اولین تاچ داون NFL برایان رابینسون جونیور هفته‌ها پس از تیراندازی، Commanders را در مقابل Bears در یک رابطه شلخته قرار می‌دهد.


بازی پنجشنبه شب هفته گذشته وحشیانه بود اما حداقل در این بازی چند تاچ داون وجود داشت.

از ابتدا تا انتها درهم و برهم بود، اما یک افزایش دیرهنگام – و مقداری کمک از طرف مخالفان – باعث شد فرماندهان واشنگتن با نتیجه ۱۲-۷ در شیکاگو مقابل خرس ها پیروز شوند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

برایان رابینسون شماره 8 از فرماندهان واشنگتن، در 13 اکتبر 2022 در شیکاگو، ایلینویز، در 13 اکتبر 2022 در شیکاگو، ایلینویز، تاچ داون خود را در کوارتر چهارم مقابل شیکاگو بیرز در Soldier Field جشن می گیرد.

برایان رابینسون شماره ۸ از فرماندهان واشنگتن، در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ در شیکاگو، ایلینویز، در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ در شیکاگو، ایلینویز، تاچ داون خود را در کوارتر چهارم مقابل شیکاگو بیرز در Soldier Field جشن می گیرد.
(مایکل ریوز/گتی ایماژ)

با نتیجه ۷-۶ در فاصله کمی بیشتر از ۸ دقیقه تا پایان، فرماندهان قرار بودند برای ششمین بار در شب توپ را به زمین بزنند. با این حال، ولوس جونز ضربات فرماندهان را خفه کرد و واشنگتن در خط چهار یاردی بهبود یافت و خود را در موقعیتی عالی قرار داد.

در بازی دوم درایو به اختصار، برایان رابینسون جونیور، در اولین شروع NFL خود کمتر از دو ماه پس از شلیک، از خط دو یاردی گل زد. تبدیل دو امتیازی واشنگتن ناموفق بود، اما آنها ۱۲-۷ با ۷:۲۱ پیش افتادند.

شیکاگو سعی کرد زمین را پایین بیاورد، اما در ۳ و ۱۱، دانته پتیس یک پاس را رها کرد، یک تاخیر در بازی آنها را به عقب راند، و سپس یک پاس دیگر از دستان ایهمیر اسمیت-مارست برای یک چرخش در نزول عبور کرد.

واشنگتن این شانس را داشت که آن را به یک بازی ۸ امتیازی تبدیل کند، اما ترس وی یک گل زمینی ۴۸ یاردی را از دست داد و باعث شد خرس ها در فاصله ۱:۴۸ تا پایان بازی و بدون تایم اوت از خط ۳۸ یاردی خود جان بگیرند.

و ناگهان با یک تقلای ۳۹ یاردی توسط جاستین فیلدز احیا شدند و آنها را در خط پنج یاردی فرماندهان قرار داد، اما نتوانستند آن را با مشت وارد کنند.

فیلدز فقط یک یاردی در اولین داون دوید، پاس دوم او به پایین ضربه خورد، و پتیس نتوانست توپ ۵۰-۵۰ را در ناحیه پایانی در سومین نقطه نگه دارد (این احتمالاً باید تداخل پاس دفاعی می بود). در دفعه چهارم، او دارنل مونی را درست روی خط دروازه پیدا کرد، اما او توپ را به لرزه درآورد و توپ را فراتر از آن در اختیار نداشت – داوران او را کوتاه نشان دادند و ونتز روی خط یک یاردی زانو زد تا محکم شود. پیروزی.

کارسون ونتز شماره 11 از فرماندهان واشنگتن در 13 اکتبر 2022 در شیکاگو، ایلینوی، در کوارتر دوم مقابل خرس های شیکاگو در سرباز فیلد پاس می کند.

