اهدای غذای زنجیره ای مواد غذایی میشیگان رکورد جهانی را شکست


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی مستقر در میشیگان یک رکورد بزرگ جهانی را شکست حمایت از یک هدف خوب

گروهی متشکل از ۲۴ کارآموز در SpartanNash بزرگترین کلمه جهان را ساخته اند غذای بسته بندی شده در جولای سال جاری با استفاده از ۵۷۹۱ مورد، بر اساس اعلامیه روز چهارشنبه رکوردهای جهانی گینس (GWR).

سپس این اقلام به مرکز غیرانتفاعی محلی Buist Assistance Community در مرکز بایرون، میشیگان اهدا شد. غذا و پوشاک را فراهم می کند به افراد نیازمند

بزرگترین برگر گیاهی جهان ۳۵۸ پوند وزن دارد

کارآموزان و چند کارمند شرکت با استفاده از کنسرو ذرت، لوبیا سبز، کوکتل میوه، سیب‌زمینی جعبه‌ای، براونی، غلات و پاستا، کلمه «SpartanNash» را در گرند راپیدز، میشیگان، پارکینگ دفتر مرکزی، طبق GWR.

وقتی انجام شد، طول کلمه ۱۵۰ فوت است و ۱۶ فوت عمق، GWR در اعلامیه خود گفت.

بانک های مواد غذایی در آمریکا تقاضای فزاینده ای را تجربه می کنند

اندی کلاوزن، معاون حساب‌های ملی SpartanNash ایده شکستن رکورد جهانی را در ابتدای برنامه کارآموزی تابستانی در اوایل سال جاری مطرح کرد.

کارآموزان برای SpartanNash، یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی مستقر در میشیگان، بزرگترین کلمه جهان را ساخته اند که از مواد غذایی بسته بندی شده ساخته شده است - "SpartanNash" – با استفاده از 5791 مورد.  این کلمه 150 فوت طول و 16 فوت عمق داشت.

کارآموزان برای SpartanNash، یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی مستقر در میشیگان، بزرگترین کلمه جهان را که از مواد غذایی بسته بندی شده ساخته شده است – “SpartanNash” – با استفاده از ۵۷۹۱ قلم ساخته اند. این کلمه ۱۵۰ فوت طول و ۱۶ فوت عمق داشت.
(رکوردهای جهانی گینس)

کلاوزن به GWR گفت: “این یک فرصت باورنکردنی برای کارآموزان SpartanNash بود تا تجربه هماهنگی برای یک هدف بزرگ را به عنوان یک تیم به دست آورند.” “ما این را برنامه ریزی کردیم تا به کارآموزان ما اجازه دهیم چیزی که آنها را متمایز می کند داشته باشند – بسیاری از افراد چنین چیزی را ندارند عنوان رکوردهای جهانی گینس در رزومه آنها.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“کارآموزان گرد هم آمدند تا راه حل هایی ایجاد کنند، سرگرم شوند و به جامعه خود خدمت کنیم کلاوزن افزود: یک نمونه عالی از رفتارهای اصلی ما در عمل.

طبق گزارش GWR، رکورد قبلی بزرگترین کلمه ساخته شده از غذای بسته بندی شده متعلق به انجمن بین المللی Freeform Foods در هنگ کنگ بود، با کلمه ای که در سال ۲۰۱۸ با ۱۱۱۱ قلم ساخته شد.

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید