استفن کری از واریرز اولین MVP فینال NBA را برنده شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

استفن کری، ستاره گلدن استیت واریرز، پس از اینکه پنج‌شنبه شب در بازی ششم بوستون سلتیکس را شکست داد، برای اولین بار در دوران حرفه‌ای خود به عنوان MVP فینال NBA انتخاب شد.

کری در این بازی ۳۴ امتیاز و ۷ ریباند و ۷ پاس منجر به گل به دست آورد. او در ۴۰ دقیقه بازی کرد و ۱۲ بر ۲۱ از زمین، از جمله ۶ بر ۱۱ از محدوده سه امتیازی بود.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

استفن کری شماره 30 گلدن استیت وریرز پس از شکست دادن بوستون سلتیکس با نتیجه 103-90 در بازی ششم فینال NBA 2022 در TD Garden در 16 ژوئن 2022 در بوستون، ماساچوست جشن می گیرد.

استفن کری شماره ۳۰ گلدن استیت وریرز پس از شکست دادن بوستون سلتیکس با نتیجه ۱۰۳-۹۰ در بازی ششم فینال NBA 2022 در TD Garden در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ در بوستون، ماساچوست جشن می گیرد.
(السا/گتی ایماژ)

گلدن استیت ۱۰۳-۹۰ پیروز شد.

گارد فوق ستاره چهار قهرمانی را به دست آورده است اما سه قهرمانی اول آندره ایگودالا و کوین دورانت بودند که در بردهای قبلی MVP فینال های NBA را به دست آوردند.

کری می‌دانست که در کوارتر سوم قهرمانی در دست دارد. او دو سه بازی متوالی را مقابل سلتیکس میخکوب کرد و بلافاصله به انگشت خود اشاره کرد و به او اشاره کرد که آماده است تا چهارمین جواهر خود را دریافت کند.

استفن کوری شماره 30 از گلدن استیت وریرز پس از شکست دادن بوستون سلتیکس با نتیجه 103-90 در بازی ششم از فینال های NBA 2022 در تی دی گاردن در 16 ژوئن 2022 در بوستون، ماساچوست، جایزه ارزشمندترین بازیکن فینال NBA بیل راسل را دریافت کرد.

استفن کوری شماره ۳۰ از گلدن استیت وریرز پس از شکست دادن بوستون سلتیکس با نتیجه ۱۰۳-۹۰ در بازی ششم از فینال های NBA 2022 در تی دی گاردن در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ در بوستون، ماساچوست، جایزه ارزشمندترین بازیکن فینال NBA بیل راسل را دریافت کرد.
(السا/گتی ایماژ)

فینال NBA 2022: WARRIORS TOP CELTICS در بازی ۶ برای کسب قهرمانی

او از دریموند گرین با یک ضربه سه امتیازی بیرون آمد و سپس مقابل مارکوس اسمارت و رابرت ویلیامز ایستاد و یک پرتاب سه امتیازی از راه دور درست جلوی صورت آنها زد.

کری سپس رو به جمعیت موقر در باغ تی دی کرد، به انگشت حلقه اش اشاره کرد و زمزمه کرد: “این حلقه را به من بدهید.” او قبل از اینکه به سمت نیمکت خود برود تا در طول تایم اوت دوباره جمع شود، به هواداران سلتیکس خیره شد.

اگر در آن مرحله تمام نمی شد، وریرز با نتیجه ۲۷-۲۴ از سلتیکس پیش افتاد تا سری را به پایان برساند.

استفن کری شماره 30 از گلدن استیت وریرز پس از شکست دادن بوستون سلتیکس با نتیجه 103-90 در بازی ششم از فینال های NBA 2022 در TD Garden در 16 ژوئن 2022 در بوستون، ماساچوست، با جایزه ارزشمندترین بازیکن فینال NBA بیل راسل جشن گرفت.

استفن کری شماره ۳۰ از گلدن استیت وریرز پس از شکست دادن بوستون سلتیکس با نتیجه ۱۰۳-۹۰ در بازی ششم از فینال های NBA 2022 در TD Garden در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ در بوستون، ماساچوست، با جایزه ارزشمندترین بازیکن فینال NBA بیل راسل جشن گرفت.
(السا/گتی ایماژ)

پس از به صدا درآمدن زنگ، یک کاری احساسی پدرش را با گریه در آغوش گرفت.

او پس از بازی گفت: “این ضربه متفاوت است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او پلی آف را با میانگین ۲۵.۵ امتیاز، ۶.۳ پاس منجر به گل و ۵.۲ ریباند در هر بازی در فصل بعد به پایان رساند.