اولویت‌های آزادی خاص با توجه به هیئت “دانش نادرست” DHS افزایش می‌یابد در حالی کدام ممکن است قوانین‌گذاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتقدان به این موضوع در نظر گرفته شده می‌کنند.


جدید{اکنون می توانید} به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

قانونگذاران فدرال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایالتی، علمای قوانین اساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری متخصصان اولویت شخصی را اجتناب کرده اند هیئت دانش نادرست جدید وزارت ایمنی خانه ابراز می کنند، کدام ممکن است به آموزش داده شده است آنها امتحان شده مقامات بایدن برای سرکوب آزادی خاص است.

مایورکاس در جریان بیانیه سوگند خورده روز چهارشنبه در کمیته فرعی تخصیصات مجلس با توجه به ایمنی خانه گفتن کرد کدام ممکن است DHS منصفانه هیئت حکومتی دانش نادرست برای نبرد همراه خود دانش نادرست تحت وب تحمیل کرده است.

مایورکاس {در این} مونتاژ اظهار داشت: «هدف کروی هم رساندن دارایی ها (DHS) برای مقابله همراه خود این شبح است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود کدام ممکن است این وزارتخانه بر توسعه دانش نادرست در جوامع اقلیت در گذشته اجتناب کرده اند انتخابات میان فاصله ای ۲۰۲۲ محور است.

جمهوریخواهان شهردارکا را متهم به بی شهرت کردن «انتقاد مشروع» همراه خود هیئت «دانش نادرست» می کنند، آرزو کرد دانش هستند

نینا یانکوویچ مدیر اجرایی هیئت اطلاعات نادرست خواهد بود.

نینا یانکوویچ سرپرست اجرایی هیئت دانش نادرست {خواهد بود}.
(Arkadiusz Warguła/iStock)

سناتور تام کاتن، R-Ark.، برای عجله این اقدام جدیدترین مقامات بایدن را محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قول داد قانونی برای کاهش بودجه هیئت جدید دانش نادرست حاضر تنبل.

او اظهار داشت: “مقامات فدرال کاری برای تحمیل وزارت واقعیت ندارد. “هیئت دانش نادرست” وزارت ایمنی خانه خلاف قوانین اساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر آمریکایی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید من لایحه ای را برای کاهش ارزش آن حاضر خواهم کرد.” توییت کرد جمعه.

سناتور مارکو روبیو اجتناب کرده اند R-Fla. نیز به همان اندازه در توییتی نوشت: “اگر به وزارت واقعیت بایدن نوک ندهیم، هیچ عامل عکس کدام ممکن است روی آن کار می کنیم مهم نخواهد بود.” را انتخاب کنید و انتخاب کنید سناتور سینتیا لومیس، اجتناب کرده اند ایالت ویو، تصدیق شد: “من به ذهن سلیم مردمان آمریکا اعتقاد دارم. [red flag] برای اشخاص حقیقی آزاداندیش.»

سناتور ریک اسکات، R-Fla.، قصد دارد بپرسد مایورکاس در مونتاژ استماع هفته بلند مدت در مخالفت با کمیته ایمنی خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور دولتی سنا تا حد زیادی کسب اطلاعات در مورد هیئت مدیره صحبت می تنبل.

عضو کلاس بندی کمیته نظارت، مشاور جیمز کومر، جمهوری کی، روز جمعه نامه ای به مایورکاس انجمن داد کدام ممکن است به طور انحصاری توسط فاکس نیوز دیجیتال به کف دست آمده {است تا} “نظارت” بر هیئت مدیره جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید “امتحان شده های مستمر در مقامات بایدن برای سرکوب آزادی خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادی خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص” را انجام دهد. انتقاد مشروع را شناخته شده به عنوان دانش نادرست بی شهرت کنید.” همه ۱۹ جمهوری خواه ناظر مجلس نمایندگان این نامه را امضا کردند.

کوین مک کارتی، رئیس اقلیت مجلس نمایندگان، رئیس اقلیت کالیفرنیا، «شبیه به حزبی کدام ممکن است سال‌ها صرف تبلیغ دروغ تبانی روسیه کرد، داستان لپ‌تاپ هانتر بایدن را سرکوب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیرمردها را همراه خود تروریست‌ها برابر دانست، معتقد است کدام ممکن است برای مدیریت سخنرانی خواهید کرد شهرت دارد». توییت کرد در جمعه. بایدن فوراً اجتناب کرده اند قالب شخصی برای تحمیل وزارت واقعیت اورول صرف تذکر تنبل.

الخاندرو مایورکاس، وزیر امنیت داخلی، در برابر کمیته فرعی تخصیص مجلس نمایندگان در 27 آوریل 2022 در واشنگتن دی سی شهادت می دهد.

الخاندرو مایورکاس، وزیر ایمنی خانه، در مخالفت با کمیته فرعی تخصیص مجلس نمایندگان در ۲۷ آوریل ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی بیانیه سوگند خورده می دهد.
(کوین دیچ/گتی ایماژ)

کمیته برگزیده شده ابدی مجلس با توجه به رتبه‌بندی اعضای اطلاعاتی، مشاور مایک ترنر، اجتناب کرده اند ایالت اوهایو، را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضو رتبه‌بندی کمیته ایمنی خانه مجلس، جان کاتکو، مشاور RN.Y. نیز نامه‌ای به مایوکراس کشتی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید «اولویت‌های قابل توجه» را با توجه به ضعیف ابراز کردند. دانش با توجه به ورزش های هیئت مدیره تحمل مدیریت یانکوویچ.

مایورکاس شهادت دادن می دهد کدام ممکن است DHS در جاری تحمیل “هیئت حکومتی دانش نادرست” است

جدا از این، مشاور لورن بوبرت، R-Colo. توییت کرد“من در نظر گرفته شده نمی‌کنم مردمان به‌طور درست عمق معنای دقیق وزارت واقعیت را کدام ممکن است توسط DHS راه اندازی شده است درک کنند. این درجه استالین است. این درجه مائو است. این تپه‌ای است کدام ممکن است باید روی آن شخص.

این موضوع همراه خود عقب نشینی قانونگذاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید رهبران جمهوری خواه به ایالت ها سرایت کرده است.

حفاظت اجتناب کرده اند کاخ سفید اجتناب کرده اند هیئت مدیره دانش نادرست DHS: “مشخص نیستم {چه کسی} همراه خود این امتحان شده دیگری است”

ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا، روز جمعه در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی اظهار داشت: «مشخص است کدام ممکن است کل ایده ها ما مبنی بر اینکه ملت بر مقدمه خواهید کرد بنا شده است، {نمی تواند} {در این} ملت وزارت واقعیت داشته باشد. “پس بیایید همین جا دقیق باشیم، بیایید مشخص شویم کدام ممکن است کارهایی را انجام می دهیم کدام ممکن است به نفع فلوریدایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی ها باشد، با این حال اجازه نمی دهیم بایدن اجتناب کرده اند این موضوع خلاص شود.”

اریک اشمیت، دادستان کل میسوری روز جمعه نامه ای به مایورکاس نوشت کدام ممکن است به طور انحصاری توسط فاکس نیوز دیجیتال بدست آمده شد. اشمیت {در این} نامه خاص می‌تنبل کدام ممکن است کانون اصلی هیئت «اورول» برای کانون اصلی دارایی ها بر شبح «دانش نادرست» باید «هسته‌ی هسته‌ی نظام اعتقادی آمریکا را شوکه تنبل، تهدیدی برای آزادی خاص کدام ممکن است {به درستی} آزادی را به خطر می‌اندازد. عاشق مردمان {در سراسر} آمریکا، اجتناب کرده اند جمله افرادی که در ایالت من در میسوری هستند.”

لذت حمید، عضو ارشد موسسه بروکینگز، اظهار داشت کدام ممکن است هیئت دانش نادرست “دقیقاً منصفانه در نظر گرفته شده ضمانت بخش نیست.”

حمید شکسته نشده داد: “این موضوع چگونه قابل بحث است؟ مقامات نباید در انتخاب گیری مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نادرست دخالت تنبل.”

همه منتقدان جمهوری خواه هر دو محافظه کار نیستند.

گلن گرین‌والد، روزنامه‌نگار ایندیپندنت روز پنجشنبه در توییتی نوشت: «اینکه سرپرست بایدن در لحظه به‌سرورانه گفتن کرد کدام ممکن است وزارت ایمنی خانه – منصفانه آژانس امنیتی خانه – منصفانه هیئت «دانش نادرست» تحمیل کرده است. این کدام ممکن است دموکرات‌ها در نظر گرفته شده می‌کنند این خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص است، همه آنچه را کدام ممکن است باید با توجه به آنها بدانید ارائه می دهیم می‌گوید.»

برای بدست آمده این سیستم FOX NEWS همین جا را کلیک کردن کنید

کاخ سفید روز پنجشنبه اجتناب کرده اند هیئت مدیره DHS حفاظت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است هدف آن جلوگیری اجتناب کرده اند دانش نادرست در “محدوده ای” اجتناب کرده اند جوامع است.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به انتقاد جمهوری‌خواهان اجتناب کرده اند هیئت مدیره در یک واحد نشست خبری روزانه اظهار داشت: «به تذکر می‌رسد هدف این هیئت جلوگیری اجتناب کرده اند تخلیه دانش نادرست را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش نادرست {در سراسر} ملت در طیف وسیعی اجتناب کرده اند جوامع است». من مشخص نیستم {چه کسی} همراه خود این امتحان شده دیگری است.»