اتباع خوان سوتو را به پادرس در معامله ضرب الاجل پرفروش مبادله می کنند: گزارش هاجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

طبق گزارش ها، واشنگتن نشنالز دو بار خوان سوتو ستاره آل استار را مبادله کرده است سن دیگو پادرسدو هفته پس از رد قرارداد ۱۵ ساله ۴۴۰ میلیون دلاری سوتو با این سازمان.

در این معامله، ناسیونال ها همچنین جاش بل، بازیکن پایه اول را به سن دیگو می فرستند.

طبق گزارش‌ها، ملی‌ها سی‌جی آبرامز، پارچ چپ‌دست، مک‌کنزی گور، و رابرت هاسل سوم، جیمز وود و جرلین سوزانا را دریافت خواهند کرد.

روز چهارشنبه، مایک ریزو مدیر کل ملی پوشان به ۱۰۶.۷ The Fan در واشنگتن دی سی گفت که جدیدترین پیشنهاد سومین پیشنهاد ارائه شده به سوتو در این فصل بود.

شایعات تجارت خوان سوتو: طبق گزارش ها، ملی پوشان خواستگاران را تا سه ماه با نزدیک شدن به مهلت کاهش دادند

ریزو گفت: «ما سه پیشنهاد، آنچه احساس می‌کنیم، سه پیشنهاد بالاتر از ارزش بازار به خوان در این فصل بیسبال داده‌ایم. “معتادان ورزشی” در روز چهارشنبه. “دو نفر از آنها قبل از این یکی بیرون آمده بودند. هر دوی آنها در شرایط و در نوع خود قرارداد نادرست بودند. این یکی دقیق بود، و این باعث شد باور کنیم که این کسی است که آشکارا از وضعیت واقعی آگاه است. ، جایی که سایرین نادرست بودند، تا اطلاعات توسط افرادی که واقعاً نمی دانند یا حدس می زنند یا فکر می کنند اطلاعات را دارند به بیرون درز کند.”

سوتو یک سال ضعیف را پشت سر می گذارد و در ۱۰۱ بازی فقط ۰.۲۴۶ را به ثمر رساند، اگرچه بازیکن چپ دست ۲۱ بازی خانگی در این فصل دارد. در سال ۲۰۲۱، سوتو با ۱۴۵ پیاده‌روی، ۲۹ ران خانگی و ۹۵ RBI در حالی که به اولین تیم آل‌استار خود انتخاب شد، به ۳۱۳ رسید.

سن دیگو ۵۸-۴۶ است، دو بازی در فیلادلفیا فیلیز برای دومین جایگاه وایلد کارت.