

دمین راموس شماره ۳۴ از تیم LSU Tigers در مقابل تیم سمینولز ایالتی فلوریدا در Caesars Superdome در ۰۴ سپتامبر ۲۰۲۲ در نیواورلئان، لوئیزیانا، ضربه می زند.
(کریس گریتن/گتی ایماژ)

شماره دفاع از قهرمانی ۳ گرجستان ROUTS NO. 11 اورگن، ۴۹-۳

برتری ایالت فلوریدا در نیمه دوم تنها ۷-۳ بود که هر دو تیم موقعیت‌های منطقه قرمز را ایجاد کردند.

خط LSU آماده به نظر نمی رسید که توپ در تلاش برای گلزنی از زمین شکسته شد، و جرد وارسه در تکل چپ گذشته کامرون وایر با چاقو برخورد کرد تا ضربه دامیان راموس را مهار کند.

Seminoles نتوانست از مالک نابرز اول از دو پونت خفه‌شده که FSU آن‌ها را در LSU 16 بازیابی کرد، پول نقد کنند. نورول حمله را در زمین چهارم و ۲ از ۸ را حفظ کرد و پاس تراویس را به گوشه‌ای از انتهای بازی حفظ کرد. منطقه ناقص سقوط کرد.

بردن

ایالت فلوریدا: اعداد و ارقام تراویس می‌توانست بهتر از این باشد. ترکیب او از تقلا و پاس دادن، به دفاع LSU کمک کرد که در ۳۹۲ یارد تور سمینولز بیشتر از امتیاز نهایی ظاهر شد. اما ناتوانی Seminoles در کنار گذاشتن بازی که در آن تیم برتر بود، باید برطرف شود.

LSU: خط حمله همچنان یک کار در حال پیشرفت است و گاهی اوقات مانند یک مسئولیت در بازکن ببرها به نظر می رسد. دانیلز تا ۹۱ یاردی پیشروی ببرها بود. در همین حال، LSU ممکن است مجبور شود یک بازگردان نقطه به غیر از Nabers پیدا کند. LSU خوش شانس بود که Seminoles هر دو ماف او را هدر داد.

صدمات

LSU: شروع خط دفاعی Maason Smith بازی را در کوارتر اول با مصدومیت زانوی چپ ترک کرد. به نظر می‌رسید که زانویش وقتی تکل انجام می‌شد از نزدیکی پریدن، به طرز ناخوشایندی پایین آمد.

اخراج شد

LSU یک پایان دفاعی دوم را از دست داد زمانی که علی گی به دلیل خطای هدف گیری در برابر تراویس اخراج شد و QB پاس تاچ داون خود را در کوارتر سوم منتشر کرد.

مایک نورول، سرمربی ایالت فلوریدا، روبه‌رو، پس از بازی فوتبال کالج NCAA در نیواورلئان، یکشنبه، 4 سپتامبر 2022، سرمربی LSU، برایان کلی، سلام می‌کند. ایالت فلوریدا 24-23 برنده شد.

مایک نورول، سرمربی ایالت فلوریدا، روبه‌رو، پس از بازی فوتبال کالج NCAA در نیواورلئان، یکشنبه، ۴ سپتامبر ۲۰۲۲، سرمربی LSU، برایان کلی، سلام می‌کند. ایالت فلوریدا ۲۴-۲۳ برنده شد.
(AP Photo/ جرالد هربرت)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بعدی

ایالت فلوریدا: از لوئیزویل بازدید می کند تا در ۱۶ سپتامبر، فهرست ACC خود را افتتاح کند.

LSU: شنبه شب میزبان جنوب است.