افشای نادرست عدالت، داستان بمبی را در انبار اسناد طبقه بندی شده ترامپ ایجاد می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

در نبرد خود با دونالد ترامپ، وزارت دادگستری به تازگی دست به افشاگری های فاحشی زده است.

افشای تحقیقات جنایی در حال انجام بسیار نامناسب است زیرا حقوق هدف تحقیقات را نقض می کند.

حالا، وسوسه را درک کردم. مریک گارلند و وزارتش در جنگ رسانه ای کرم خورده اند زیرا ترامپ هر چه می خواهد می گوید و آنها باید سکوت کنند. در واقع، این چهار روز سکوت دادستان کل پس از جستجوی FBI در مار-آ-لاگو بود که واکنش شدید محافظه کاران را برانگیخت که این را یک “دفعه تکان دهنده” (سخنان ترامپ) توسط فردی با انگیزه سیاسی و بیرونی می دانستند. -بخش کنترل

و هنگامی که گارلند بیانیه کوتاهی را بیان کرد، اطلاعات کمی فراتر از این واقعیت که او شخصاً جستجو را تأیید کرده بود، ارائه کرد.

سیاست های همه گیر: فائوچی با اعلام خروج خود تمجید و ضرب و شتم شد

دادستان کل مریک گارلند.

دادستان کل مریک گارلند.
(AP Photo/Alex Brandon)

بنابراین با کبودی شدید وزارت دادگستری، «چند نفر در مورد این موضوع مطلع شدند» دفاعی مفصل به نیویورک تایمز ارائه کردند.

من به عنوان یک روزنامه‌نگار، داستان‌های بی‌پایانی بر اساس درز اطلاعات منتشر کرده‌ام. اما برای بخشی که اغلب از آن خواسته می شود تا نشت ها را بررسی کند، این حرکت در تحقیقات جنایی نگران کننده است.

داستان تایمز چیزی شبیه بمب است و می‌گوید «دولت بیش از ۳۰۰ سند با علامت‌های طبقه‌بندی شده از آقای ترامپ را از زمان ترک ریاست جمهوری بازیابی کرده است» و این «به توضیح اینکه چرا وزارت دادگستری اینقدر فوری برای تعقیب اسناد محرمانه دیگر اقدام کرد کمک می‌کند». موادی که ممکن است داشته باشد.”

این واقعیت که ترامپ علی‌رغم دیدارها و مذاکرات قبلی، همه مطالب طبقه‌بندی‌شده را پس نداده بود، «به مقامات نشان می‌داد که رئیس‌جمهور سابق یا دستیارانش در رسیدگی به این موضوع سرسختانه عمل کرده‌اند، به طور کامل با بازرسان یا هر دوی آنها صحبت نکرده‌اند».

انتخاب پرزیدنت جو بایدن برای دادستان کل مریک گارلند قبل از سخنرانی در اولین روز خود در وزارت دادگستری، پنج شنبه، 11 مارس 2021، در واشنگتن، دست تکان داد.

انتخاب پرزیدنت جو بایدن برای دادستان کل مریک گارلند قبل از سخنرانی در اولین روز خود در وزارت دادگستری، پنج شنبه، ۱۱ مارس ۲۰۲۱، در واشنگتن، دست تکان داد.
(کوین دیچ/پول از طریق AP)

دو نکته قابل توجه دیگر: «ترامپ خودش در اواخر سال ۲۰۲۱ از جعبه‌ها عبور کرد، طبق گفته‌های چند نفری که در مورد تلاش‌های او توضیح داده بودند، قبل از اینکه آنها را تحویل دهد». و زمانی که ترامپ در جریان دیدار یکی از مقامات ارشد وزارت دادگستری در ماه ژوئن، چند ده سند حساس را تحویل داد، “یک مجموعه دارای بالاترین سطح طبقه بندی، اطلاعات محرمانه/حساس محفظه ای بود.”

