اسکات، رئیس کمیته انتخاب مجدد حزب جمهوری خواه مجلس سنا، جمع آوری کمک های مالی در تلاش جمهوری خواهان برای کسب اکثریت را مورد توجه قرار می دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

در نبرد برای کنترل سنا، پول مهم است.

و در حال حاضر، دموکرات ها به وضوح در حال برنده شدن هستند.

سناتور ریک اسکات از فلوریدا، رئیس کمیته ملی سناتورهای جمهوری خواه (NRSC)، اذعان می کند که “پول یک موضوع مهم در هر کمپین انتخاباتی است” و بسیاری از نامزدهای مجلس نمایندگان مجلس سنا در این دوره “انتخابات مقدماتی بسیار سختی را پشت سر گذاشته اند.”

اما اسکات پیش بینی می کند “ما در سال ۲۰۲۳ سنای جمهوریخواه خواهیم داشت”.

صدرنشینی دموکرات های سنا از رقبای جمهوری خواه در مبارزه میان دوره ای برای جمع آوری کمک های مالی

ریک اسکات، سناتور فلوریدا، جمعه برای جمعیت CPAC دالاس سخنرانی می کند.

ریک اسکات، سناتور فلوریدا، جمعه برای جمعیت CPAC دالاس سخنرانی می کند.
(عکس فاکس نیوز/ جاشوا کومینز)

ماموریت اسکات در هدایت بازوی انتخاب مجدد حزب جمهوری خواه سنا، بازگرداندن کنترل مجلس در انتخابات میان دوره ای نوامبر است. جمهوری‌خواهان در حالی که از اکثریت کرسی‌ها برای تصاحب در سال جاری دفاع می‌کنند – از جمله کرسی‌های آزاد در تعداد انگشت شماری از ایالت‌های نوسانی حیاتی – فقط به یک کرسی سود خالص نیاز دارند و فرصت‌های پیکاپ قوی در آریزونا، جورجیا، نوادا و نیوهمپشایر را می‌بینند.

دموکرات ها با بادهای معکوس تاریخی روبرو هستند، زیرا حزبی که برنده کاخ سفید و کنترل کنگره است به طور سنتی در انتخابات میان دوره ای متعاقب شکست های بزرگی در مجلس نمایندگان و سنا متحمل می شود. آنها همچنین در برابر یک جو سیاسی بسیار نامطلوب هستند که با تورم بی سابقه و جنایت فزاینده دامن می زند و نماد محبوبیت شدیدا منفی پرزیدنت بایدن است.

جدیدترین رتبه‌بندی FOX NEWS در میان‌ترم‌های ۲۰۲۲ را ببینید

اما با اشاره به مسائل مربوط به خشونت با اسلحه، پس از تیراندازی های گسترده در ماه های اخیر، و سقط جنین در پی اقدام اکثریت محافظه کار دیوان عالی کشور برای لغو حکم برجسته رو علیه وید، که این موضوع را ایجاد کرد. مقررات سقط جنین به ایالت ها باز می گردد. دموکرات ها رای دهندگانی پرانرژی را می بینند که به آنها کمک می کند تا انتظارات فعلی پیش بینی کنندگان سیاسی را نادیده بگیرند.

دموکرات‌ها با پیروزی مهیج روز سه‌شنبه در کانزاس توسط فعالان طرفدار انتخاب – در اولین آزمایش سقط جنین قانونی در صندوق رای از زمان صدور حکم دادگاه عالی، انرژی بیشتری گرفتند.

علائم موافق و مخالف اصلاحیه قانون اساسی کانزاس در مورد سقط جنین در خارج از بزرگراه کانزاس 10 در 1 اوت 2022 در Lenexa، کانزاس نمایش داده می شود.

علائم موافق و مخالف اصلاحیه قانون اساسی کانزاس در مورد سقط جنین در خارج از بزرگراه کانزاس ۱۰ در ۱ اوت ۲۰۲۲ در Lenexa، کانزاس نمایش داده می شود.
(کایل ریواس/گتی ایماژ)

اسکات خاطرنشان کرد که موضوع سقط جنین، در یک ماه و نیم پس از حکم پرفروش دادگاه عالی، “به دموکرات ها کمک کرده تا پول زیادی جمع کنند.”

او روز جمعه در مصاحبه با فاکس نیوز در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار (CPAC) در دالاس، تگزاس تاکید کرد که “جمهوری خواهان باید نسبت به این موضوع دلسوز باشند، توضیح دهند که دموکرات ها کجا هستند”، که او آن را “رادیکال” خواند.

