اعتبار مالیاتی کودکان: پرداخت اکتبر شما کی ظاهر می شود؟ – WCCO


(CBS دیترویت) – چهارمین پرداخت اعتبار مالیاتی از خدمات درآمد داخلی (IRS) فردا به پایان می رسد. اما بسیاری از والدین می خواهند بدانند دقیقاً چه زمانی پول باید واریز شود. چک های ماه گذشته از صبح 15 سپتامبر برای کسانی که واریز مستقیم داشتند یا کمی بعد برای کسانی که آن را از طریق پست دریافت کردند شروع شد. پرداخت این ماه در روز جمعه 15 اکتبر ارسال می شود. پیش پرداخت ها به لطف طرح نجات ایالات متحده در ماه مارس ، تا ماه آینده و ماه بعد ادامه می یابد. اگرچه در حال حاضر بررسی محرک دیگر بعید به نظر می رسد ، اما قانونگذاران دموکرات به دنبال تمدید مجوز فرزند پیش از موعد تا سال 2025 هستند.

خانواده ها می توانند به عنوان دلخواه از این پول برای اعتبارات مالیاتی کودکان استفاده کنند. این بدان معناست که 250 دلار یا 300 دلار اضافی برای هر نفر است. کودک را می توان به چیزهای ضروری مانند غذا یا اجاره اضافه کرد. اگر COVID دانش آموزان را به آموزش از راه دور بازگرداند ، می تواند در لوازم مدرسه یا رایانه جدید استفاده شود. سایر خانواده ها ممکن است از این پول برای آموزش پیانو ، مراقبت روزانه یا حتی پوشک استفاده کنند. در هر صورت ، این پول در زمانی به دست می آید که بسیاری از کمک های همه گیر دیگر – اخیراً بیمه بیکاری اضافی – متوقف شده است. دانستن این که درآمد اضافی وجود خواهد داشت ، تا حدی امنیت و انعطاف پذیری را در دنیایی مملو از شگفتی ایجاد می کند.

چک شما باید چقدر باشد؟

بیشتر بخوانید: مفقود شده: پلیس بمیدجی به دنبال عالیه آن ماری وینسلو ، 15 ساله است

IRS مجموعاً 3600 دلار در سال پرداخت می کند. فرزند به والدین فرزندان تا پنج سال. این مبلغ برای هر کودک 6 تا 17 ساله به 3000 دلار کاهش می یابد. نیمی از کل آن به عنوان شش پرداخت ماهانه و نیمی به عنوان کسر مالیات در سال 2021 پرداخت می شود. بنابراین هر ماه تا دسامبر ، والدین یک کودک کوچکتر 300 دلار دریافت می کنند و والدین یک کودک بزرگتر 250 دلار دریافت می کند. IRS همچنین یکبار 500 دلار برای نان آوران 18 ساله یا دانشجویان تمام وقت تا 24 سال پرداخت کرده است.

اعتبار مالیاتی به روز شده کودکان براساس درآمد ناخالص تعدیل شده والدین (AGI) است که در اظهارنامه مالیاتی آنها در سال 2020 منعکس می شود. (AGI مجموع حقوق ، سود ، سود سهام ، نفقه ، تقسیم حقوق بازنشستگی و سایر منابع درآمد منهای کسر معاملات مانند سود وام دانشجویی ، پرداخت نفقه و کمکهای بازنشستگی.) این مبلغ به ازای هر 1000 دلار درآمد سالانه 50 دلار ، علاوه بر 75000 دلار برای شخص و بیش از 150.000 دلار برای افراد متاهل ، حذف می شود. زن و شوهر. این مزایا کاملاً قابل استرداد است ، به این معنی که به بار مالیاتی فعلی گیرنده بستگی ندارد. خانواده های واجد شرایط بدون توجه به بدهی مالیات ، مبلغ کامل را دریافت می کنند. هیچ محدودیتی برای تعداد معتادان قابل اعتراف وجود ندارد.

به عنوان مثال ، فرض کنید یک زوج متاهل دارای یک فرزند سه ساله و یک فرزند هفت ساله هستند و سالانه 120،000 دلار درآمد مشترک از مالیات 2020 خود نشان می دهند. IRS ماهانه 550 دلار برای آنها ارسال می کند. 300 دلار برای هر نفر است. ماه (3600 دلار / 12 دلار) برای کودک کوچکتر و 250 دلار برای هر کودک. ماه (3000 دلار / 12 دلار) برای کودک بزرگتر. این پرداخت ها تا دسامبر ادامه دارد. سپس این زن و شوهر مبلغ 3300 دلار – 1800 دلار (300 دلار X 6) برای فرزند کوچکتر و 1500 دلار (650 دلار آمریکا) برای فرزند بزرگتر – به عنوان بخشی از بازپرداخت خود در سال 2021 دریافت می کنند.

والدین کودک بالای یک گروه سنی با حداقل مبلغ پرداخت می شوند. این بدان معناست که اگر یک کودک پنج ساله در سال 2021 به شش سالگی برسد ، والدین در کل مبلغ 3000 دلار در سال دریافت می کنند ، نه 3600 دلار. به طور مشابه ، اگر یک نوجوان 17 ساله در 2021 به 18 سالگی برسد ، والدین 500 دلار دریافت می کنند ، نه 3000 دلار.

