آمریکایی‌ها بنزین را می‌دزدند و آن را در میان قیمت‌های بی‌سابقه می‌فروشند: «رابین هود در این نیست»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دزدان در سراسر ایالات متحده، یا با برداشت فیزیکی بنزین از پمپ ها و سایر وسایل نقلیه یا با هک کردن شبکه های خرده فروشان گاز، گاز را می دزدند، زیرا قیمت سوخت به بالاترین حد خود رسیده است.

و در حالی که سارقان گاز ممکن است فکر کنند با فروش مجدد بنزین دزدی شده با تخفیف به رانندگان لطف می کنند، کارشناسان می گویند که سارقان گاز دقیقاً آن طور که فکر می کنند به مرد نمی چسبند.

سارقان هنگام اقدام به سرقت فیزیکی گاز خود را در معرض خطر قرار می دهند.

سارقان هنگام اقدام به سرقت فیزیکی گاز خود را در معرض خطر قرار می دهند.
(پل موریس/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

جف لنارد، معاون ابتکارات صنعت استراتژیک در انجمن ملی فروشگاه‌های رفاه (NACS)، به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «در این مورد رابین هود وجود ندارد. “اینها دزد هستند. آنها از ثروتمندان دزدی نمی کنند و به فقرا نمی دهند. صاحب پمپ بنزین کمترین مسئولیت را در قبال گرانی دارد. هزینه دزدی با قیمت های بالاتر منتقل می شود و وقتی مردم با دزدی های ناامن تردد می کنند. سوخت، برای هر کسی نگران کننده است.”

تری کیم، یکی از بنیانگذاران کهنه کار نیروی هوایی آکادمی NGT، یک آکادمی آموزش مهندسی شبکه و امنیت سایبری، به طور مشابه گفت: “این واقعاً ناراحت کننده است زیرا کسی که واقعاً در این نوع موقعیت ها ضرر می کند صاحب پمپ بنزین است.”

سارقان در فلوریدا سیتی برای سرقت بنزین در مخازن سوراخ می کنند

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه آنها را کاملاً از کار بیاندازید [into] ورشکستگی با انجام این نوع کارها اگرچه سرقت نفت ممکن است به مردم کمک کند یا بنزین رایگان دریافت کنند، اما این واقعاً برای این پمپ بنزین‌داران بد است.»

در اوایل ماه جاری در ویرجینیا بیچ، پلیس “وسایل نقلیه متعددی” را مشاهده کرد که از دستگاه هایی برای پمپاژ بنزین از ایستگاه سیتگو که در آن زمان بسته بود استفاده می کردند.

کاخ سفید از ادعاهایی که بایدن به صنعت نفت آمریکا «تکذیب» می‌کند عقب نشینی کرد: «این شخصی نیست»

وی افزود: در تحقیقات اولیه مأموران مشخص شد که از دستگاه‌هایی برای دسترسی غیرقانونی به پمپ بنزین استفاده می‌شود، سپس افرادی از طریق اپلیکیشن تلفنی بنزین را با نرخ تخفیف می‌فروشند و در شبکه‌های اجتماعی برای این عملیات تبلیغ کرده‌اند. مشخص شد هزاران نفر دپارتمان پلیس ویرجینیا بیچ در یک بیانیه مطبوعاتی در ۱۴ ژوئن گفت که به ارزش دلار بنزین طی چند روز از این تجارت به سرقت رفت.

برای محافظت از خود در برابر حملات سایبری، خرده فروشان سوخت باید مطمئن شوند که شبکه‌هایشان به‌روز و به‌خوبی ایمن است تا زیرساخت‌های فناوری آن‌ها هیچ آسیب‌پذیری یا ضعفی نداشته باشد که به هکرها اجازه نفوذ به شبکه‌های آنها و سرقت یا تغییر اطلاعات را بدهد. فروشگاه ها و فرنچایزها همچنین باید کارمندان خود را آموزش دهند، کیم و یکی از بنیانگذاران آکادمی NGT، جیکوب هس.

دزدان بیشتری در حال سرقت گاز در ایالات متحده هستند، به طوری که 25 درصد از خرده فروشان سوخت افزایش دزدی گاز را گزارش کرده اند.

دزدان بیشتری در حال سرقت گاز در ایالات متحده هستند، به طوری که ۲۵ درصد از خرده فروشان سوخت افزایش دزدی گاز را گزارش کرده اند.
(دیوید پل موریس / بلومبرگ)

سرقت های فیزیکی گاز که شامل حملات سایبری نمی شود موضوع دیگری است.

لنارد با استناد به داده های اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده گفت که حدود ۲۵ درصد از خرده فروشان گاز نسبت به سال گذشته افزایش سرقت گاز را تجربه کرده اند.

دزدان ویرجینیا هزاران دلار سوخت از پمپ بنزین می گیرند، تخفیف های آنلاین را تبلیغ می کنند

لنارد توضیح می‌دهد که دزدها «به پمپ دسترسی پیدا می‌کنند و… یا به نوعی سیستم را، چه به صورت فیزیکی یا الکترونیکی، نادیده می‌گیرند، و قیمت‌ها را به شدت پایین تنظیم می‌کنند، یا این تراکنش را در جایی باز نگه می‌دارند که چندین نفر بتوانند یک تراکنش را انجام دهند».

