اشلی کالینگ بول مدل SI Swim در مورد تاریخ سازی به عنوان اولین زن بومی در یک شماره: “من مجبور بودم این کار را انجام دهم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اشلی کالینگبول در حال شکستن موانع یک فلاش دوربین در یک زمان است.

این مدل از Enoch Cree Nation در استان آلبرتا، کانادا، به عنوان اولین زن بومی اولین بومی که در لباس شنای Sports Illustrated ظاهر می شود، تاریخ را ثبت می کند. این مجله در ۱۹ مه روی دکه های روزنامه فروشی می رود.

این مرد ۳۲ ساله، فینالیست امسال SI Swim Search، از میان هزاران ارسالی انتخاب شد تا به جمهوری دومینیکن پرواز کند و توسط عکاس مشهور یو تسای عکاسی شود. برنده فراخوان سالانه بازیگری در شماره ۲۰۲۳ یک تازه کار خواهد شد.

سخنران انگیزشی و ملکه مسابقات با فاکس نیوز دیجیتال در مورد اینکه چرا امسال تلاش کرد، چگونه بر ناامنی های شخصی غلبه کرد و این افتخار امروز برای او چه معنایی دارد صحبت کرد.

فینالیست SI SWIM SEARCH کریستن لول گافنی، مادر دو فرزند، از منحنی های خود در باند میامی پرده برداری کرد: “لحظه جادویی”

Ashley Callingbull فینالیست امسال SI Swim Search است.

Ashley Callingbull فینالیست امسال SI Swim Search است.
(با اجازه اشلی کالینگبول)

اخبار فاکس: چه چیزی شما را وادار کرد که برای جستجوی شنای SI تلاش کنید؟
اشلی کالینگبول: من دیدم که SI یک شبکه Swim Service ایجاد کرد که در آن زنان می توانند به آن بپیوندند و بحث های مختلفی داشته باشند. همه چیز در مورد توانمندسازی زنان بود، و این واقعاً مرا تشویق کرد که درگیر آن شوم. و حقیقت این است که من احساس آمادگی کردم. من برای این آماده بودم. من سال گذشته می خواستم این کار را انجام دهم، اما زندگی بسیار شلوغ شد. اما این بار، می دانستم که باید این کار را انجام دهم. می‌دانستم که هزاران زن قرار است آن را امتحان کنند، اما نمی‌توانستم شانسم را از دست بدهم.

اخبار فاکس: دریافت تماس چگونه بود؟
کالینگبول: ساعت شش صبح بود. من هنوز در رختخواب بودم. نمی‌توانستم بفهمم هنوز خواب می‌بینم یا نیمه‌بیدار. به من گفتند: “آماده ای برای رفتن به جمهوری دومینیکن؟” داشتم گریه میکردم. غلت زدم و شوهرم را در آغوش گرفتم. انقدر خوشحال بودم که دیگه نمیتونستم بخوابم *خنده*. من فقط خیلی هیجان زده بودم.

اخبار فاکس: آیا قبل از امتحان مجله را دنبال می کردید؟
کالینگبول: اولین باری که Sports Illustrated را دیدم در دهه ۹۰ بود. دوران سوپرمدل بود. یادم می آید که تایرا بنکس را دیدم. دیدن یک زن رنگین پوست روی جلد مجله بسیار نادر بود. باعث شد احساس امنیت کنم. فکر کردم، “شاید روزی بتوانم به روش خودم موانع را بشکنم. اگر او بتواند این کار را انجام دهد، من می توانم انجامش دهم.” خیلی بیشتر از دیدن یک چهره است. نمایندگی مهم است.

مدل Enoch Cree اولین زن بومی اولین ملل خواهد بود که صفحات لباس شنای Sports Illustrated را زیبا می کند.

