انتقاد گراهام از نشت «نفرت‌انگیز، خطرناک» و «احمق» دادگاه عالی: «غم‌انگیزترین روز» در تاریخ دادگاه


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سناتور لیندزی گراهام، RS.C.، از شخصی که مسئول افشای پیش نویس رای دادگاه عالی در مورد لغو رو در مقابل وید بود، انتقاد کرد و این اقدام را “نفرت انگیز، خطرناک” و “احمقانه” خواند.

گراهام روز سه شنبه در برنامه «هانیتی» گفت: «آنچه امروز در دادگاه اتفاق افتاد غم انگیزترین فصل در تاریخ دادگاه عالی ایالات متحده بود. “این نفرت انگیز بود، خطرناک است، و احمقانه بود. برای کسی که این کار را انجام داده، اگر محافظه کار است، شما خائن به آرمان هستید.”

بو اسنردلی درز دادگاه عالی “موذیانه” را منفجر کرد

او ادامه داد: “اگر لیبرال است، شما احمق ترین فرد در واشنگتن هستید، زیرا قرار نیست میان دوره ای ها تغییر کند.” “شما هیچ قاضی محافظه‌کاری را از لغو روو علیه وید بترسانید… شما روایتی را به خط داستانی اضافه می‌کنید که می‌خواهید برنده شوید، و به نحوه برنده شدنتان اهمیتی نمی‌دهید.”

جمعی از مردم در بیرون از دادگاه عالی، دوشنبه شب، 2 مه 2022 در واشنگتن در پی گزارش‌هایی مبنی بر افشای پیش‌نویس رای دادگاه مبنی بر لغو رو علیه وید، جمع می‌شوند.

جمعی از مردم در بیرون از دادگاه عالی، دوشنبه شب، ۲ مه ۲۰۲۲ در واشنگتن در پی گزارش‌هایی مبنی بر افشای پیش‌نویس رای دادگاه مبنی بر لغو رو علیه وید، جمع می‌شوند.
(AP Photo/Anna Johnson)

گراهام گفت که افشاکننده احتمالاً امیدوار است با انتشار نظری که توسط قاضی ساموئل آلیتو نوشته شده است، که مخالف حق فدرال برای سقط جنین است و آن را موضوعی برای ایالت ها توصیف می کند، “محاکم را بترساند”. پرزیدنت جو بایدن پیش نویس نظر افشا شده را به باد انتقاد گرفت و آن را تصمیمی “رادیکال” خواند که تاثیر مخربی بر کشور خواهد داشت. رئیس جمهور خودش نشت را پاره نکرد.

MS AG که موردی را به همراه داشت، نشت SCOTUS را “عمل بزرگ” نامید

گراهام درباره اظهارات بایدن گفت: “چه اتفاقی برای جو بایدن افتاد؟ او توسط رادیکال ترین افراد کشور ربوده شد، او اسیر منافع آنهاست.”

گراهام گفت که در حالی که دموکرات‌ها امیدوارند با نظر افشا شده توجه خود را از شکست‌های فزاینده بایدن منحرف کنند، او پیش‌بینی نمی‌کند که تصمیم دادگاه تاثیر قابل‌توجهی بر انتخابات میان دوره‌ای آتی داشته باشد.

لیندسی گراهام، سناتور کارولینای جنوبی گفت که این افشاگری

لیندسی گراهام، سناتور کارولینای جنوبی گفت که این افشاگری “غم انگیزترین فصل در تاریخ دادگاه عالی ایالات متحده” را رقم زد.
(رویترز)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت: “من فکر می کنم انگیزه آنها ترساندن دادگاه، تغییر نظر در مورد لغو رو در مقابل وید بود. این کار نمی کند.” فکر نمی‌کنم این تصمیم دادگاه، در صورت اجرا، به هیچ وجه انتخابات میان‌دوره‌ای را تغییر دهد، زیرا مردم بر اساس امنیت و رفاه خانواده‌شان رای می‌دهند، نه تصمیم دادگاه عالی.»

گراهام افزود: «برای کسانی که می‌خواهند از طریق تخریب نهادها به قدرت برسند، شما در پای صندوق‌های رأی نابود خواهید شد».