او توضیح داد: “این یک روند است. گرایش دیگر کسی است که یک ون صفحه تخت یا نوعی وسیله نقلیه را بهسازی یا بازسازی می کند، سپس بالای مخزن ذخیره سازی زیرزمینی پارک می کند و گاز را از مخزن ذخیره سازی زیرزمینی بیرون می کشد و سپس دوباره می فروشد.” . و این احتمالاً رایج‌ترین مورد در حال حاضر است.»

در سالت لیک سیتی، یوتا، تصاویر دوربین های امنیتی یک دزد را در حال سرقت گاز از کامیونی که در خارج از سامیت فایر و حفاظت، یک شرکت ایمنی و حفاظت آتش نشانی، قبل از آتش گرفتن بدنش پارک کرده بود، ضبط کرد.

بر اساس گزارش KSLV-TV، سارقان قبلا مبدل کاتالیزوری و گاز کامیون پارک شده را قبل از اینکه دزد دیگری در ۱۲ ژوئن اقدام به سرقت گاز بیشتری از خودرو کند، دزدیده بودند.

این خودروهای مستعمل به دلیل قیمت بالای بنزین دارای ارزش بالا هستند

مدیر شعبه تراویس میلز به این رسانه گفت: “آن مرد سعی کرد گاز را از آن خارج کند و سیفون را به کار نمی انداخت. بنابراین تصمیم گرفت مخزن بنزین را سوراخ کند و در آن زمان بود که آتش گرفت.” ارزش آن ۵ دلاری را ندارد که او برای جراحتی که آن مرد متحمل شده بود پس انداز می کرد.”

اداره پلیس لاس وگاس نیز نسبت به سرقت فیزیکی گاز هشدار می دهد.

ستوان جف سوانبک از اداره پلیس لاس وگاس گفت: “این دزدها بسیار پیچیده هستند. آنها کامیونی را می گیرند که شبیه یک کامیون معمولی است، مانند کامیون خدمات بزرگراه، و لوله های پیچیده ای در داخل آنها وجود دارد.” بخش جرایم مالی به KVVU گفت. آنها خود پمپ بنزین را باز می کنند و یک سری چرخ دنده داخل آن وجود دارد و آنقدر باهوش هستند که بفهمند چگونه دنده ها را دستکاری کنند.

بازیگر فیلم «شکن بد» می‌گوید: آمریکایی‌ها اگر «سرمایه‌داری را خیلی دوست دارند» باید در مورد قیمت بنزین رفتار کنند.

لنارد توضیح داد که چگونه دزدها هنگام اقدام به سرقت فیزیکی گاز خود را در معرض خطر قرار می دهند.

او گفت: “در ابتدا، برای سارقان خطرناک است، زیرا سوخت روی بخار می سوزد، روی مایع نمی سوزد. … بخارات فرار هستند.” “پمپ های بنزین سیستم های پیچیده ای برای بازیابی بخار دارند. دزدها ندارند. مسائل خاصی وجود دارد که در آنها… در پمپ بنزین برای هیچ کس خطرناک نیست، مگر دزدانی که سوخت را سیفون می کنند… آنها اساساً یک بمب متحرک هستند.”

میانگین قیمت ملی گاز در آخر هفته 4.91 دلار به ازای هر گالن بود و برخی از ایالت های غربی و شمال شرقی قیمت های بالای 5 و 6 دلار در هر گالن را مشاهده کردند.

میانگین قیمت ملی گاز در آخر هفته ۴.۹۱ دلار به ازای هر گالن بود و برخی از ایالت های غربی و شمال شرقی قیمت های بالای ۵ و ۶ دلار در هر گالن را مشاهده کردند.
(دیوید پل موریس / بلومبرگ)

خرده فروشان سوخت باید مراقب افرادی باشند که برای مدت طولانی “در بیرون معطل می مانند” یا “روی مخزن ذخیره سازی زیرزمینی شما پارک می کنند”.

بر اساس گزارش انجمن خودرو آمریکا (AAA)، میانگین قیمت ملی گاز در آخر هفته ۴.۹۱ دلار در هر گالن بود، در حالی که برخی از ایالت های غربی و شمال شرقی شاهد قیمت های بالای ۵ دلار و ۶ دلار در هر گالن بودند. در کالیفرنیا، میانگین روز شنبه ۶.۳۳ دلار بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در دوران بایدن، قیمت گاز یک شبه ۵ سنت افزایش یافت و باعث شد آمریکایی ها به طور متوسط ​​۱.۸۲ دلار بیشتر از سال گذشته، زمانی که قیمت ۳.۰۵ دلار برای هر AAA پرداخت می کردند، بپردازند.

بر اساس آخرین داده های اداره اطلاعات انرژی، ایالات متحده در هفته منتهی به ۱۰ ژوئن روزانه ۱۲ میلیون بشکه نفت خام تولید کرد. در مقایسه، حفاری های داخلی در مارس ۲۰۲۰ ۱۳.۱ میلیون بشکه در روز تولید کردند.

توماس کاتناچی و هیوستون کین از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.