ادعاهای نادرست، تهدیدها به ثبت نام کارگران در نظرسنجی برای دوره های میانی دامن می زند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آماندا روزر که از اتهامات دروغین تقلب علیه یک کارمند انتخابات جورجیا در سال ۲۰۲۰ خشمگین شده بود، در حالی که به شهادت این زن در برابر کنگره در ماه ژوئن در مورد تهدیدهای نژادپرستانه و آزارهایی که با آن روبرو بود گوش می داد، قول داد.

روسر که دوست دارد کارمند مورد نظر سیاهپوست باشد، به یاد می آورد: «آن روز به خودم گفتم: «من می روم در رای گیری کار کنم و می روم ببینم با من چه خواهند کرد.» بعدازظهر اخیر پس از توقف در یک ایستگاه استخدام برای کارکنان نظرسنجی در تالار شهر آتلانتا. “من را امتحان کنید، زیرا من از مردم نمی ترسم.”

حدود ۴۰ مایلی شمال یک روز بعد، ادعاهای تقلب نیز کارولین بارنز را به یک رویداد استخدام برای کارکنان نظرسنجی آینده کشاند، اما با انگیزه ای متفاوت.

بارنز، ۵۲ ساله، پس از درخواست برای کار در نظرسنجی برای اولین بار در شهرستان فورسایت، گفت: “من معتقدم که ما در سال ۲۰۲۰ یک انتخابات تقلبی داشتیم به دلیل رای گیری پستی، رای گیری پیشرفته.” من واقعاً معتقدم که هر چه بیشتر سیستم را پر از افراد صادقی کنیم که سعی در کمک به آن دارند، آن را صاف خواهد کرد.»

سکوت دادگاه، کاخ سفید در مورد وضعیت شکایت علیه قانون رای دادن “جیم کرو” گرجستان به عنوان دوره میانی

آماندا روزر در 14 سپتامبر 2022 در آتلانتا در مقابل یک میز استخدام برای کارکنان نظرسنجی جدید در تالار شهر آتلانتا عکس می گیرد.  روسر برای اولین بار در انتخابات میان‌دوره‌ای آتی با اتهامات دروغین تقلب علیه یک کارگر نظرسنجی گرجستان پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 انگیزه داشت تا به عنوان کارگر نظرسنجی خدمت کند.  (AP Photo/Sudhin Thanawala)

آماندا روزر در ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲ در آتلانتا در مقابل یک میز استخدام برای کارکنان نظرسنجی جدید در تالار شهر آتلانتا عکس می گیرد. روسر برای اولین بار در انتخابات میان‌دوره‌ای آتی با اتهامات دروغین تقلب علیه یک کارگر نظرسنجی گرجستان پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ انگیزه داشت تا به عنوان کارگر نظرسنجی خدمت کند. (AP Photo/Sudhin Thanawala)
(آسوشیتدپرس)

بارنز که از دادن وابستگی به حزب خود خودداری کرد، گفت که می خواهد از موقعیت خود به عنوان یک کارمند نظرسنجی برای به اشتراک گذاشتن مشاهدات خود در مورد “شکاف” در امنیت انتخابات و “جایی که ممکن است بعد از آن اتفاق بیفتد” استفاده کند.

با گذشت نزدیک به دو سال از آخرین انتخابات ریاست جمهوری، هیچ مدرکی دال بر تقلب گسترده یا دستکاری در دستگاه های رای گیری وجود ندارد. بررسی‌های متعدد در میدان‌های نبرد، جایی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا باخت خود را به جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا مناقشه کرد، نتایج را تایید کرد، دادگاه‌ها ده‌ها شکایت از ترامپ و متحدانش را رد کردند، و حتی وزارت دادگستری خود ترامپ به این نتیجه رسید که نتایج دقیق بوده‌اند.

با این حال، بر اساس مصاحبه با مقامات انتخاباتی، کارشناسان و کارکنان احتمالی انتخابات، با این وجود، ادعاهای نادرست در مورد رقابت ریاست جمهوری ۲۰۲۰ توسط رئیس جمهور سابق و حامیان وی، علاقه جدیدی را برای فعالیت در صندوق های رای در گرجستان و جاهای دیگر برای انتخابات میان دوره ای آتی ایجاد می کند.

مانند Rouser، برخی قصد دارند بخش مهمی از سیستم انتخابات ایالت خود را در میان دروغ ها و اطلاعات نادرست در مورد رای دادن و شمارش آرا تقویت کنند. اما ادعاهای نادرست و تئوری‌های توطئه در میان طیف وسیعی از رای‌دهندگان محافظه‌کار نیز جا افتاده است و برخی را وادار به ثبت نام برای کمک به اداره انتخابات برای اولین بار کرده است.

مردم در 10 سپتامبر 2022 از غرفه ای که توسط کانتی فولتون برای استخدام کارکنان نظرسنجی جدید در بازار کشاورزان آلفارتا در آلفارتا، گالن راه اندازی شده است، بازدید می کنند. علاقه جدید به کار در نظرسنجی در گرجستان و سایر نقاط کشور برای انتخابات میان دوره ای آتی.  (AP Photo/Sudhin Thanawala)

مردم در ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ از غرفه ای که توسط کانتی فولتون برای استخدام کارکنان نظرسنجی جدید در بازار کشاورزان آلفارتا در آلفارتا، گالن راه اندازی شده است، بازدید می کنند. علاقه جدید به کار در نظرسنجی در گرجستان و سایر نقاط کشور برای انتخابات میان دوره ای آتی. (AP Photo/Sudhin Thanawala)
(آسوشیتدپرس)

شان مورالز-دویل، کارشناس امنیت انتخابات در مرکز عدالت برنان، گفت که احتمال اینکه آنها نقش مهمی در محل های رای گیری ایفا کنند، نگرانی جدیدی در این چرخه انتخابات است.

او گفت: «من فکر می‌کنم این یک مشکل است که ممکن است افرادی باشند که در انتخابات ما شرکت می‌کنند و این تئوری‌های توطئه را قبول می‌کنند و به همین دلیل به نقش خود در مبارزه با تقلب‌های گسترده نزدیک می‌شوند.

اما او همچنین هشدار داد که تدابیر حفاظتی متعددی برای جلوگیری از ایجاد اختلال در رای گیری یا تلاش برای دستکاری نتایج توسط یک کارگر واحد وجود دارد.

آسوشیتدپرس در ماه سپتامبر در طول سه رویداد استخدام در دو شهرستان جورجیا – شهرستان فولتون، که بیشتر آتلانتا را در بر می گیرد و بیش از ۷۰ درصد از رای دهندگان برای بایدن رای دادند، و شهرستان فورسیث در شمال آتلانتا، با حدود ۲۲ نفر از کارکنان نظرسنجی آینده صحبت کرد. ، جایی که حمایت از ترامپ به بالای ۶۵ درصد رسید.

قاضی فدرال: لیندزی گراهام باید قبل از هیئت منصفه بزرگ در تحقیقات انتخاباتی گرجستان حاضر شود

حدود نیمی از آنها گفتند که انتخابات ۲۰۲۰ عاملی در تصمیم آنها برای تبدیل شدن به یک کارگر نظرسنجی بود.

پریسیلا فیکلین، یک دموکرات، در حالی که درخواستی را در تالار شهر آتلانتا برای استخدام در نظرسنجی شهرستان فولتون دریافت می کرد، گفت: ما نمی خواهیم دونالد ترامپ مردم را قلدری کند. من برای مردمی که می ترسند دفاع خواهم کرد.»

کارلت درایدن گفت که در سال ۲۰۲۰ برای رای دادن در شهرستان فورسایت حاضر شد و به او گفته شد که قبلاً رای پستی داده است. او گفت که مقامات انتخاباتی به او اجازه دادند بعداً رای بدهد، اما او مشکوک است که شخصی به نام او رای تقلبی کرده است و معتقد است که تجربه او منعکس کننده مشکلات گسترده تری در مورد رای در سراسر کشور است.

با این حال، او گفت که نقش او پلیس کردن رأی دهندگان یا ریشه کن کردن تقلب نیست.

یک مقام انتخاباتی به یک رای دهنده در محل رای گیری در طول دور دوم انتخابات سنا در آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده، در روز سه شنبه، 5 ژانویه 2021، کمک می کند. رای دهندگان جورجیا با تعداد بی سابقه ای شرکت می کنند تا در دو دور دوم انتخابات رای دهند. این حزب برای دو سال آینده سنا را کنترل می کند.  عکاس: داستین چمبرز/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

یک مقام انتخاباتی به یک رای دهنده در محل رای گیری در جریان دور دوم انتخابات سنا در آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده، در روز سه شنبه، ۵ ژانویه ۲۰۲۱، کمک می کند. رای دهندگان جورجیا با تعداد بی سابقه ای شرکت می کنند تا در دو دور دوم رای دهند. این حزب برای دو سال آینده سنا را کنترل می کند. عکاس: داستین چمبرز/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

او گفت: “کاری که من برای انجام آن ثبت نام می کنم کمک به دیگرانی است که از اینجا می آیند و ممکن است به کمک یا پاسخ به سوالات نیاز داشته باشند.”

جورجیا کانون تلاش های ترامپ برای خنثی کردن شکست خود در انتخابات ۲۰۲۰ از بایدن بود. او در یک تماس تلفنی در ژانویه ۲۰۲۱ وزیر امور خارجه جمهوری خواه این ایالت را تحت فشار قرار داد تا آرای کافی برای لغو پیروزی بایدن در ایالت را بیابد و فیلم های جاسوسی را به دست آورد تا واندرا ماس، کارمند سیاهپوست انتخابات، و مادرش، روبی فریمن، را متهم کند. بیرون کشیدن چمدان های آرای تقلبی در شهرستان فولتون. این ادعا به سرعت کنار گذاشته شد، اما همچنان به طور گسترده در رسانه های محافظه کار منتشر شد.

ماس به کمیته ۶ ژانویه مجلس نمایندگان گفت که تهدید به مرگ و پیام های نژادپرستانه دریافت کرده است.

دبورا ایوز در یک بازار کشاورز در حومه آلفارتا در شمال آتلانتا که از لحاظ سیاسی مختلط است، گفت که نگران آزار و اذیت شدن به دلیل کار در یک سایت رأی گیری است، اما همچنان احساس می کند مجبور به ثبت نام است.

مفاد قانون انتخابات گرجستان که توسط دموکرات ها مورد انتقاد قرار گرفت و در میان چالش های قانونی اجازه داده شد در انتخابات میان دوره ای شرکت کنند

ایوز که معلم جایگزین و دموکرات است، از غرفه استخدامی که توسط مقامات شهرستان فولتون در کنار غرفه های فروش قهوه، عسل و امپانادا منشا تک منشا ایجاد شده بود، بازدید کرد.

او گفت: «من احساس می‌کنم دولت ما «ما مردم هستیم، و «ما مردم» باید قدم برداریم و کارهایی مانند نظرسنجی انجام دهیم تا بتوانیم نشان دهیم که هیچ‌کس تقلب نمی‌کند، هیچ‌کس تلاش نمی‌کند در اینجا کار اشتباهی انجام دهد.

آلیسون ساندرز، که برای اولین بار در جریان انتخابات مقدماتی ماه می در ایالت در یک سایت رای گیری کار کرد، گفت که معتقد است ماس ​​و فریمن به دلیل سیاه پوست بودن هدف قرار گرفتند. ساندرز، یک دموکرات، با پسرش از بازار کشاورز بازدید می کرد.

ساندرز که سفیدپوست است، گفت: «افراد بیشتری که شبیه من هستند باید قدم بردارند و نقش خود را انجام دهند. “به نظر من انجام وظیفه مدنی مهمتر از ترس است.”

تهدیدات پس از انتخابات ۲۰۲۰ به مهاجرت مقامات انتخاباتی تمام وقت در سراسر کشور کمک کرد. استخدام‌کنندگان می‌گویند که کاهش مشابهی در افرادی که قبلاً کار نظرسنجی انجام داده‌اند – مشاغل موقتی که در طول فصل انتخابات برای ساکنان محلی باز است، مشاهده نکرده‌اند. اما برخی از شهرستان‌های بزرگ‌تر در سراسر کشور گزارش داده‌اند که در تلاش برای پر کردن این موقعیت‌ها هستند.

فعالیت در صندوق‌های رای مدت‌ها به عنوان یک وظیفه مدنی غیرسیاسی تلقی می‌شود. برای کارگرانی که برای اولین بار کار می کنند، عموماً شامل راه اندازی دستگاه های رای گیری، احوالپرسی از رای دهندگان، بررسی ثبت نام آنها و پاسخ دادن به سوالات در مورد فرآیند رای گیری است.

کارکنان انتخابات در ایالات متحده عموماً دیدگاه‌های سیاسی کارکنان احتمالی نظرسنجی را عمیقاً بررسی نمی‌کنند، اگرچه اکثر ایالت‌ها الزاماتی دارند که به دنبال ترکیبی از کارکنان نظرسنجی دموکرات و جمهوری‌خواه در هر محل رأی‌گیری هستند.

مندی اسمیت، مدیر انتخابات شهرستان فورسایت، گفت که نگران این نیست که افرادی که معتقدند انتخابات ریاست جمهوری گذشته تقلبی بوده، به عنوان کارکنان نظرسنجی خدمت کنند. این شهرستان آموزش هایی ارائه می دهد که تأکید می کند موقعیت ها غیرحزبی هستند و کارگران باید از قوانین خاصی پیروی کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او گفت: “این یک فرآیند بسیار تیم محور است، به این معنا که چندین کارمند نظرسنجی در آنجا حضور دارند و شما معمولا به تنهایی کار نمی کنید.”

جینجر آلدریچ که در مراسم استخدام این شهرستان شرکت کرد، گفت که افرادی را می شناسد که معتقدند انتخابات گذشته از ترامپ دزدیده شده است. نظرات آنها او را کنجکاو کرد که او به عنوان جنبه های “مرموز” فرآیند رای گیری توصیف کرد، مانند اینکه برگه های رای پس از خروج از محل رای گیری کجا می روند.

آلدریچ که بازنشسته است، می گوید: «عده ای از افراد بی وجدان خواهند بود و تمام این زمان را صرف یافتن چگونگی شکست دادن سیستم خواهند کرد.

در حالی که او معتقد است در انتخابات تقلب وجود دارد، او گفت که مایل است از تجربیات خود به عنوان یک کارمند نظرسنجی استفاده کند تا مردم را متقاعد کند که با انتخابات میان دوره ای هیچ مشکلی در شهرستان او وجود ندارد.