اعضای PGA Tour صحبت می کنند، شکایت ضد انحصار گلف بازان LIV را مورد انتقاد قرار می دهند: “شما نمی توانید هر دو طرف آن را داشته باشید”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

جی موناهان، کمیسر تور PGA، روز چهارشنبه اعضای این مدار را تشویق کرد علیه “همکاران سابق” خود صحبت کنند پس از آن که ۱۱ بازیکنی که به LIV Golf فرار کردند، یک شکایت ضد تراست علیه تور ارائه کردند.

چند نفر از آنها روی دعوت باز پریدند.

ویل زالاتوریس، مقام دوم مسابقات قهرمانی PGA 2022، به نظر نمی‌رسد از ایده بازیکنانی که یا از عضویت خود برای پیوستن به لیگ رقیب مورد حمایت عربستان سعودی کناره‌گیری کرده‌اند یا بدون آزادی برای پیوستن مجدد به تور بازی کرده‌اند، استقبال نکرده است.

ویل زالاتوریس پس از از دست دادن یک توپ روی سوراخ هجدهم در طول آخرین دور مسابقات گلف آزاد ایالات متحده در کلاب کانتری در بروکلین، ماساچوست، در 19 ژوئن 2022 واکنش نشان می دهد.

ویل زالاتوریس پس از از دست دادن یک توپ روی سوراخ هجدهم در طول آخرین دور مسابقات گلف آزاد ایالات متحده در کلاب کانتری در بروکلین، ماساچوست، در ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲ واکنش نشان می دهد.
(AP Photo/Robert F. Bukaty)

فیل میکلسون، سایر گلف بازان LIV شکایت ضد انحصارطلبی علیه تور PGA تشکیل دادند: گزارش

او تصمیم آنها را برای تور PGA “مضر” خواند.

“بخشی که برای من احساس می کنم کمی ناامید کننده است این واقعیت است که بدیهی است که آنها انتخاب خود را برای رفتن به آنجا انجام دادند – آنها در حال اجرای یک تور رقابتی مستقیم هستند و می خواهند به اینجا برگردند و بازی کنند … آنچه که هستند انجام دادن، رفتن به آنجا، برای تور ما مضر است. بنابراین، شما نمی توانید آن را به هر دو صورت انجام دهید.” از طریق کانال گلف

ویل زالاتوریس در 18 ژوئن 2022 در دور سوم صد و بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آزاد ایالات متحده در باشگاه کانتری در بروکلین، ماساچوست، شوت خود را از روی سه راهی هشتم می زند.

ویل زالاتوریس در ۱۸ ژوئن ۲۰۲۲ در دور سوم صد و بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آزاد ایالات متحده در باشگاه کانتری در بروکلین، ماساچوست، شوت خود را از روی سه راهی هشتم می زند.
(راس کینر/گتی ایماژ)

به طور مشابه، کوین کیسنر، برنده چهار بار تور PGA، آن را یک “وضعیت دشوار” خواند و افزود که در حالی که او “احساس سختی” برای کسانی که به مدار رقیب پیوستند، ندارد، معتقد است که آنها باید “به جایی که به آن نقل مکان کرده اند بچسبند.”

“بدیهی است که آنها چیزی را در مورد تور ما دوست نداشتند، بنابراین آنها به یک تور متفاوت رفتند، و اکنون آنها سعی می کنند برای بازگشت به تور ما مبارزه کنند. برای من خیلی منطقی نیست.” کیسنر

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

فیل میکلسون و ۱۰ گلف باز دیگر LIV یک شکایت ضد انحصاری تنظیم کرده اند و ادعا می کنند که تعلیق های نامحدود PGA Tour هدفشان صدمه زدن به شغلشان بود. علاوه بر این شکایت، سه گلف باز دیگر – تالور گوچ، هادسون سوافورد و مت جونز – همگی برای شرکت در پلی آف جام فدرال اکسپرس در هفته آینده با این استدلال که قبل از پیوستن به LIV Golf واجد شرایط شده اند، درخواست منع موقت داده اند.

فیل میکلسون در یک کنفرانس مطبوعاتی در باشگاه سنتوریون، هرتفوردشایر، انگلستان، پیش از برگزاری سری دعوت‌نامه گلف LIV، در 8 ژوئن 2022 شرکت می‌کند.

فیل میکلسون در یک کنفرانس مطبوعاتی در باشگاه سنتوریون، هرتفوردشایر، انگلستان، پیش از برگزاری سری دعوت‌نامه گلف LIV، در ۸ ژوئن ۲۰۲۲ شرکت می‌کند.
(استیون پاستون/PA از طریق AP)

جی تی پستون که در سال ۲۰۱۵ به تور ملحق شد، ابراز نگرانی کرد که این شکایت در نهایت بر بازیکنانی که زمانی در کنار آنها مسابقه می دادند تأثیر می گذارد.

زمانی که شما این شکایت‌ها و موارد مشابه را دارید، پولی که برای مبارزه با آن دعاوی و حمایت از آن موارد استفاده می‌شود، فکر می‌کنم از جیب ما بیرون می‌آید – بچه‌هایی که با تور گیر کرده‌اند، توری که انجام داده است. او به کانال گلف گفت: خیلی خوب است.

سایر بازیکنان به شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن همین احساس روی آورده اند.

مایکل کیم روز چهارشنبه در توییتی گفت: «واقعاً غم انگیز است که ۳ بازیکن LIV در حال تلاش برای بازی در پلی آف جام FedEx هستند. “شما تصمیم گرفتید زندگی خود را ادامه دهید، فقط آنجا بمانید. شما پول را گرفتید که خوب است اما این بی شرمانه است. فقط به این دلیل که رایگان است به این معنی نیست که باید بله بگویید.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او در توئیتی جداگانه اضافه کرد: “من هیچ مشکلی با این همه بچه ندارم که پول را بگیرند و LIV بازی کنند. اگر این چیزی است که آنها می خواهند عالی انجام دهند.” “فقط سعی نکنید راه خود را برای بازی در مسابقات پلی آف FedEx انجام دهید زیرا وکلای LIV پیشنهاد داده اند و هزینه های قانونی پرداخت می شود.”

از سمت چپ: پت پرز، بروکس کوپکا و پاتریک رید قبل از دعوتنامه گلف LIV - پورتلند در باشگاه گلف Pumpkin Ridge در نورث پلینز، اورگان، در 28 ژوئن 2022 با رسانه ها صحبت می کنند.

از سمت چپ: پت پرز، بروکس کوپکا و پاتریک رید قبل از دعوتنامه گلف LIV – پورتلند در باشگاه گلف Pumpkin Ridge در نورث پلینز، اورگان، در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲ با رسانه ها صحبت می کنند.
(جاناتان فری/LIV گلف از طریق گتی ایماژ)

جوئل داهمن گفت: “به نظر می رسد که برخی از مردم کیک خود را می خواهند و آن را هم بخورند.” “لطفا در سرزمین فانتزی خود دور بمانید. با احترام، اکثر بازیکنان تور.”

در نامه‌ای سرگشاده خطاب به تور، موناهان قول داد که برای محافظت از تور PGA به شدت با این شکایت مبارزه کند.

کمیسر نوشت: “این تور شماست که بر پایه این پایه ساخته شده است که ما با هم برای خیر و رشد سازمان کار می کنیم… و سپس شما پاداش ها را درو می کنید. به نظر می رسد همکاران سابق شما یک جنبه مهم از آن معادله را فراموش کرده اند.”