استیو هیلتون: سفر بایدن به عربستان دومین لحظه شرم آور دوران ریاست جمهوری او است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

استیو هیلتون، مجری فاکس نیوز، رئیس جمهور بایدن را به دلیل «مشت زدن» به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی و التماس برای نفت عربستان در یکشنبه شب در «انقلاب بعدی» پاره کرد.

استیو هیلتون: ما طرفدار کارگر، طرفدار خانواده، طرفدار جامعه و به ویژه طرفدار آمریکا هستیم، که بیش از آن چیزی است که شما می توانید برای بایدن بگویید. در آنجا، دومین لحظه شرم آور ریاست جمهوری بایدن پس از رسوایی افغانستان است، با مشت به آدم بدجنس می زند قبل از اینکه برای التماس نفت عربستان زانو بزند در حالی که عمداً کارگران انرژی آمریکایی را روی انبوه قراضه می اندازد.

چه نمایش رقت انگیز، نفرت انگیز و ضد آمریکایی. هر بشکه از آن افزایش ۵۰ درصدی که سعودی ها قول داده بودند به دستور بایدن تولید کنند، می توانست درست در آمریکا و با انتشار کربن کمتر تولید شود.

دفاع کاخ سفید از شراکت “استراتژیک” آمریکا و عربستان، پس از قول بایدن برای تبدیل کشور به یک کشور “پاریا”

در عوض، او برای تحقیر خود، تحقیر این کشور، و توهین به هر آمریکایی که در صنعت انرژی کار می کند، به هر خانواده، هر جامعه ای که به آنها وابسته است، در نیمه راه دور دنیا پرواز می کند. چه توجیه ممکنی برای واردات یک قطره نفت از عربستان سعودی یا ونزوئلا یا هر جای دیگری وجود دارد، جایی که ما تمام ذخایر مورد نیاز خود را در آمریکا داریم، در حالی که گاز طبیعی، که ما به وفور داریم، به تازگی از نظر زیست محیطی پایدار طبقه بندی شده است. اتحادیه اروپا، هیچ توجیهی وجود ندارد. شکست انرژی بایدن با منطق، عقل سلیم و عقل مخالفت می کند.

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، پس از ورود به کاخ آل سلمان در جده، با جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا با مشت برخورد کرد.

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، پس از ورود به کاخ آل سلمان در جده، با جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا با مشت برخورد کرد.
(رویترز)

کاملاً غیرقابل توضیح است، مگر با یک واقعیت. بایدن، دموکرات‌ها و خادمان رسانه‌ای آنها کاملاً اسیر ایدئولوژی شده‌اند، یک ایدئولوژی چپ افراطی افراطی. جریان اصلی حزب دموکرات میانه رو و تشکیلات رسانه ای، از بین رفته است. در عوض، ما شاهد ظهور و در حال حاضر تسلط افراط گرایی چپ هستیم. این روزها در مورد افراط گرایی راست زیاد می شنویم، اگر به رسانه های حاکمیت گوش کنید، پایان آن را نمی شنوید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بخش کامل را در اینجا تماشا کنید: