افسر کالیفرنیایی که به دلیل خودارضایی در خانه خانواده دستگیر شد، به دخترشان علاقه مند شد: دادستان ها


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دادستان جزئیات دستگیری یک افسر پلیس کالیفرنیا را که متهم به خودارضایی در داخل خانه در پاسخ به یک تماس اغتشاشگر بود، منتشر کرد و گفت که او به دختر ۲۳ ساله خانواده چشم دوخته بود.

متیو دومینگوئز، افسر پلیس سن خوزه، ۳۲ ساله، روز پنجشنبه در ارتباط با حادثه ۲۱ آوریل، به اتهام قرار گرفتن در معرض ناشایستگی دستگیر شد. دومینگز و دو افسر حوالی ساعت ۶:۳۰ بعدازظهر به خانه ای پاسخ دادند که در آن خانواده ای گفتند که برای پسرشان که از بیماری روانی رنج می برد دستور منع تعقیب دارند.

در بیانیه ای از حقایق آمده است که پس از حضور در صحنه، دومینگز نقش اصلی تحقیقات را بر عهده گرفت. دادستان ها گفتند که او شروع به بازجویی از دختر ۲۳ ساله خانواده کرد و “به او علاقه مند شد و تقریباً به طور انحصاری با او تعامل داشت.”

دستگیری مظنونان سرقت از پمپ بنزین تگزاس به لطف دستگاه ردیابی GPS در پول نقد دزدیده شده: گزارش ها

هنگامی که او مکان احتمالی برادرش را به او داد، دومینگز دو افسر دیگر را برای یافتن او فرستاد. مقامات گفتند که او به آسیاب کردن در اطراف خانه ادامه داد و زن را در دید دوربین بدن خود نگه داشت.

حدود ۴۰ دقیقه پس از تحقیقات، دختر از افسر پرسید که با مانیتور GPS برادرش چه باید بکند. هنگامی که او برای بازیابی آن رفت، دومینگز او را دنبال کرد و سپس مادرش به آنها ملحق شد که به آن “خانم اس” می گویند.

متیو دومینگز، افسر پلیس سن خوزه، 32 ساله، متهم است که در 21 آوریل در یک تماس پاسخگو در مقابل حداقل سه زن در یک خانه، خود را در معرض دید قرار داده و لمس کرده است.

متیو دومینگز، افسر پلیس سن خوزه، ۳۲ ساله، متهم است که در ۲۱ آوریل در یک تماس پاسخگو در مقابل حداقل سه زن در یک خانه، خود را در معرض دید قرار داده و لمس کرده است.
(دفتر دادستان ناحیه سانتا کلارا)

سپس دختر دستگاه را به او داد.

دادستان ها گفتند: “در حالی که او در مورد واحد GPS صحبت می کرد، خانم اس. افسر دومینگوئز را دید که زیپ شلوارش را باز کرد، دستش را داخل زیپش گذاشت و شروع به مالیدن فاق خود کرد.” همزمان، دختر او را در حال مالیدن ناحیه فاق خود دید.

سپس مادر از دخترش یک لیوان آب خواست که به اشتباه به افسر تعارف کرد. مادر دوباره درخواست آب کرد و دومینگوس سپس زن را به آشپزخانه رساند و به طرف مادر برگشت.

در این بیانیه آمده است که “آلت تناسلی افسر دومینگوس در خارج از شلوارش کاملا آشکار شد.” مادر و دختر خانه را ترک کردند و دختر با عمویش تماس گرفت و آنچه را که گفته می شد به او گفت.

پدر که “آقای الف” نامیده می شود، به داخل خانه دوید و دید که دومینگز رو به بیرون از آشپزخانه قرار گرفته است “در حالی که آلت تناسلی خود را در دست چپ و دست راستش را روی پیشخوان قرار داده است. افسر دومینگوئز با آقای الف تماس چشمی برقرار کرد. دو دقیقه بعد افسر دومینگوئز از آشپزخانه بیرون رفت و از خانه بیرون رفت و به محل کارش بازگشت.

این حادثه به سایر ماموران حاضر در محل گزارش شد. دومینگوئز به صورت اداری منصوب شد و روز پنجشنبه توسط آنتونی ماتا، رئیس پلیس سن خوزه، از بخش اخراج شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او در بیانیه ای گفت: “هفته گذشته من گفتم که وقتی یک افسر اعتماد عمومی را نقض می کند یا دست به رفتار مجرمانه می زند، من شخصاً آن افسر را از در بیرون خواهم برد. امروز این کار را کردم.”

این حادثه در بحبوحه یک سری جنجال هایی رخ داد که در هفته های اخیر اداره پلیس سن خوزه را فراگرفته است که شامل چندین افسر است که به اتهامات مختلف سوء رفتار دستگیر شده اند.