افسر ۴۰ ساله NYPD: من هرگز جنایت نیویورک را به این بدی که الان هست ندیده ام


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پل دی جیاکومو، رئیس انجمن موقوفه کارآگاهان شهر نیویورک، روز چهارشنبه گفت که در طول ۴۰ سال کار خود در این بخش، هرگز جرم و جنایت در شهر را به بدی اکنون ندیده است. او در برنامه “فاکس و دوستان” چهارشنبه گفت که جنایتکاران احساس قدرت می کنند و هیچ ترسی از عواقب آن ندارند.

دی جیاکومو در مورد دستگیری و آزادی نوجوانی که در ویدئویی در حال حمله به یک افسر پلیس در مترو دیده شده بود، صحبت کرد. مظنون با وجود سابقه کیفری، مدت کوتاهی پس از آن آزاد شد.

دی جیاکومو گفت که قانون اخیر شورای شهر نیویورک که معمولاً از آن به عنوان قانون دیافراگم یاد می شود، هنگام تلاش برای تحت فشار گذاشتن مظنونانی که در مقابل دستگیری مقاومت می کنند، دستان افسران را می بندد. این قانون برای منع استفاده افسران از چنگال در هنگام دستگیری وضع شد.

بازنشسته نیویورک می گوید که افسران «خسته شده اند» و دسته جمعی برای «مراتع سبزتر به خاطر سیاست های بیدار» ترک می کنند

اریک آدامز شهردار نیویورک در کنفرانس مطبوعاتی در بیمارستان هارلم پس از تیراندازی به یک افسر پلیس شهر نیویورک صحبت می کند.

اریک آدامز شهردار نیویورک در کنفرانس مطبوعاتی در بیمارستان هارلم پس از تیراندازی به یک افسر پلیس شهر نیویورک صحبت می کند.
(AP Photo/فایل Yuki Iwamura)

او گفت: «دستگیری فردی که از قانون تبعیت نمی کند عملاً غیرممکن می شود. و اگر این قانون را نقض کنید، ممکن است به دلیل جنایت دستگیر شوید.»

دیجیاکومو به مجری برنامه استیو دوسی گفت که سیاست‌های بسیاری از سیاستمداران و دادستان‌های منطقه باعث جسارت جنایتکاران می‌شود و می‌دانند که هیچ عواقبی برای نقض قوانین یا حمله به افسران پلیس نخواهد داشت.

او گفت: «آنها احساس قدرت می کنند.

به گزارش Spectrum News NY1، شهردار اریک آدامز روز سه شنبه در یک سخنرانی در مورد تصادفات اخیر ترافیکی که عابران پیاده را درگیر کرده بودند، از «سیستم بد عدالت کیفری» ابراز ناامیدی کرد. با این حال دی جیاکومو گفت که پلیس هیچ حمایتی از فرماندار یا مقامات شهری دریافت نمی کند.

منتقدانی مانند مامور ویژه بازنشسته FBI، جیمز گاگلیانو، فرماندار کتی هوچول را به دلیل “نادیده گرفتن” راه حل های بحران جرم و جنایت مورد انتقاد قرار دادند.

گاگلیانو در مقاله‌ای در فاکس نیوز نوشت: «سرسخت او در برابر جرم و جنایت توخالی است.

دی جیاکومو هشدار داد که شهر بدون کمک و حمایت اساسی‌تر «غرق می‌شود» و گفت که دیگر از راه رفتن در شهر نیویورک احساس امنیت نمی‌کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت: “من ۴۰ سال در این اداره پلیس کار دارم و هرگز آن را به بدی اکنون ندیده ام. عنصر جنایتکار قدرتمند شده است، جسور شده است و آنها احساس می کنند که می توانند هر کاری که می خواهند انجام دهند بدون هیچ عواقبی.” .