استفان کولبر سکوت در مورد دستگیری کارکنان کنگره را شکست: “عروسکی درجه یک”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

استفان کولبرت به دستگیری‌های اخیر خدمه و اعضای تولید خود که هفته گذشته به دلیل حضور در یک منطقه غیرمجاز از ساختمان کنگره ایالات متحده دستگیر و متهم شدند، پرداخت.

در طول برنامه دوشنبه شب “Late Show”، کولبر دستگیری ها را به عنوان یک تعامل “بسیار حرفه ای” بین کارکنانش و افسران “محتاط” پلیس کنگره کم اهمیت دانست.

مجری برنامه را با پرسیدن از تماشاگران در مورد تعطیلات آخر هفته خود قبل از شوخی آغاز کرد: “خب، من برنامه جالبی داشتم و برخی از اعضای هیات من یک برنامه خاطره انگیز داشتند.”

استفان کولبر، کمدین و مجری تلویزیونی به دستگیری اخیر خدمه و اعضای تولید کننده خود در یک منطقه غیرمجاز از ساختمان کنگره ایالات متحده پرداخت.

استفان کولبر، کمدین و مجری تلویزیونی به دستگیری اخیر خدمه و اعضای تولید کننده خود در یک منطقه غیرمجاز از ساختمان کنگره ایالات متحده پرداخت.
(“نمایش دیرهنگام با استیون کولبرت”/CBS)

مجری برنامه ادامه داد: پلیس کنگره فقط کار خود را انجام می داد، کارکنان من فقط کار خود را انجام می دادند، همه بسیار حرفه ای بودند، همه بسیار آرام بودند. “کارمندان من بازداشت، پردازش و آزاد شدند. تجربه بسیار ناخوشایندی برای کارکنان من.”

واکنش توییتر به دستگیری کارکنان کولبر در کاپیتول: “شورش”

روز پنجشنبه، گروهی به نام «هفت کولبر» به دلیل ورود غیرقانونی به ساختمان اداری خانه لانگ ورث دستگیر شدند.

در میان دستگیر شدگان، رابرت اسمیگل، عروسک گردان «پیروزی توهین کمیک سگ»، شخصیتی در سریال «نمایش دیرهنگام با استیون کولبر» شبکه سی‌بی‌اس بود.

واشنگتن، دی سی - 16 ژوئن: بازیگر و کمدین رابرت اسمیگل در نقش سگ کمیک توهین پیروزی در راهروهای خارج از کمیته منتخب مجلس برای بررسی حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده در ساختمان اداری کانن هاوس در 16 ژوئن 2022 اجرا می کند. ایالت واشنگتن.

واشنگتن، دی سی – ۱۶ ژوئن: بازیگر و کمدین رابرت اسمیگل در نقش سگ کمیک توهین پیروزی در راهروهای خارج از کمیته منتخب مجلس برای بررسی حمله ۶ ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده در ساختمان اداری کانن هاوس در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ اجرا می کند. ایالت واشنگتن.
(عکس از چیپ سومودویلا/گتی ایماژ)

“بعد از اینکه آنها مصاحبه های خود را تمام کردند، [my staffers] کولبر گفت: در حال انجام چند آرایش عروسکی و شوخی در دقایق آخر در یک راهرو بودم که تریومف و همراهان من توسط پلیس کاپیتول نزدیک شدند و بازداشت شدند.

پلیس کاپیتول آمریکا کارکنان استفن کولبرت را در ساختمان اداری خانه به اتهام ورود غیرقانونی دستگیر کرد

او ادامه داد: “کاغذهای زیادی برای پلیس کاپیتول اما یک داستان نسبتاً ساده… تا اینکه شب بعد چند نفر از افراد تلویزیون شروع به ادعا کردند که گروه عروسکی من نقل قول “سرکشی” را در ساختمان کنگره آمریکا انجام داده است.

کولبر ادعا کرد که کارکنانش در ساختمان اصلی کنگره نبودند، و او گفت که “شکه شده است که باید تفاوت را توضیح دهد، اما یک شورش شامل برهم زدن اقدامات قانونی کنگره و زوزه کشیدن برای خون رهبران منتخب است – همه برای جلوگیری از انتقال مسالمت آمیز قدرت».