این وزارتخانه همچنین در حال نظارت بر خوراک دوربین های امنیتی اتاق انبار مار-آ-لاگو بود که در آن اوراق نگهداری می شد، و «ترکیب مصاحبه های شاهدان و فیلم های امنیتی اولیه باعث شد که مقامات وزارت دادگستری شروع به تهیه پیش نویس درخواست برای حکم بازرسی کنند. “

بنابراین شما آن را دارید: دفاع مریک گارلند، بدون مریک گارلند، از پشت پرده ای از ناشناس بودن در یک تحقیقات جنایی ارائه شده است. (بدیهی است که برخی از منابع ترامپ نیز همکاری داشته اند.)

اوایل روز دوشنبه، تمرکز مطبوعات بر پرونده حقوقی ترامپ بود که از یک قاضی می خواست یک استاد ویژه یا کارشناس خارجی را برای بررسی اسناد ضبط شده و “وزارت دادگستری را مجبور کند تا توضیح کامل تری در مورد اینکه چرا جستجو ضروری است ارائه کند، منصوب کند. “، همانطور که واشنگتن پست گفته است.

این پرونده که این جستجو را با انگیزه سیاسی و «به‌طور تکان‌دهنده تهاجمی» می‌خواند، می‌گوید که ترامپ با تحقیقات همکاری می‌کرده و مأموران به‌طور نادرست اسنادی مانند پاسپورت ترامپ (که درست است و بازگردانده شده‌اند) گرفته بودند. وکلای دادگستری خواهان آن هستند که هر گونه مطالبی که خارج از حیطه اختیار است به وی مسترد شود.

رئیس جمهور سابق ترامپ در اولین سخنرانی خود در واشنگتن دی سی پس از ترک ریاست جمهوری بر اهمیت احیای قانون و نظم در آمریکا تاکید کرد.

رئیس جمهور سابق ترامپ در اولین سخنرانی خود در واشنگتن دی سی پس از ترک ریاست جمهوری بر اهمیت احیای قانون و نظم در آمریکا تاکید کرد.
(گتی ایماژ)

ترامپ FBI را به دلیل حمله به مار-آ-لاگو تایید شده توسط دادگاه و اشتباه بزرگ گارلند محکوم کرد.

من کاملاً این پرونده را دریافت نمی کنم. جست و جو دو هفته پیش انجام شد. اسب بیرون از انبار است. مقامات دادگستری بدون شک در مورد آنچه توقیف شده است می اندیشند.

قاضی پرونده، بروس راینهارت، بعید است که همه چیز را به یک متخصص خارجی بسپارد، و چرا در این مرحله باید این کار را انجام دهد؟ معمولاً متهمی که متهم شده است این درخواست را می کند تا جست و جو را از بین ببرد، اما هیچ اتهامی علیه ترامپ وجود ندارد و هیچ یک قریب الوقوع نیست.

مشترک شدن در پادکست رسانه ای HOWIE’s Buzzmeter, RIFF در داغ ترین داستان های روز

راینهارت می گوید سوگند نامه FBI برای توجیه جست و جو «قابل اعتماد» است، و او همچنان تمایل دارد بخش هایی از آن را منتشر کند، اگرچه او می پذیرد که اصلاحاتی که وزارت دادگستری درخواست خواهد کرد ممکن است آن را بی فایده کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بسیاری از اهالی رسانه طوری رفتار می کنند که انگار کیفرخواست علیه ترامپ اجتناب ناپذیر است. فکر نمی‌کنم گارلند بتواند صرفاً در مورد یک موضوع طبقه‌بندی اتهامی وارد کند، با توجه به سابقه مچ‌زنی‌ها در این موضوع. او به شواهد قوی نیاز دارد که رئیس‌جمهور سابق را به مخاطره‌آمیز بودن اسرار هسته‌ای یا نقش سنجیده‌تر در شورش کنگره مرتبط کند – و همچنان باید تأثیر آن را بر کشور بسنجد.

اگر گارلند تصمیم بگیرد که پیگرد قانونی نداشته باشد، ما نیازی به افشاگری نخواهیم داشت تا ببینیم که بسیاری از افرادی که اکنون او را به دلیل حکم بازرسی محکوم می کنند، خرد و خویشتنداری او را می ستایند، در حالی که بسیاری از افرادی که اکنون از جست و جو دفاع می کنند، به او به عنوان ترسو و بی ستون حمله می کنند. . این ماهیت سیاست قبیله ای ماست.