افزایش درآمد در سال 2021 به مبلغی بیش از 75000 دلار (150000 دلار) می تواند اعتبار مالیاتی یک خانواده را برای کودکان کاهش دهد. IRS تأیید کرده است که به زودی به شاکیان اجازه می دهد اطلاعات درآمد و سرپرستی خود را به صورت آنلاین تنظیم کنند و در نتیجه پرداخت های آنها را کاهش دهند. اگر این کار را نکنید ، می توانید صورتحساب مالیات خود را افزایش داده یا بازپرداخت مالیات خود را پس از ثبت مالیات 2021 کاهش دهید.

واجد شرایط بودن مستلزم این است که افراد وابسته حداقل برای نیمی از سال بخشی از خانواده باشند و حداقل نیمی از مالیات دهندگان از آنها حمایت کنند. مودیانی که بیش از 95،000 دلار (170،000 دلار) درآمد دارند – در صورت حذف کامل اعتبار – واجد شرایط اعتبار اضافی نخواهند بود. اما آنها همچنان می توانند 2000 دلار اعتبار موجود برای هر یک را مطالبه کنند. کودک.

چگونه می توانید در پرداخت های آینده تغییراتی ایجاد کنید؟

IRS سه ابزار مختلف دارد که به ذینفعان و ذینفعان احتمالی کمک می کند تا اطلاعات پرونده خود را به روز کنند ، ثبت نام کنند و صلاحیت آنها را تأیید کنند.

به روزرسانی درگاه اعتبار مالیاتی کودکان

بیشتر بخوانید: کارجاکر مینیاپولیس متهم به داشتن غیرقانونی سلاح گرم اعتراف می کند

پورتال به روز رسانی اعتبار مالیات بر کودکان به کاربران اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کنند که برای دریافت پیش پرداخت ثبت نام کرده اند. همچنین به گیرندگان این امکان را می دهد که هنگام ثبت مالیات خود در سال 2021 ، از اعتبار یکبار خارج شوند. مهلت پرداخت بعدی 4 اکتبر بود (مهلت های انصراف بعدی برای پرداخت های آینده سه روز قبل از اولین پنجشنبه ماه رخ می دهد که در آن یک فرد انتخاب خود را حذف می کند.)

در اینجا مهلت های باقی مانده برای انصراف وجود دارد:

 • تاریخ پرداخت: 15 نوامبر / آخرین مهلت انصراف: 1 نوامبر
 • تاریخ پرداخت: 15 دسامبر / آخرین مهلت انصراف: 29 نوامبر

این ابزار همچنین به کاربران امکان می دهد اطلاعات حساب بانکی را برای واریز مستقیم اضافه یا تغییر دهند ، سابقه پرداخت خود را مشاهده کرده و آدرس پستی خود را به روز کنند. سایر ویژگی هایی که به پورتال می آید شامل تغییر درآمد و افراد وابسته است. برای دسترسی به این پورتال ، کاربران به نام کاربری IRS یا حساب ID.me نیاز دارند. ID.me یک سرویس ورود به سیستم است که توسط سازمان های مختلف دولتی از جمله IRS ، اداره تامین اجتماعی و وزارت خزانه داری برای احراز هویت کاربران استفاده می شود. کاربران برای ایجاد حساب به شناسه عکس معتبر نیاز دارند.

ابزاری برای ثبت پرونده های غیرمجاز برای اعتبار مالیاتی کودکان

ابزار ثبت پرونده های غیرمجاز برای اعتبار مالیاتی کودکان ، کمک به والدین فرزندان متولد قبل از 2021 است که معمولاً مالیات را گزارش نمی کنند ، اما واجد شرایط پیش پرداخت وام های مالیاتی کودکان هستند. این بدان معناست که والدینی که مالیات 2020 خود را ثبت نکرده اند ملزم به تشکیل پرونده نیستند و برنامه ای برای تشکیل پرونده ندارند. (والدینی که ادعا می کردند به اظهارنامه مالیاتی خود در سال 2019 وابسته هستند نباید از این ابزار استفاده کنند.)

کاربران اطلاعات شخصی خود ، از جمله نام ، آدرس پستی ، آدرس ایمیل ، تاریخ تولد ، شماره امنیت اجتماعی مربوطه ، اطلاعات حساب بانکی و PIN را برای حفاظت از هویت وارد می کنند. IRS از اطلاعات برای تأیید واجد شرایط بودن آنها استفاده می کند و پس از تأیید ، پرداخت ها را آغاز می کند. IRS و کارشناسان استفاده از این ابزار را بر روی رایانه رومیزی یا لپ تاپ به جای دستگاه تلفن همراه توصیه می کنند.

دستیار واجد شرایط بودن مالیات بر کودکان

دستیار واجد شرایط بودن مالیات بر فرزندان به والدین اجازه می دهد تا بررسی کنند که آیا آنها حق دریافت پیش پرداخت اعتبار مالیاتی کودکان را دارند یا خیر. کاربران به یک نسخه از اظهارنامه مالیاتی خود برای سال 2020 یا به جز آنها ، اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 نیاز خواهند داشت. همچنین برآورد درآمد و هزینه از سال مالیاتی مربوطه خوب است ، اگرچه ممکن است نتیجه دقیق نباشد. دستیار چند س asksال می پرسد که آیا واجد شرایط است یا خیر ، اما اطلاعات حساس نمی پرسد. هیچ مدخلی ثبت نمی شود

اخبار بیشتر: گری پولسن ، نویسنده دو فیلم “Hatchet” و “Dogsong” در 82 سالگی درگذشت

در ابتدا جمعه 6 اوت در ساعت منتشر شد. 17:01 ETNo Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/