کارسون ونتز شماره ۱۱ از فرماندهان واشنگتن در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ در شیکاگو، ایلینوی، در کوارتر دوم مقابل خرس های شیکاگو در سرباز فیلد پاس می کند.
(کوئین هریس/گتی ایماژ)

سوابق دادگاه نشان می دهد که دشان واتسون با یک دعوی تجاوز جنسی دیگر روبرو می شود

نیمه دوم محصول بسیار بهتری نسبت به نیمه اول بود، که چیز زیادی نمی گوید، اما نیمه اول واقعا چیزی بود. خرس ها در ۱۹ دقیقه ابتدایی بازی رفت و آمدهای پشت سر هم در داخل خط ۱۰ یاردی واشنگتن داشتند. اولین سفر با یک مهار به پایان رسید و سفر بعدی پس از اینکه خلیل هربرت در خط دروازه قرار گرفت، با یک چرخش به پایان رسید.

چهار درایو اول Commanders منجر به پوت شد تا اینکه در نهایت در ۴۶ ثانیه مانده به اولین امتیاز بازی به یک دروازه ۳۸ قدمی ضربه زدند. در نیمه، فرماندهان فقط ۸۸ یارد حمله داشتند، اما آنها بودند که ۳-۰ به رختکن رفتند. از ۱۰ درایو نیمه اول، ۷ درایو منجر به پونت شد و دو مسابقه برگشتی بود.

بعد از اینکه Commanders – درست حدس زدید – در اولین رانندگی خود در نیمه دوم، خرس ها ناامید شدند. بنابراین فیلدز یک زمین پایین را برای پتیس، که با نوک پا در قسمت انتهایی برای یک تاچ داون ۴۰ یاردی حرکت کرد، پرتاب کرد. PAT متعاقب آن را ۷-۳ Bears جلو انداخت. اما این تنها امتیاز آن‌ها در آن شب بود – و نهمین بازی آنها در فصل، که اکنون شش بازی را در بر می‌گیرد.

آن تاچ داون ظاهراً آتشی را در زیر نظر واشنگتن روشن کرد – کارسون ونتز سرانجام توپ را به منطقه قرمز و به خط پنج یاردی رساند، اما آنها مجبور شدند به دومین گل میدانی خود در شب رضایت دهند و آنها را به سمت یک بکشاند، اما آنها مطمئناً مطابق با نقطه فوق الذکر در مواقع لزوم از آن استفاده کرد.

تری مک لورین شماره 17 از فرماندهان واشنگتن توپ را در کوارتر دوم مقابل شیکاگو بیرز در میدان سرباز در 13 اکتبر 2022 در شیکاگو، ایلینوی حمل می کند.

تری مک لورین شماره ۱۷ از فرماندهان واشنگتن توپ را در کوارتر دوم مقابل شیکاگو بیرز در میدان سرباز در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ در شیکاگو، ایلینوی حمل می کند.
(مایکل ریوز/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ونتز فقط ۹۹ یاردی پرتاب کرد و ۱۲ پاس از ۲۲ پاس خود را تکمیل کرد، در حالی که رابینسون از اولین شروع حرفه ای خود بیشترین استفاده را کرد – همراه با اولین تاچ داون، او ۶۰ یارد را روی ۱۷ بار ارسال کرد.

فیلدز ۱۹۰ را با یک تاچ داون و یک پیک روی پاس ۱۴ بر ۲۷ پرتاب کرد. او همچنین ۸۸ یارد را روی ۱۲ بار دوید.

دیوید مونتگومری ۶۷ یارد را با ۱۵ گاری دوید – هربرت ۷ یارد را برای ۷۵ بار دوید، اما ۸۵ درصد از کل آن با یک بار حمل بود.

هر دو تیم اکنون ۲-۴ هستند. فرماندهان در هفته هفتم از گرین بی پکرز استقبال خواهند کرد، در حالی که خرس ها برای مراسم دوشنبه شب آن هفته به نیوانگلند می روند.