اد شیران در آخرین روز جشن پلاتینیوم برای کوئین اجرا می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اد شیران برای هزاران نفر از طرفداران خود در مقابل کاخ باکینگهام به مناسبت پایان چهار روز جشن پلاتینیوم برای بزرگداشت ملکه الیزابت دوم اجرا کرد.

این نوازنده ۳۱ ساله که اخیراً با همسرش Cherry Seaborn صاحب دومین دختر شده است، آهنگ پرفکت خود را که در صدر جدول قرار گرفت را خواند و تصاویری از شاهزاده فیلیپ، همسر فقید ملکه، پشت سر گذاشت. دوک ادینبورگ در آوریل ۲۰۲۱ در سن ۹۹ سالگی درگذشت.

پس از آهنگ او، او به اجرای “خداوند ملکه را نجات بده” در خارج از کاخ در پایان مسابقه پیوست، جایی که اعلیحضرت پس از روزها رویدادهای از دست رفته به دلیل مشکلات حرکتی در بالکن ظاهر شد.

شیران قبلاً در جشن جوبیل الماس او در سال ۲۰۱۲ برای ملکه اجرا کرد، زمانی که الیزابت ۶۰ سال بر تخت سلطنت را جشن گرفت.

اد شیران در مراسم جشن پلاتینیوم در روز یکشنبه اجرا کرد.

اد شیران در مراسم جشن پلاتینیوم در روز یکشنبه اجرا کرد.
(لئون نیل)

سفر غافلگیرانه شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون به ولز در جشن پلاتین

این اولین باری بود که ملکه پس از روشن کردن فانوس های جوبیلی در روز پنجشنبه دیده می شد، زیرا او از خدمات کلیسا در کلیسای جامع سنت پل کناره گیری کرد و مسابقات اسب دوانی را تنها برای سومین بار در تاریخ از دست داد.

شاهزاده چارلز و کامیلا پارکر، دوشس کورنوال، به ملکه در بالکن پیوستند. نوه شاهزاده ویلیام و همسر کیت میدلتون، علاوه بر سه فرزندشان: شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و شاهزاده لوئیس، به اعلیحضرت او پیوستند.

ملکه الیزابت دوم اولین پادشاه بریتانیا شد که اوایل سال جاری پس از ۷۰ سال خدمت به مردم بریتانیا، قلمروها و کشورهای مشترک المنافع، جشن پلاتینیوم را جشن گرفت.

مسابقه روز یکشنبه یک آخر هفته چهار روزه پر از رویدادها، از جمله رژه نظامی سربازان رنگ، سرویس شکرگزاری، دربی اپسوم و جشن پلاتینیوم شنبه در کنسرت کاخ را به پایان رساند که در آن آلیشیا کیز، هانس زیمر، کوئین + آدام لمبرت، نیل راجرز، دوران دوران، آندره آ بوچلی، کریگ دیوید، جورج ازرا و التون جان اجراهای ویژه ای ارائه کردند.

اد شیران در آخرین روز جشن پلاتینیوم برای ملکه الیزابت در خارج از کاخ باکینگهام اجرا کرد.

اد شیران در آخرین روز جشن پلاتینیوم برای ملکه الیزابت در خارج از کاخ باکینگهام اجرا کرد.
(کاروای تانگ)

ملکه بریتانیا الیزابت، شاهزاده ویلیام، کاترین، دوشس کمبریج، شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت، شاهزاده لوئیس، شاهزاده چارلز و کامیلا، دوشس کورنوال در طول مراسم جوبیل پلاتینیوم در بالکن ایستاده اند و پایان جشن های جشن پلاتینیوم را نشان می دهند. ملکه الیزابت بریتانیا، در لندن، بریتانیا، 5 ژوئن 2022

ملکه بریتانیا الیزابت، شاهزاده ویلیام، کاترین، دوشس کمبریج، شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت، شاهزاده لوئیس، شاهزاده چارلز و کامیلا، دوشس کورنوال در طول مراسم جوبیل پلاتینیوم در بالکن ایستاده اند و پایان جشن های جشن پلاتینیوم را نشان می دهند. ملکه الیزابت بریتانیا، در لندن، بریتانیا، ۵ ژوئن ۲۰۲۲
(هانا مک کی/پول)

جشن پلاتینیوم ملکه با مسابقه خیابانی لندن به پایان رسید

زنگ‌های کلیسای وست‌مینستر روز یکشنبه درست مانند روز تاج‌گذاری ملکه الیزابت در سال ۱۹۵۳ به صدا درآمدند و از طریق وایت هال به سمت طاق دریاسالاری و از مرکز خرید به کاخ باکینگهام رسیدند.

مربی قرن هجدهم ملکه الیزابت در خیابان های لندن رژه رفت و یک هولوگرام از پادشاه جوان در حال تکان دادن بود.

این اولین بار در ۲۰ سال گذشته است که کالسکه ۲۶۰ ساله از نمایش خود در Royal Mews حذف می شود. برخلاف رویدادهای قبلی برای این جشن، این مسابقه برای عموم آزاد است.

شاهزاده چارلز و همسرش کامیلا روز یکشنبه در زمین کریکت The Oval در لندن برای یک “ناهار بزرگ جشن” با جمعیت حاضر شدند. میلیون‌ها نفر در سراسر کشور به طور مشابه بر سر میزهای بلند تزئین شده با بادکنک می‌نشستند و کرایه پیک نیک می‌خوردند.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

ملکه الیزابت و شاهزاده چارلز در بالکن در طول مراسم جوبیلی پلاتینیوم ایستاده اند، که پایان جشن پلاتینیوم ملکه الیزابت بریتانیا، در لندن، بریتانیا، 5 ژوئن 2022 است.

ملکه الیزابت و شاهزاده چارلز در بالکن در طول مراسم جوبیلی پلاتینیوم ایستاده اند، که پایان جشن پلاتینیوم ملکه الیزابت بریتانیا، در لندن، بریتانیا، ۵ ژوئن ۲۰۲۲ است.
(هانا مک کی)

علیرغم حضور او در رژه نظامی سربازان رنگارنگ روز پنجشنبه که به مناسبت تولد ۹۶ سالگی او برگزار شد، کاخ آزادی را صادر کرد که ملکه در مراسم روز شکرگزاری روز جمعه در کلیسای جامع سنت پل شرکت نخواهد کرد.

در بیانیه آمده است: «ملکه از رژه تولد امروز و Flypast بسیار لذت برد، اما کمی ناراحتی را تجربه کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“با در نظر گرفتن سفر و فعالیت مورد نیاز برای شرکت در مراسم ملی شکرگزاری فردا در کلیسای جامع سنت پل، اعلیحضرت با اکراه بسیار به این نتیجه رسیدند که وی شرکت نخواهد کرد.”

کاخ افزود: ملکه مشتاقانه منتظر شرکت در مراسم نورپردازی بیکن امشب در قلعه ویندزور است و مایل است از همه کسانی که امروز را به این مناسبت خاطره انگیز تبدیل کردند، تشکر کند.

پس از اعلام الیزابت، یک کارشناس سلطنتی به فاکس نیوز دیجیتال گفت که این “یک یادآور هشیارکننده دیگر است که رکورد شکستن ملکه [۷۰-year] سلطنت رو به پایان است.”