و تاکید کرد که جمهوری خواهان باید “همیشه مطمئن شوند که شما در مورد چیزهایی صحبت می کنید که مردم به آن اهمیت می دهند. آنها واقعاً نگران اقتصاد هستند. آنها نگران تحصیل فرزندان خود هستند. آنها نگران زندگی در یک جامعه امن هستند. “

برای اولین بار در FOX: دموکرات های برتر طرفدار سنا در خارج از گروه از رقیب جمهوری خواه در بازی نقدی پیشی گرفتند

کمیته مبارزات انتخاباتی سناتورهای رقیب دموکرات NRSC را در سه ماهه دوم آوریل تا ژوئن سال ۲۰۲۲ جمع آوری کرد. برترین گروه خارجی که برای انتخاب و انتخاب مجدد سناتورهای دموکرات تلاش می کند، در آخرین گزارش های فصلی جمع آوری کمک های مالی، رقیب جمهوری خواه خود را تحت فشار قرار داد. و جمع آوری کمک های مالی توسط چهار رئیس جمهور دموکرات که به شدت مورد هدف جمهوری خواهان قرار گرفته اند، خیره کننده بوده است، زیرا آنها به طرز چشمگیری از رقبای جمهوری خواه خود پیشی گرفته اند.

کریستی رابرتز، مدیر اجرایی DSCC تاکید کرد که کمپین‌های سنا حزب او “به همه استوانه‌ها شلیک می‌کنند.”

و رابرتز استدلال کرد که “بازنشستگی، شکست در استخدام و انتخابات مقدماتی شرورانه – همراه با تایید ترامپ – باعث شده تا جمهوری خواهان با فهرستی از نامزدهای معیوب و عمیقا آسیب دیده روبرو شوند، در حالی که دموکرات ها در حال اجرا هستند و رقبای قوی و آزمایش شده در نبرد که توسط منحصر به فرد خود حمایت می شوند. ائتلاف رای دهندگان.”

اسکات با عقب نشینی ادعا کرد که “اگر به دموکرات هایی که در مقابل آنها رقابت می کردند نگاه کنید، آنها دموکرات های رادیکال برنی سندرز هستند.”

و او تاکید کرد که “ما باید پولمان را جمع کنیم تا داستانمان را تعریف کنیم. اگر داستانمان را بگوییم، فکر می کنم سال خوبی خواهیم داشت.” اما اذعان کرد که “دموکرات ها پول زیادی جمع آوری می کنند.”

اسکات به ایالت میدان نبرد کلیدی جورجیا اشاره کرد، جایی که سناتور رافائل وارناک، سناتور کنونی دموکرات – که از مزیت جمع آوری کمک های مالی زیادی نسبت به رقیب حزب جمهوری خواه هرشل واکر برخوردار است، اما از برتری اندکی نسبت به ستاره سابق کالج و طرفدار فوتبال برخوردار است – تا به امروز به طرز چشمگیری از واکر پیشی گرفته است. مبارزات تبلیغاتی جنگ

هرشل واکر، نامزد جمهوری خواه سنا در جورجیا، در جریان یک گردهمایی مبارزاتی در مکون، جورجیا، 18 مه 2022 سخنرانی می کند.

هرشل واکر، نامزد جمهوری خواه سنا در جورجیا، در جریان یک گردهمایی مبارزاتی در مکون، جورجیا، ۱۸ مه ۲۰۲۲ سخنرانی می کند.
(الیجا نوولاژ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

اسکات گفت: “هرشل اکنون اولین تبلیغ خود را منتشر می کند. وقتی او داستان خود را در مورد اینکه از کجا آمده و به چه چیزی اعتقاد دارد می گوید، فکر می کنم اگر بتواند پول خود را افزایش دهد، عملکرد خوبی خواهد داشت.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لاس زدن شدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا با راه‌اندازی مجدد کاخ سفید، و جمهوری‌خواهان در این چرخه بادهای سیاسی را پشت سر می‌گذارند، افراد زیادی در جمهوری‌خواهان نگران هستند که اعلام احتمالی ترامپ در ۲۰۲۴ قبل از نوامبر می‌تواند بر شانس جمهوری‌خواهان تأثیر منفی بگذارد. کنترل مجدد مجلس نمایندگان و سنا.

اما اسکات به فاکس نیوز گفت که حتی اگر ترامپ قبل از انتخابات میان دوره ای نامزدی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را اعلام کند، همچنان فکر می کند “انتخابات در مورد دستور کار بایدن باشد.”