مدل Enoch Cree اولین زن بومی اولین ملل خواهد بود که صفحات لباس شنای Sports Illustrated را زیبا می کند.
(با اجازه اشلی کالینگبول)

من به عنوان یک زن دوست دارم صدایم شنیده شود. من می خواستم آن کلیشه های مردم بومی را بشکنم. من می خواهم مردم ما احساس کنند که به هر کجا که می خواهند بروند به آنها تعلق دارند. در تمام زندگی ام اصطلاحات نژادپرستانه شنیده ام. به من گفته اند که پوست من زیبا نیست، فرهنگ من زیبا نیست. حس نمیکردم جای هیچ جا باشم.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

من یک دختر ناامن از ذخیره بودم. من هرگز جرأت نداشتم رویاهایی داشته باشم زیرا کسی را ندیدم که شبیه من باشد که به دنبال آن رویاها باشد. اکنون، من در موقعیتی هستم که می توانم در را برای زنان بومی دیگر باز کنم تا راحت وارد این فضا شوند. دیوانه وار است که فکر کنم آن دختر ناامن، زنی قوی و توانمند است که در پوستی که در آن قرار دارد راحت است. من احساس زیبایی می کنم و می خواهم به زنان دیگر کمک کنم تا همین احساس را داشته باشند.

اشلی کالینگبول فیلمبرداری خود را در جمهوری دومینیکن به پایان رساند.

اشلی کالینگبول فیلمبرداری خود را در جمهوری دومینیکن به پایان رساند.
(با اجازه اشلی کالینگبول)

اخبار فاکس: آیا لحظه ای وجود داشته است که احساس ناامنی داشته باشید زیرا احساس نمی کنید که با استانداردهای به اصطلاح زیبایی مطابقت دارید؟
کالینگبول: البته من در واقع برای یک مسابقه روی صحنه ملی بودم. اکنون، در سال ۲۰۱۰، من تنها زن بومی شرکت کننده در مسابقه بودم. یک رسانه تصمیم گرفت با این موضوع شوخی کند. یادم می‌آید نوشته بودند: “یک زن بومی در حال رقابت است. من تعجب می‌کنم که او برای استعدادش چه خواهد کرد. آیا او با انگشتان پا چک‌های رفاهی امضا می‌کند یا لیزول را بغل می‌کند؟”

اشلی کالینگ بول یک ملکه مشهور مسابقه است که مصمم به شکستن موانع است.

اشلی کالینگ بول یک ملکه مشهور مسابقه است که مصمم به شکستن موانع است.
(Miss Universe)

حالا، این امروز پرواز نمی کند. اما به دلایلی نوشتن در سال ۲۰۱۰ خوب بود. مردم من را با این کلیشه مرتبط می‌دانستند، و این کلیشه بسیار تقویت شد زیرا به بومی بودنم افتخار می‌کنم. من رگالیام را پوشیده بودم. من برای هیچ کس در این مسابقه تغییر نکردم. به یاد دارم که فقط مادرم می توانست هزینه شرکت در مسابقه را بپردازد، زیرا این مسابقه بسیار گران بود. به پنج تای برتر رسیدم. من اینجا در خانه سنتی خود ایستاده ام. به زنان کنارم نگاه کردم، همه آنها لباس شب معمولی پوشیده بودند. برای لحظه ای آنجا احساس تنهایی کردم.

بعد شروع کردم به شنیدن یک زن که آهنگ سنتی ما را می خواند. فکر کردم دارم دیوونه میشم و متوجه شدم که مردم بومی برای حمایت از من آمده اند. مردم من برای حمایت از من آمدند. و این آتشی در درونم شعله ور شد. مرا بلند کرد. و می دانستم که در آن لحظه، بدون توجه به موانعی که باید از آن عبور کنم، به آن تعلق خواهم داشت. حتی اگر برای حضور در این فضا باید سخت تر بجنگم. قرار نبود برای کسی تغییر کنم

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اخبار فاکس: شما به عنوان اولین مدل بومی مجله تاریخ می سازید. آن برای شما چه معنی دارد؟
کالینگبول: این چنین افتخاری است نه تنها زندگی من را تغییر داده است، بلکه می تواند زندگی دیگران را نیز تغییر دهد. من خیلی خوشحالم. دلم احساس شادی می کند. انگار داره لبخند میزنه این افتخار به من اینطور است.

اشلی کالینگبول گفت که در دوران رشد احساس نمی کرد دیده شود.

