ام‌اس‌ان‌بی‌سی، سی‌بی‌اس، ای‌بی‌سی و غیره پیش‌بینی می‌کنند ازدواج بین نژادی، حقوق مدنی پس از افشای پیش‌نویس رو علیه وید پایان یابد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کارشناسان مترقی و مهمانان آنها بارها و بارها در مورد احتمال واژگونی Roe v. Wade استدلال کرده اند که می تواند منجر به غیرقانونی شدن ازدواج بین نژادی و همجنس گرا، جلوگیری از بارداری و حتی معکوس کردن براون علیه هیئت آموزش، نقطه عطف شود. حقوق مدنی که تبعیض نژادی در مدارس را غیرقانونی می کند.

به گفته مجریان، مقامات سابق دولت و تحلیلگران لیبرال، لغو رو در مقابل وید می تواند در را به روی دادگاه عالی باز کند تا سابقه های دیگری مانند پرونده ۱۹۶۷، Loving v. در این دو مورد، دیوان عالی کشور به ترتیب حکم داد که قوانین منع ازدواج بین نژادی نقض قانون اساسی است و زوج‌های همجنس بر اساس اصلاحیه چهاردهم حق ازدواج دارند.

آندره میچل، مجری MSNBC و اریک هولدر، دادستان کل سابق اوباما، روز پنجشنبه در جریان بحث در مورد پیش نویس رای دادگاه عالی در مورد لغو رو در مقابل وید، از احتمالات ناراحت شدند.

فلش بک: برخی رسانه ها گفتند که انتقاد از کتانجی براون جکسون، “تلاش برای کشتن او” خطرناک است.

مجری و مجری MSNBC آندریا میچل در اجلاس زنان در جهان در شهر نیویورک، ایالات متحده، 13 آوریل 2018 صحبت می کند.

مجری و مجری MSNBC آندریا میچل در اجلاس زنان در جهان در شهر نیویورک، ایالات متحده، ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ صحبت می کند.
(رویترز/ادواردو مونوز)

بنابراین، این سوال باید مطرح شود که آیا فقط سقط جنین در معرض خطر است یا ازدواج همجنس‌گرایان در خطر است؟ او پرسید. “آیا مقررات پیشگیری از بارداری در خطر است؟ حتی ازدواج بین نژادی.”

میچل بعداً از او پرسید که آیا احکام صادر شده در دوران حقوق مدنی، مانند براون علیه هیئت آموزش، قابل لغو است یا خیر.

جوی بهار، مجری مشترک «The View»، زمانی که به پیش نویس نظر افشا شده درباره رو واکنش نشان داد، فکر مشابهی را تکرار کرد و پیش بینی کرد که «فاشیسم زیر خط» در ایالات متحده وجود خواهد داشت.

او گفت: “بعد آنها به دنبال ازدواج همجنس گرایان خواهند بود و شاید، شاید هیئت مدیره، آن چیست – براون در برابر شورای آموزش.”

جوی رید، مجری MSNBC “The ReidOut”، با برجسته کردن بخشی از پیش نویس نظر قاضی ساموئل آلیتو که در مورد “سنت ناگسستنی منع سقط جنین” از دوران قانون کامن لا تا سال ۱۹۷۲ بحث می کرد، تعدادی از احکام دیگر را که می تواند بعدی در مورد این قانون باشد، متاثر کرد. بلوک خرد کن

رید گفت: “این تقریباً در مورد هر چیزی صدق می کند. پیشگیری از بارداری، ازدواج همجنس گرایان، ازدواج بین نژادی، حقوق مدنی، ادغام، حقوق زنان برای رای دادن.”

لیبرال ها به دلیل گزارش فاش شده ذوب می شوند. دادگاه عالی ROE V. Wade: “کاملاً وحشتناک”

تظاهرکنندگان طرفدار سقط جنین در 7 می 2022 برای حقوق سقط جنین در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن دی سی تجمع کردند.

تظاهرکنندگان طرفدار سقط جنین در ۷ می ۲۰۲۲ برای حقوق سقط جنین در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن دی سی تجمع کردند.
(عکس از JOSE LUIS MAGANA/AFP/AFP از طریق گتی ایماژ)

جیمی کیمل، مجری شب آخر شبکه ABC، در حالی که تماشاگرانش را هو کردند، گفت: «آنها برای ازدواج همجنس‌گرایان خواهند آمد، برای ازدواج بین نژادی خواهند آمد، کره بادام‌زمینی را که همراه با ژله در یک شیشه است، غیرقانونی می‌دانند». اندیشه.

تری موران از ABC پیشنهاد می‌کند که نظر آلیتو به این موضوع القا می‌کند که حقوقی که به صراحت در قانون اساسی ذکر نشده است، می‌تواند غیرقانونی تلقی شود.

موران ادعا کرد: «این شامل ازدواج همجنس‌بازان می‌شود – شاید حتی ازدواج بین نژادی».

لورن کوتس، تحلیلگر حقوقی سی ان ان، پس از ادعای اینکه سقط جنین در حال حاضر «اساساً از بین رفته است»، خط استدلال را از این هم فراتر برد و استدلال کرد که حقوق اساسی، مانند روابط همجنس گرایان و سفرهای بین ایالتی نیز ممکن است کاهش یابد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بسیاری از مهمانان و مجریان رسانه لیبرال دیگر، از جمله مهمان CBS News و مشاور ارشد Banyan Global، لیزا بیتی فرلینهویسن، و همچنین ایوت سیمپسون، مدیر عامل دموکراسی برای آمریکا، بحث را طوطی وار بیان کردند.