الیزابت وارن پس از اینکه دموکرات‌ها آزمایش‌های کووید را برای رای کلیدی کنار گذاشتند، از «بازی‌سازی سیاسی» حزب جمهوری‌خواه انتقاد کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

الیزابت وارن، سناتور دموکرات ماساچوست، گزارش‌ها مبنی بر اینکه دموکرات‌ها آزمایش کرونا را انجام نمی‌دهند را رد کرد تا به حداکثر تعداد سناتورها اجازه دهند شنبه شب به لایحه هزینه‌های اجتماعی و مالیات حزب رای دهند.

وارن در پاسخ به این سوال که آیا به او گفته شده که برای شرکت در “رای دادن به راما” روز شنبه آزمایش کووید را انجام ندهد، گفت: “نه. و اوه، لطفا.” جمهوری خواهان نگران حضور دموکرات ها با کووید هستند، جمهوری خواهانی که ماسک نمی زنند. جمهوری خواهانی که آزمایش نمی دهند، جمهوری خواهانی که آزمایششان مثبت بوده و هنوز هم ظاهر شده اند. من به شما می گویم، آنها فقط هیچ محدودیتی نمی شناسند. در مورد بازی سیاسی آنها.”

اظهارات وارن در حالی مطرح می شود که دموکرات ها آزمایش کرونا را کاهش داده اند تا اطمینان حاصل کنند که همه سناتورها برای تصویب قانون کاهش تورم به عنوان بخشی از برنامه رای گیری ماراتن که قرار است در طول شب در روز شنبه برگزار شود، حضور خواهند داشت.

این گزارش‌ها با انتقاد جمهوری‌خواهان در رسانه‌های اجتماعی از جمله توماس ماسی، نماینده کنگره مواجه شده است.

جمهوری‌خواهان به عنوان مانچین وعده رای دادن به راما را «جهنم» می‌دهند، SINEMA هزینه‌های اجتماعی و مالیات را پیش‌برد می‌دهد

سناتور الیزابت وارن، کاندیدای وقت ریاست جمهوری دموکرات، در طی یک جلسه تالار شهر در کالج گرینل، دوشنبه، 4 نوامبر 2019، در گرینل، آیووا، سخنرانی می کند.

سناتور الیزابت وارن، کاندیدای وقت ریاست جمهوری دموکرات، در طی یک جلسه تالار شهر در کالج گرینل، دوشنبه، ۴ نوامبر ۲۰۱۹، در گرینل، آیووا، سخنرانی می کند.
(AP Photo/چارلی نیبرگال)

در همان روزی که آزمایش کووید بایدن مثبت شد، می‌گوید به کنتاکی می‌آید، در حالی که دموکرات‌های سنا اعتراف می‌کنند که خودشان را برای کووید آزمایش نمی‌کنند، زیرا حتی اگر کووید مثبت باشند، سر کار خواهند آمد. اعلامیه اضطراری، قانون PREP، و همه دستورات!”

در حالی که مجلس سنا تصویب می کند، جمهوری خواهان مجلس با لایحه مالیاتی و هزینه های اجتماعی دموکرات ها مبارزه می کنند

رأی گیری برای پیشبرد لایحه هزینه های اجتماعی و مالیات دموکرات ها عصر شنبه به تصویب رسید، و پس از رای گیری ماراتن، قبل از رأی گیری نهایی در مورد این قانون که روز یکشنبه انتظار می رود، بحث و مناظره آغاز شد.

سناتور ایالات متحده الیزابت وارن (D-MA) قبل از شروع ناهار هفتگی دموکرات های سنا در ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن، ایالات متحده، 14 دسامبر 2021، تلفنی صحبت می کند.

سناتور ایالات متحده الیزابت وارن (D-MA) قبل از شروع ناهار هفتگی دموکرات های سنا در ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن، ایالات متحده، ۱۴ دسامبر ۲۰۲۱، تلفنی صحبت می کند.
(رویترز/الیزابت فرانتز)

مجموع آرا ۵۱ بر ۵۰ بود و کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور، تساوی را شکست.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

انتظار نمی رفت که هریس مورد نیاز باشد، زیرا چندین جمهوری خواه خارج از شهر بودند و رای هایی را که اوایل روز شنبه اتفاق افتاد از دست دادند. اما همه اعضای جمهوری خواه تا پایان رای گیری عصر شنبه به شهر بازگشتند.

 سناتور جو مانچین (D-WV) هنگام صحبت با خبرنگاران در ساختمان دفتر سنا هارت در 01 اوت 2022 در واشنگتن دی سی، اشاره می کند.  مانچین که پس از قرنطینه شدن با کووید-19 به کاپیتول هیل بازگشت، در مورد توافقی که با چاک شومر، رهبر اکثریت سنا (D-NY) در مورد قانون کاهش تورم 2022 به دست آورد، با خبرنگاران صحبت کرد.

سناتور جو مانچین (D-WV) هنگام صحبت با خبرنگاران در ساختمان دفتر سنا هارت در ۰۱ اوت ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی، اشاره می کند. مانچین که پس از قرنطینه شدن با کووید-۱۹ به کاپیتول هیل بازگشت، در مورد توافقی که با چاک شومر، رهبر اکثریت سنا (D-NY) در مورد قانون کاهش تورم ۲۰۲۲ به دست آورد، با خبرنگاران صحبت کرد.
(آنا مانی میکر/گتی ایماژ)

سناتور لیندسی گراهام از RS.C در یک کنفرانس مطبوعاتی پنجشنبه گفت: “رای راما چگونه خواهد بود؟ مانند جهنم خواهد بود.” آنها لیاقت این را دارند. آنها قوانین را تقویت می کنند که زندگی یک فرد معمولی را دشوارتر خواهد کرد.”

تایلر اولسن از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت