استونی وستمورلند بازیگر دیزنی به دو سال زندان فدرال به جرم جنایت جنسی در ارتباط با خردسالان محکوم شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

استونی وستمورلند بازیگر سابق دیزنی به دلیل تلاش برای اغوا کردن یک نوجوان به رابطه جنسی و استفاده از امکانات بین ایالتی برای انتقال اطلاعات درباره یک خردسال پس از دستگیری در سال ۲۰۱۸ در سالت لیک سیتی، یوتا، به دو سال در زندان فدرال محکوم شد.

وست مورلند، ۵۲ ساله، ابتدا با ۱۰ سال زندان به دلیل شش اتهام مجرمانه مجزا روبرو شد، اما به او اجازه داده شد که به اتهامات کمتری اعتراف کند. او در دسامبر ۲۰۱۸ به اتهام تلاش برای برقراری رابطه جنسی با یک پسر ۱۳ ساله دستگیر شد.

استونی وستمورلند به دلیل جرایم جنسی با یک خردسال دو سال در زندان فدرال سپری خواهد شد.  ستاره سابق دیزنی در اولین نمایش Disney Pictures و Lucasfilm شرکت کرد "Solo: A Star Wars Story" در تئاتر ال کاپیتان در 10 می 2018، در لس آنجلس، کالیفرنیا.

استونی وستمورلند به دلیل جرایم جنسی با یک خردسال دو سال در زندان فدرال سپری خواهد شد. ستاره سابق دیزنی در اولین نمایش فیلم Disney Pictures و Lucasfilm “Solo: A Star Wars Story” در تئاتر ال کاپیتان در ۱۰ می ۲۰۱۸ در لس آنجلس، کالیفرنیا شرکت کرد.
(فریزر هریسون)

ستاره سابق «اندی مک» همچنین ۱۰ سال از آزادی تحت نظارت دریافت کرد و طبق ددلاین باید به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

دستگاه‌های الکترونیکی وی تحت جستجو و بازرسی تصادفی قرار خواهند گرفت و او موظف است همه حساب‌های ارتباط الکترونیکی از جمله ایمیل و دسته‌های رسانه‌های اجتماعی را گزارش دهد.

استونی وستمورلند، بازیگر سابق کانال دیزنی، به اتهام تلاش برای اغوا کردن یک خردسال برای سکس، به شش فقره جرم متهم شد.

او همچنین از تماس با افراد زیر ۱۸ سال و بدون نظارت بزرگسالان محدود شده است.

این بازیگر ابتدا در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۸ دستگیر شد. او در حال استفاده از برنامه دوستیابی Grindr بود که نمایه ای را پیدا کرد که به نظر می رسید مربوط به یک پسر زیر سن قانونی باشد، اما در واقع توسط کارآگاهان در سالت لیک سیتی اداره می شد، جایی که نمایش دیزنی او در آنجا بود. در حال فیلمبرداری

مقامات در آن زمان گفتند وست مورلند برای ملاقات با پسر، ماشینی را از یک برنامه اشتراک‌گذاری سواری گرفت تا آنها بتوانند به اتاق هتل او برگردند.

مقامات گفتند که او قبلاً عکس‌های واضح ارسال کرده بود و در ازای آن درخواست عکس‌های برهنه کرده بود.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

وست مورلند به پلیس اذعان کرد که عکس‌های برهنه فرستاده است و می‌دانست که فردی که با او صحبت می‌کند می‌گوید ۱۳ ساله است و در اسناد اتهام ذکر شده است.

یک وکیل برای وست مورلند به فاکس نیوز دیجیتال می گوید که موکلش معتقد است که در واقع با یک بزرگسال صحبت می کند.

وندی لوئیس، وکیل وستمورلند، گفت: “آقای وستمورلند معتقد است که شخصی که با او صحبت می کند احتمالاً بزرگسالی است که در نقش بازی می کند.” “اگر هنگام ورود یک کودک واقعی آنجا بود، او می رفت.”

لوئیس ادامه داد که وستمورلند توسط دکتر فرد برلین از موسسه جانز هاپکینز برای مطالعه، پیشگیری و درمان تروماهای جنسی مورد ارزیابی قرار گرفت و وی شهادت داد که وست مورلند هیچ علاقه جنسی به کودکان نشان نمی دهد.

لوئیس ادامه داد: “با توجه به احتمال حداقل ۱۰ سال حبس و هیئت منصفه محافظه کار یوتا، آقای وست مورلند موافقت کرد که به جرم کمتری مبنی بر انتقال اطلاعات در مورد یک خردسال به منظور درگیر شدن در فعالیت های جنسی اعتراف کند.”

رسوایی - استونی وستمورلند و تونی گلدوین وارد شدند "به دوست کوچکم سلام برسان."

رسوایی – استونی وستمورلند و تونی گلدوین در «به دوست کوچک من سلام برسان».
(عکس از رندی هلمز/محتوای سرگرمی عمومی دیزنی از طریق گتی ایماژ)

اندکی پس از دستگیری، وستمورلند از نقش پدربزرگ شخصیت نوجوان در سریال دیزنی کنار گذاشته شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سخنگوی کانال دیزنی در زمان دستگیری وست مورلند به فاکس نیوز گفت: “با توجه به ماهیت اتهامات و مسئولیت ما در قبال رفاه خردسالان شاغل، ما او را از نقش تکراری خود آزاد کرده ایم و او برای کار در سریال بازنخواهد گشت. که تولید فصل سوم خود را هفته آینده به پایان می رساند.”

از دیگر بازیگران وست مورلند می توان به «رسوایی» و «برکینگ بد» اشاره کرد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.