اشلی کالینگبول گفت که در دوران رشد احساس نمی کرد دیده شود.
(با اجازه اشلی کالینگبول)

اخبار فاکس: در نهایت انجام تصویربرداری چگونه بود؟
کالینگبول: آن لحظه بود که بالاخره به من برخورد کرد. واقعی بود. باورم نمی شد سر صحنه فیلمبرداری هستم… فقط در هر لحظه اش غرق بودم. و وقتی فیلمبرداری شروع شد، خیلی هیجان زده بودم. من خیلی اعتماد به نفس داشتم – مطمئن تر از همیشه در تمام زندگی ام. این سوخت به من داد که بتوانم تغییرات بزرگتری ایجاد کنم و کارهای بیشتری انجام دهم.

در تمام زندگی ام احساس می کردم مورد قضاوت قرار گرفته ام. من می‌خواهم از این پلتفرم برای تقویت صدایم، تجلیل از شخصیتم و بالا بردن دیگرانی که شبیه من هستند استفاده کنم. این یک لحظه جشن است. یادم می آید [photographer] یو تسای بسیار دلگرم کننده بود. این کسی است که تمام سوپرمدل های SI را شلیک کرده است. و با این حال او بسیار خوش برخورد و مهربان بود. می دانستم که به آن تعلق دارم و این حس خوبی داشت.

اخبار فاکس: چگونه از نظر بدنی برای عکسبرداری خود آماده شدید؟
کالینگبول: می‌دانید، در ابتدای همه‌گیری، من شروع به احساس گمراهی کردم. تمام کارهای من باید مجازی می شد و بسیاری از کارهایی که انجام می دهم حول محور سفر و کار با جوانان می چرخد. اما برای مردم بومی، ما معتقدیم حرکت دارو است. من می خواستم احساس بهتری داشته باشم، بنابراین شروع به ورزش کردم. من با سگم می دویدم و این باعث شد دوباره احساس سلامتی کنم.

مدل SI SWIM CAMILE KOSTEK SIZZLES در لباس شنای جدید برای همه مجموعه

اشلی کالینگبول یک رقصنده جینگ است.

اشلی کالینگبول یک رقصنده جینگ است.
(با اجازه اشلی کالینگبول)

من همچنین یک رقصنده لباس جینگل هستم. حضور در طبیعت به من احساس آزادی داد. این ارتباط من با زمین، بیرون بودن است. بنابراین، قبل از اینکه حتی SI را انجام دهم، می‌خواستم روی تمرینات قدرتی خود کار کنم و در سالم‌ترین شکل ممکن باشم، تا بتوانم احساس خوبی داشته باشم. و من همیشه در حال آماده شدن برای جرنگ جرنگ در تابستان هستم. زمانی که SI آمد، دویدن به روال من تبدیل شده بود… من فقط می خواستم بهترین نسخه خودم باشم. و SI فقط از شما می خواهد که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید. من هنوز هم زیاد میان وعده *می خندد*.

اما تمرینات قدرتی و دویدن بخشی از سفر من است. یکی از بزرگترین دلایلی که من ورزش را شروع کردم، سلامت روانم بود. هیچ انگیزه ای نداشتم دویدن با سگم و فقط دراز کشیدن بیرون سرم را پاک کرد. و وقتی از نظر ذهنی قوی هستم، احساس می کنم می توانم هر چیزی را فتح کنم. کار بر روی بدنم برای کمک به روحی و روانی من بسیار مهم بود [health]. حتی اگر یک تمرین کوچک را انجام دهم، احساس می کنم کاری را انجام داده ام. و از آنجا احساس می کنم برای انجام هر کاری آماده هستم. این در مورد بهبود خودم بود. و این انگیزه واقعی من بود.

اشلی کالینگبول در حال کار بر روی کمک به جامعه خود است.

اشلی کالینگبول در حال کار بر روی کمک به جامعه خود است.
(عکاسی دیوید لاوس)

اخبار فاکس: یک پیامی که امیدوارید زنان و دختران جوان با دیدن عکس شما در SI برای اولین بار دریافت کنند چیست؟
کالینگبول: من از همه زنان می خواهم که خودشان را به خاطر خلقتشان دوست داشته باشند و از آنها قدردانی کنند. من از آنها می خواهم که بدون ترس زندگی کنند و هرگز اجازه ندهند ترس آنها را از تعقیب رویاهایشان، چه بزرگ و چه کوچک، باز دارد. من یک دختر کوچک ناامن بودم که جرات دیدن رویا را نداشتم. اما من اکنون یک زن قوی و مقاوم هستم. امیدوارم تصویر من به دیگران بفهماند که تنها نیستند.