استیسی آبرامز نمی‌گوید که آیا از محدودیت‌های سقط جنین تا ۹ ماه حمایت می‌کند یا خیر


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا، روز یکشنبه از بیان اینکه آیا معتقد است باید محدودیت هایی برای سقط جنین وجود داشته باشد یا اینکه معتقد است سقط جنین تا ۹ ماه قابل قبول است، خودداری کرد و گفت که این یک “تصمیم پزشکی” است و نباید سیاسی باشد.

آبرامز در طی مصاحبه ای با “فاکس نیوز ساندی” تحت فشار قرار گرفت تا به حکم دادگاه عالی مبنی بر لغو رو در مقابل وید در روز جمعه و اینکه آیا او معتقد است باید محدودیت هایی برای سقط جنین وجود داشته باشد، پاسخ دهد.

آبرامز گفت: “من معتقدم که سقط جنین یک تصمیم پزشکی است. و من معتقدم که باید بین یک پزشک و یک زن و با مشورت خانواده او انتخاب شود.” “اما من فکر می کنم چالشی که ما داریم این است که این موضوع را در یک فضای سیاسی قرار می دهیم. این یک تصمیم پزشکی است. و انتخاب های پزشکی که باید انجام شود باید بر اساس بهترین چیز برای آن زن باشد. و چه چیزی بهترین است. پیشنهاد توصیه پزشکشان.”

بعداً در مصاحبه، مارتا مک کالوم، گوینده فاکس نیوز ساندی، از آبرامز در مورد جان و ایمنی کودک پرسید، که آبرامز را بر آن داشت تا از فرماندار جمهوری خواه جورجیا برایان کمپ انتقاد کند و مدعی شد که او “از گسترش Medicaid در ایالت جورجیا خودداری کرده است.”

AOC از تصمیم سقط جنین اسکوتوس انتقاد می کند، می گوید زنان می میرند و تعداد بسیار زیادی از کودکان از قبل در «فقر» هستند.

استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا، نمی گوید که آیا از هرگونه محدودیت در سقط جنین حمایت می کند یا خیر.

استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا، نمی گوید که آیا از هرگونه محدودیت در سقط جنین حمایت می کند یا خیر.
(الیجا نوولاژ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

آبرامز گفت: “او از حمایت از زنان در هر مرحله از زندگی خودداری کرده است، زمانی که آنها سعی می کنند بهترین انتخاب را برای خود و خانواده خود داشته باشند.” و واقعیت این است که اگر ما به پزشکی اهمیت می دهیم، اگر به نیازهای پزشکی زنان، به ویژه زنان سیاه پوست اهمیت می دهیم، باید تمام مدت مراقب باشیم.»

مک کالوم سوال اولیه خود را در مورد اینکه آیا آبرامز تا ۹ ماهگی از سقط جنین حمایت می کند یا نه، ادامه داد و پرسید که آبرامز از چه زمانی شروع به اهمیت دادن به زندگی نوزاد می کند.

“چیزی که می‌خواهم بگویم این است که این یک تصمیم پزشکی است. من زنی را نمی‌شناسم که به مرحله‌ای برسد که این تصمیم آسان باشد. اینطور نیست. و بنابراین این یک گفتگوی پزشکی است. و در حالی که ما هستیم. آبرامز گفت که کاملاً مجبور به انجام این گفتگوهای دشوار هستم، آنها نباید سیاسی باشند.

دموکرات جورجیا ادامه داد: “من نباید بدون درک واقعی حقایق تصمیم بگیرم. همچنین هیچ رهبر سیاسی دیگری نباید”. این یک موضوع سیاسی نیست، این یک موضوع پزشکی است.»

دموکرات ها سقط جنین را تا انتخابات میاندوره ای ۲۰۲۲ به مرکزیت می دهند، جمهوری خواهان اصرار دارند رای دهندگان بیشتر بر اقتصاد تمرکز کنند

استیسی آبرامز نامزد دموکرات فرمانداری گرجستان به کسب و کارهایی که به دنبال تجارت در گرجستان هستند هشدار داد. "خطر را بسیار واقعی در نظر بگیرید" اگر ممنوعیت سقط جنین اجرا شود، برایان کمپ، فرماندار جمهوری خواه در جورجیا از زنان ژست عکس می گیرد.

استیسی آبرامز، نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا، به کسب و کارهایی که به دنبال تجارت در گرجستان هستند هشدار داد که در صورت اجرای ممنوعیت سقط جنین، فرماندار جمهوری خواه برایان کمپ، “خطری را که برایان کمپ” فرماندار جمهوری خواه برای زنان در جورجیا ایجاد می کند، “در نظر بگیرند”.
(عکس از Joe Raedle/Getty Images)

زمانی که دموکرات جورجیا در مورد اینکه آیا آبرامز می‌گوید سقط جنین باید تا ۹ ماه بسته به زن مجاز باشد یا خیر، گفت: “این چیزی که من گفتم نیست.”

“من گفتم این یک تصمیم پزشکی است. و تصمیمات پزشکی که باید گرفته شود باید در چارچوبی اتخاذ شود. این یک رویکرد بدبینانه برای رد کردن کل بحث است و واقعیت این است که سقط جنین و مراقبت باروری شخصی است و آبرامز در پایان گفت: «مفرد است و باید بین یک زن و پزشکش ساخته شود. من نه تجربه و نه ظرفیتی ندارم که بدانم با دیگران چه می‌گذرد.»

آبرامز یکشنبه نیز در برنامه “State of the Union” شبکه CNN ظاهر شد و از او پرسیده شد که آیا معتقد است اگر ممنوعیت سقط جنین اجرا شود، مشاغل باید فعالیت خود را از گرجستان خارج کنند.

آبرامز می‌گوید: «به هر کسی، خواه یک کسب‌وکار یا شهروندی هستید که به فکر حضور در جورجیا هستید، می‌گویم که خطری را که برایان کمپ برای زندگی و رفاه زنان در ایالت ایجاد می‌کند، در نظر بگیرد.

آبرامز روز شنبه در توییتی نوشت: «واژگونی Roe نتیجه مستقیم دهه‌ها استراتژی برای سلب مراقبت‌های باروری و استقلال کامل از بدن زنان است. من به‌عنوان فرماندار، هرگونه قانون ضدانتخاب را وتو می‌کنم و برای لغو قوانین ضدانتخاب موجود تلاش خواهم کرد.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

حکم دادگاه عالی در روز جمعه، که عملاً به رسمیت شناختن سقط جنین به‌عنوان یک حق قانون اساسی پایان می‌دهد، پس از آن صادر شد که پیش‌نویس رای در ماه گذشته به بیرون درز کرد که نشان داد دادگاه عالی Roe را لغو خواهد کرد.