ایالات متحده نام دوست دختر شایعه شده پوتین را در آخرین دور تحریم ها قرار داده استجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ایالات متحده آلینا ماراتوونا کاباوا، دوست دختر ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را در آخرین دور تحریم‌های اعلام شده در روز سه‌شنبه گنجاند.

وزارت خزانه داری خاطرنشان کرد که کاباوا، ۳۹ ساله، عضو سابق دومای ایالتی و ژیمناستیک المپیک، “رابطه نزدیکی با پوتین” دارد و در حال حاضر رهبری گروه رسانه ملی را بر عهده دارد که محتوای طرفدار کرملین را در طیف وسیعی از پلتفرم ها تولید می کند. .

بریتانیا و اتحادیه اروپا قبلاً کاباوا را که وال استریت ژورنال گزارش داده مادر حداقل سه فرزند پوتین است، تحریم کرده اند.

الیگارش روسی که به عنوان «آشپز پوتین» شناخته می‌شود و هدف تحریم‌ها قرار گرفته، در فهرست افراد تحت تعقیب FBI قرار دارد.

به گفته ربکا کوفلر، افسر سابق آژانس اطلاعات دفاعی و نویسنده “کتاب بازی پوتین: طرح مخفی روسیه برای شکست آمریکا”، در حالی که تحریم ها ممکن است در جیب پوتین ضربه ای ایجاد کند، علاقه او به اوکراین بر هر ملاحظات اقتصادی غلبه دارد.

“تحریم کابایوا تا حدی بر امور مالی شخصی پوتین خواهد گذاشت زیرا او ثروت خود را در حساب های بانکی نزدیک ترین دوستان و خانواده خود نگه می دارد. اما پوتین احتمالاً ثروتمندترین فرد در جهان است که احتمالاً ثروتمندتر از جف بزوس، بیل گیتس یا ایلان است. کوفلر به فاکس نیوز دیجیتال گفت: ماسک با ثروتش از ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیارد دلار متغیر است.

بنابراین تحریم دوست دختر و مادر چند تن از فرزندانش تقریباً به طور قطع هیچ تغییری در سیاست و استراتژی او در قبال اوکراین، ایالات متحده یا غرب نخواهد داشت.»

سایر افراد نزدیک به پوتین نیز در ماه های اخیر تحت تحریم قرار گرفته اند، از جمله دو دختر بالغ او، ماریا پوتینا و کاترینا تینکووا.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جانت یلن، وزیر خزانه داری روز سه شنبه گفت: «از آنجایی که مردم بی گناه از جنگ تجاوزکارانه غیرقانونی روسیه رنج می برند، متحدان پوتین خود را غنی کرده اند و از شیوه های زندگی مجلل حمایت مالی کرده اند.

وزارت خزانه داری از هر ابزاری که در اختیار دارد استفاده خواهد کرد تا مطمئن شود که نخبگان روسی و توانمندسازان کرملین به خاطر همدستی خود در جنگی که به قیمت جان های بیشماری تمام شده، پاسخگو خواهند بود.