الیز استفانیک مدیریت AG گارلند در حمله ترامپ را پاره می کند: وزارت دادگستری بایدن “رقیب احتمالی خود در سال ۲۰۲۴ را هدف قرار می دهد”جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نماینده الیز استفانیک از RN.Y در روز جمعه در «فاکس اند فرندز» گفت که مریک گارلند، دادستان کل، اطلاعات «تقریباً کافی» در مورد یورش به خانه رئیس جمهور سابق ترامپ در فلوریدا در مار-آ-لاگو منتشر نکرده است.

پاسخ ترامپ به AG MERRICK GARLAND به خاطر حمله MAR-A-LAGO FBI: “هم اکنون اسناد را منتشر کنید!”

الیز استفانیک: جمهوریخواهان مجلس به دنبال حقایق هستند و خواهان پاسخگویی و شفافیت هستند. بیانیه دادستان کل مریک گارلند تقریباً کافی نیست. مردم آمریکا شایسته دانستن همه جوانب و جزئیات هستند. و بیایید یک قدم به عقب برگردیم: این وزارت دادگستری و FBI جو بایدن است که محتمل ترین رقیب ریاست جمهوری او در سال ۲۰۲۴ را هدف قرار می دهد. این برای مردم آمریکا خبری نیست که پرزیدنت ترامپ به احتمال زیاد برای ریاست جمهوری نامزد خواهد شد. این یک تجاوز باورنکردنی بود. این غیرآمریکایی است و سؤالات زیادی از سوی FBI وجود خواهد داشت که مردم آمریکا شایسته دانستن آنها هستند. و من به شما خواهم گفت، این سیستمیک است. این همان آژانسی است که سال ها حقه روسیه را تداوم بخشید و سعی کرد این دولت را تضعیف کند. این فقط یک سیاست زدگی آشکار است و باید نگران هر آمریکایی باشد. من به شما خواهم گفت، رای دهندگان من عمیقاً نگران سیاسی شدن اف بی آی و وزارت دادگستری بایدن هستند.

مصاحبه کامل را تماشا کنید: