اداره کلانتری می گوید تیراندازی در آیووا در خارج از کلیسا دو قربانی برجای گذاشت و مظنون به کشته شدن مرد مسلح


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اداره کلانتری شهرستان استوری تایید کرد که تیراندازی در آیووا دو نفر و یک مرد مسلح مظنون را در خارج از کلیسایی در ایمز، آیووا کشته شدند.

کاپیتان نیکلاس آ. لنی به فاکس نیوز دیجیتال گفت، تیراندازی درست قبل از ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت محلی زمانی رخ داد که مردی در مقابل کلیسای کرنرستون در US-30 به روی دو قربانی زن تیراندازی کرد.

ایستگاه گزارش داد که کلیسا در حال برگزاری مراسمی برای بچه های سن دانشگاه بود که تیراندازی رخ داد.

کلیسا در بیانیه ای گفت که قربانیان “دو عضو جوان جامعه کلیسای کرنرستون ما” بودند.

مردم پس از تیراندازی در کلیسای کرنرستون در ایمز، آیووا، ایالات متحده در 2 ژوئن 2022 در پارکینگ کلیسای باپتیست CrossRoad دعا می کنند. تصویر در 2 ژوئن 2022 گرفته شده است.

مردم پس از تیراندازی در کلیسای کرنرستون در ایمز، آیووا، ایالات متحده در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ در پارکینگ کلیسای باپتیست CrossRoad دعا می کنند. تصویر در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ گرفته شده است.
(شبکه Nirmalendu Majumdar/USA Today از طریق رویترز)

ایالات متحده روز یادبود را با موجی از تیراندازی جشن می گیرد

“قلب ما برای همه افراد درگیر می‌شکند و برای همه آسیب‌دیدگان به‌ویژه خانواده قربانیان دعا می‌کنیم. کارکنان وزارت ما برای حمایت از همه آسیب‌دیدگان در دسترس هستند و ما به همکاری کامل با مقامات تا تکمیل تحقیقات کامل خود ادامه خواهیم داد. “کلیسا گفت.

نشست گروه سنای دو حزبی برای رسیدگی به خشونت با اسلحه

مردم پس از تیراندازی در خارج از کلیسای کورنرستون در ایمز، آیووا، ایالات متحده در 2 ژوئن 2022 یکدیگر را دلداری می دهند. تصویر در 2 ژوئن 2022 گرفته شده است.

مردم پس از تیراندازی در خارج از کلیسای کورنرستون در ایمز، آیووا، ایالات متحده در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ یکدیگر را دلداری می دهند. تصویر در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ گرفته شده است.
(شبکه Nirmalendu Majumdar/USA Today از طریق رویترز.)

وی افزود: “ما صمیمانه از پاسخگویی اداره کلانتر شهرستان Story، Ames PD، و همه مقامات مجری قانون که این موضوع را با حرفه ای بودن و دلسوزی استثنایی انجام داده اند، قدردانی می کنیم. لطفاً در دعا برای همه آسیب دیدگان و خانواده های آنها به ما بپیوندید.”

دستگیری نوجوان کالیفرنیایی به دلیل استخدام افراد دیگر برای تیراندازی دسته جمعی و بمب گذاری در دبیرستان

پس از تیراندازی در خارج از کلیسا در ایمز، آیووا، ایالات متحده در 2 ژوئن 2022، بازماندگان اعضای خانواده و دوستان خود را در پارکینگ کلیسای Cornerstone Baptist در آغوش می گیرند. تصویر در 2 ژوئن 2022 گرفته شده است.

پس از تیراندازی در خارج از کلیسا در ایمز، آیووا، ایالات متحده در ۲ ژوئن ۲۰۲۲، بازماندگان اعضای خانواده و دوستان خود را در پارکینگ کلیسای Cornerstone Baptist در آغوش می گیرند. تصویر در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ گرفته شده است.
(شبکه Nirmalendu Majumdar/USA Today از طریق رویترز.)

لنی گفت که تحقیقات در مورد این تیراندازی ادامه دارد، اما اطلاعات اولیه نشان می دهد که مظنون بر اثر شلیک گلوله جان خود را از دست داده است و افزود که مظنون توسط نیروهای انتظامی کشته نشده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نه مظنون و نه قربانیان به طور عمومی شناسایی نشده اند.