سی بی اس "نمایش اواخر با استفان کولبرت" استفان کولبر مجری برنامه به دستگیری‌های اخیر خدمه و اعضای سازنده خود در یک پخش در 20 ژوئن 2022 پرداخت.

استفان کولبر، مجری برنامه «The Late Show With Stephen Colbert» از شبکه سی‌بی‌اس به دستگیری‌های اخیر خدمه و اعضای تولیدکننده خود در یک پخش در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۲ پرداخت.
(“نمایش دیرهنگام با استیون کولبرت”/CBS)

او این حادثه را “عروسکی درجه یک” برچسب گذاری کرد، سپس ترامپ رئیس جمهور سابق را مسئول شورش ۶ ژانویه در کنگره معرفی کرد.

کولبر خبرنگارانی را که این داستان را پوشش می دادند متهم کرد که به دنبال بهانه ای برای صحبت در مورد چیزی غیر از جلسات استماع ۶ ژانویه هستند و گفت که ترسیم معادلی برای آشوبگرانی که در ۶ ژانویه به ساختمان کنگره یورش بردند “توهین شرم آور و ترسناک به یاد و خاطره همه کسانی است که به آنها اشاره می شود. فوت کرد.”

او گفت که “به طرز فحاشی خدمات و شجاعتی که پلیس کنگره در آن روز وحشتناک نشان داد، بی اهمیت جلوه می دهد.” او به شوخی گفت که شاید یک توطئه گسترده توسط کارکنانش برای سرنگونی دولت با یک روتوایلر لاستیکی وجود داشته است – اشاره ای به عروسک خیمه شب بازی Triumph the Insult.

کارکنان پس از آن دستگیر شدند که پلیس کنگره ایالات متحده به تماسی مبنی بر ایجاد اغتشاش در ساختمان اداری خانه لانگ ورث در حوالی ساعت ۸:۳۰ شب پاسخ داد.

پلیس در بیانیه ای گفت: «افسران پاسخگو هفت نفر را بدون اسکورت و بدون شناسنامه کنگره در راهروی طبقه ششم مشاهده کردند. “ساختمان به روی بازدیدکنندگان بسته بود، و این افراد مصمم بودند که بخشی از گروهی باشند که توسط USCP دستور داده شده بود تا ساختمان را در اوایل روز ترک کنند.”

پلیس کاپیتول گفت این افراد به ورود غیرقانونی متهم شدند. USCP افزود: “این یک تحقیقات جنایی فعال است و ممکن است پس از مشورت با دادستان ایالات متحده منجر به اتهامات جنایی اضافی شود.”

در اوایل روز، آنها با اعضای کمیته منتخب ۶ ژانویه، از جمله نماینده آدام شیف، دی-کالیفرنیا، نماینده استفانی مورفی، دی-فلا، و نماینده جیک اوچینکلاس، دی-ماس مصاحبه هایی انجام دادند.

هفت کارمند برای CBS "نمایش دیرهنگام با استفان کولبرت" پنج شنبه گذشته در ساختمان اداری خانه لانگ ورث دستگیر شدند.

هفت نفر از کارکنان سریال CBS “The Late Show with Stephen Colbert” پنجشنبه گذشته در ساختمان اداری خانه Longworth دستگیر شدند.
(CBS)

منابع به فاکس نیوز می گویند که یکی از دستیاران Auchincloss به آنها اجازه بازگشت به آن را داده است ساختمان های اداری خانه حوالی ساعت ۴ بعدازظهر و چندین ساعت بدون مراقبت رها شدند.

نماینده جیم جردن، ایالت اوهایو، و نماینده رادنی دیویس، رئیس‌جمهور، اکنون از پلیس کنگره می‌خواهند اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه این گروه توانسته است به ساختمان خانه دسترسی پیدا کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یک سخنگوی CBS هفته گذشته به فاکس نیوز گفت که “مصاحبه در کاپیتول مجاز بود و از طریق دستیاران کنگره از اعضای مصاحبه شونده از قبل هماهنگ شده است.”

لورین تیلور، چاد پرگرام و پل بست از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.