امی گرانت با ادامه ریکاوری پس از سقوط دوچرخه، تاریخ های باقی مانده تور پاییز را به تعویق می اندازد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

امی گرانت تاریخ های باقی مانده تور خود را در روز جمعه به تعویق انداخت زیرا خواننده پس از سقوط از دوچرخه در ماه جولای به بهبودی خود ادامه می دهد.

تیم او در این مقاله نوشت: «دوستان، متأسفانه باید تاریخ‌های تور قبلی امی را در سپتامبر و اکتبر به تعویق بیندازیم، زیرا امی به زمان بیشتری برای بهبودی از جراحات و ضربه مغزی ناشی از یک تصادف دوچرخه‌سواری که در ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۲ در نشویل رخ داد، نیاز دارد. بیانیه.

گرانت قبلاً نمایش های آگوست خود را بلافاصله پس از تصادف به تعویق انداخته بود.

در این بیانیه آمده است که تمام تاریخ های به تعویق افتاده برای فوریه تا آوریل ۲۰۲۳ تغییر خواهد کرد.

وینس گیل از همسرش امی گرانت روی صحنه در حالی که او پس از تصادف با دوچرخه بهبود می یابد تقدیر کرد.

فرانکلین، تی ان - 02 نوامبر: امی گرانت، خواننده و ترانه سرا، در جریان

فرانکلین، تی ان – ۰۲ نوامبر: امی گرانت، خواننده و ترانه سرا، در جریان “بهترین دوستان آنپلاگد” در تئاتر فرانکلین در ۲ نوامبر ۲۰۱۷ در فرانکلین، تنسی اجرا می کند. (عکس از تری وایات/گتی ایماژ)
(عکس از تری وایات/گتی ایماژ)

خواننده “Baby, Bay” پس از گذشتن از چاله حدود ۱۰ دقیقه پس از سقوط خود بیهوش بود. او به دلیل بریدگی و خراشیدگی و همچنین ضربه مغزی در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.

جنیفر کوک، مدیر گرانت، در این بیانیه گفت: “امی هر روز قوی تر می شود.” همانطور که او پس از عمل جراحی قلبش انجام داد، ما از سرعت بهبودی او شگفت زده شده ایم. با این حال، اگرچه او خیلی بهتر عمل می کند، ما تصمیم سختی گرفته ایم که تور پاییزی او را به تعویق بیندازیم تا بتواند روی بهبودی خود تمرکز کند و استقامت خود را بازسازی کند. او می‌خواهد وقتی تور می‌رود، بتواند ۱۰۰% بدهد و متأسفانه، ما فکر نمی‌کنیم تا زمانی که تمرین‌ها برای تاریخ‌های پاییز شروع شود، اینطور باشد.»

ایمی گرانت و وینس گیل در 13 دسامبر 2021 در نشویل، تنسی در سالن رایمن اجرا می کنند.

ایمی گرانت و وینس گیل در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱ در نشویل، تنسی در سالن رایمن اجرا می کنند.
(عکس از جیسون کمپین/گتی ایماژ)

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

او افزود: “امی می‌خواهد از همه آرزوهای خوب و دعاهای بسیاری که پس از حادثه انجام شده تشکر کند. او احساس می‌کند که تأثیر خیر جمعی راه او را بیشتر کرده است. متشکرم.”

امی گرانت در پنجاه و پنجمین جوایز سالانه انجمن موسیقی کانتری در Bridgestone Arena در 10 نوامبر 2021 در نشویل، تنسی شرکت می کند.

امی گرانت در پنجاه و پنجمین جوایز سالانه انجمن موسیقی کانتری در Bridgestone Arena در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ در نشویل، تنسی شرکت می کند.
(عکس از جان شیرر/گتی ایماژ برای CMA)

همسر ۲۲ ساله او، وینس گیل و دخترشان کورینا، یک هفته پیش به افتخار گرانت، آهنگ گیل “When My Amy Prays” را روی صحنه در سالن رایمن در نشویل خواندند و گیل به تماشاگران گفت که همسرش هر روز بهتر می شود. پست فیس‌بوک گرنت که ویدیوی اشتراک‌گذاری شده از کنسرت را در آن به اشتراک گذاشته بود، گفت.

کورینا متن ترانه را به “وقتی مادرم دعا می کند” تغییر داد.

گیل به حضار گفت که اخیراً این آهنگ را به دلیل “تصادفش و همه چیزهایی که او تجربه کرده است” اجرا نکرده است. او افزود: “فکر می‌کردم چقدر شیرین است که کوچک‌ترین او این آهنگی را که برایش نوشتم بخواند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گرانت در نوامبر تور کریسمس را با مایکل دبلیو اسمیت و برای اقامت سالانه “کریسمس در رایمن” با گیل از سر خواهد گرفت.

فیلیپ نیتو از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.