افسر میشیگان لحظه دلخراشی را که در اثر قرار گرفتن در معرض فنتانیل سقوط کرد، شرح می دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک کلانتر در میشیگان بر اهمیت نارکان که به راحتی در دسترس است، یک داروی نجات بخش که مصرف بیش از حد مواد افیونی را معکوس می کند، پس از اینکه معاونش در زندان شهرستان در معرض فنتانیل قرار گرفت، تاکید می کند.

فارست بردلی معاون کانتی Genesee و کریس سوانسون، کلانتر شهرستان Genesee به “Fox & Friends First” پیوستند تا درباره این حادثه دلخراش و اینکه چگونه بردلی با استفاده از دارو به نجات جان خود کمک کرد، صحبت کنند.

سوانسون به کارلی شیمکوس، مجری برنامه گفت: “این یک مشکل واقعی و واقعی است، و نارکانی که ما داریم در اختیار همه است.” “بنابراین ما مطمئن می شویم که آن را افشا کرده ایم و وقتی چنین چیزهایی داریم، می توانیم آن را خیلی سریع انجام دهیم و جان انسان ها را نجات دهیم.”

علائم شگفت انگیز مسمومیت با فنتانیل: آنچه والدین و دوستان باید بدانند

بردلی پس از آن که یک زندانی آن را به داخل زندان شهرستان دزدی کرد، در معرض این ماده مخدر مرگبار قرار گرفت. او به یاد می آورد که بدنش بی حس شده بود و دچار مشکل در تنفس می شد. ویدئویی از زندان نشان می دهد که برادلی در حین این حادثه به زانو در می آید.

نوارهای آزمایش فنتانیل در یک ظرف و Narcan در بار The Legionnaire در اوکلند، کالیفرنیا، ایالات متحده، 3 مارس 2022 مشاهده می شود. رویترز/ناتان فراندینو

نوارهای آزمایش فنتانیل در یک ظرف و Narcan در بار The Legionnaire در اوکلند، کالیفرنیا، ایالات متحده، ۳ مارس ۲۰۲۲ مشاهده می شود. رویترز/ناتان فراندینو

بردلی به دلیل آموزش هایش می دانست که چگونه نارکان را اداره کند. او چندین دوز دریافت کرد و در نهایت به سایر افسران پلیس کمک کرد تا جان خود را نجات دهند.

بردلی می‌گوید: «به یاد می‌آورم که شخصی به من نگاه می‌کند و دقیقاً به یاد نمی‌آورم که او کیست، اما آنها به من می‌گفتند «اما من نمی‌دانم چه کار کنم». “شما باید در مورد این موضوع با ما صحبت کنید، و من به یاد دارم که به آنها گفتم که حتماً با پوشاندن خودم در آن یا نفس کشیدن یا لمس آن در معرض قرار گرفتم. بنابراین به آنها گفتم، فقط مرا بشویید، اکسیژن برایم بیاورید.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سوانسون خاطرنشان کرد که این شهرستان تقریباً جان ۱۰۰۰ نفر را از طریق ادارات نارکان نجات داده است زیرا اوردوز در سراسر کشور افزایش یافته است. او از هر کسی که با “عمومی” کار می کند خواست تا به داروی نجات دهنده دسترسی داشته باشند.

سوانسون ادامه داد: “شما هرگز نباید برای نارکان هزینه کنید.” “شما می توانید آن را در هر جایی دریافت کنید. مدیریت آن بسیار آسان است. دسترسی به نارکان باید به آسانی آشکارسازهای دود و آشکارسازهای مونوکسید کربن باشد. آنها زندگی را نجات می دهند.”

فنتانیل عامل اصلی مرگ و میر برای افراد بین ۱۸ تا ۴۵ سال است و حدود ۲۵۰ مورد مرگ ناشی از مصرف بیش از حد در هر روز اتفاق می افتد.