اعضای شورای شهر آستین به دنبال جرم زدایی از سقط جنین در سطح شهر در پاسخ به “قانون ماشه” تگزاس هستند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اعضای شورای شهر آستین به دنبال تصویب قانونی هستند که سقط جنین را در سطح شهر پس از لغو قانون رو در مقابل وید توسط دادگاه عالی غیرقانونی می کند، تصمیمی که “قانون ماشه” تگزاس را به زودی اجرایی می کند.

به گفته FOX 7، اعضای شورا خواستار قانون جدیدی هستند که به طور خاص قانون ایالتی را هدف قرار دهد که سقط جنین از لحظه لقاح را ممنوع می کند.

اعضای شورای شهر آستین، ونسا فوئنتس و خوزه “چیتو” ولا، هر دو خواستار تشکیل هیئت جلسه ویژه برای متقاعد شدن به تصویب قانون GRACE هستند که مخفف “حفاظت از حق مراقبت از سقط جنین برای همه” است.

ولا روز جمعه در پی حکم دیوان عالی کشور در تابلوی پیام شورا نوشت و خواستار حمایت برای تصویب این قانون شد.

شورای شهر آستین قطعنامه “کاوش در همه گزینه های” افزایش سن برای خرید سلاح های سبک AR-15 را تصویب کرد.

دوچرخه سواران در 18 سپتامبر 2012 در مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در دریاچه لیدی برد در آستین، تگزاس از زیر خط افق مرکز شهر عبور می کنند.

دوچرخه سواران در ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ در مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در دریاچه لیدی برد در آستین، تگزاس از زیر خط افق مرکز شهر عبور می کنند.
(رویترز/جولیا رابینسون)

بر اساس این گزارش، ولا نوشت: «امروز روز دردناکی برای کشور ما است و من از نقض استقلال بدنی که دولت ایالت تگزاس به زودی بر ساکنان آستین تحمیل خواهد کرد، ناراحت هستم. من از هر یک از همکارانم که مایل به حمایت از قانون GRACE هستند استقبال می‌کنم و امیدوارم شهر ما بتواند منبع فیض کسانی باشد که برای تصمیم‌گیری پزشکی خصوصی هدف قرار خواهند گرفت.»

طبق این گزارش، این قانون تحقیقات مربوط به سقط جنین را به عنوان کمترین اولویت برای اداره پلیس آستین قرار می دهد و همچنین بودجه ای را که معمولاً به تحقیقات در مورد سقط جنین غیرقانونی و پیگرد قانونی اختصاص می یابد، محدود می کند.

ولا گفت که در حالت ایده آل، پلیس در مورد تحقیقات سقط جنین بیش از گزارش دادن اقدام بیشتری انجام نمی دهد.

“ما درک می کنیم که به قوانین ایالتی ملزم هستیم. ما باید گزارش را بگیریم. ما باید گزارش را از شهروند یا هر شخص دیگری بپذیریم. با این حال، در حالت ایده آل، ما نمی خواهیم کار بیشتری جز گرفتن گزارش انجام دهیم.” ولا به FOX 7 گفت.

دادگاه عالی، ROE V. Wade را به نظر LANDMARK واژگون می کند

اعضای شورای شهر آستین ونسا فوئنتس و خوزه "چیتو" ولا.

اعضای شورای شهر آستین ونسا فوئنتس و خوزه “چیتو” ولا.
(دولت آستین)

شورای شهر آستین به طور مشابه به تصویب قطعنامه‌ای رأی داد که «همه گزینه‌ها را بررسی می‌کند» که به شهر اجازه می‌دهد حداقل سن برای خرید یک سلاح سبک AR-15 یا سایر سلاح‌های نیمه خودکار را در ۱۶ ژوئن افزایش دهد.

مکنزی کلی، عضو شورای منطقه ۶، در ۱۶ ژوئن گفت که تلاش برای محدود کردن فروش اسلحه ناقض قوانین ایالتی است و افزود که مردم می توانند به سادگی برای خرید اسلحه به نقاط دیگر ایالت سفر کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“من معتقدم که هر تلاشی از سوی آستین برای محدود کردن، تنظیم کردن یا ممانعت از فروش اسلحه‌های گرم، قوانین ایالتی را نقض می‌کند. و نقض قانون حق تقدم خطر شکایت از سوی دادستان کل را در پی دارد، که به نظر من اتلاف بی مورد منابع مالیات دهندگان است. “کلی گفت.