آمازون «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» را منتشر کرد اما طرفداران شکایت دارند که در ابتدا فقط قسمت دوم آن کار می‌کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به نظر می‌رسد گران‌ترین نمایش آمازون تا کنون شروعی دشوار داشته است.

انبوهی از مشتریان آمازون پرایم که امیدوار بودند سریال مجلل «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» این سرویس استریم را تماشا کنند که پنجشنبه شب منتشر شد، در رسانه‌های اجتماعی شکایت کردند که فقط قسمت دوم آن در دسترس است.

قرار بود دو قسمت اول از ساعت ۹ شب به وقت شرقی در آمازون پخش شود، اما توییتر پر از طرفدارانی بود که می گفتند مشکلی وجود دارد.

این تصویر منتشر شده توسط استودیو آمازون، نازنین بنیادی، از چپ، اسماعیل کروز کوردووا و تایرو محفدین را نشان می دهد. "ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت."

این تصویر منتشر شده توسط استودیو آمازون، نازنین بنیادی، از سمت چپ، اسماعیل کروز کوردووا و تایرو محفدین را از «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» نشان می‌دهد.
(استودیوی آمازون از طریق AP)

یک نفر بلافاصله پس از اینکه قسمت‌ها قرار بود در دسترس باشند، توییت کرد: «Prime Video خیلی خراب شد، قسمت ۲ Rings of Power تمام شد، اما قسمت ۱ نه».

ادعای شرایط ناامن مجموعه «ارباب حلقه‌ها» توسط استودیوهای آمازون به عنوان «نادرست» رد شد

یکی دیگر نوشت: “Rings Of Power در حال حاضر بد شروع شده است… حدس می زنم با قسمت ۲ شروع کنم؟”

سومی گفت: “چرا قسمت ۲ Rings of Power را در دسترس دارم اما قسمت ۱ را ندارم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟” “بفرمایید، من خانم چاقوکشی خود را می خواهم.”

دیگری شکایت کرد: «فقط قسمت ۲ منتشر شد که حتی قبل از ساعت ۹ شب بود.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی ما اینجا را کلیک کنید

این تصویر منتشر شده توسط استودیو آمازون، اوین آرتور، سمت چپ، و سوفیا نوموت را در صحنه ای از "ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت."

این تصویر منتشر شده توسط استودیو آمازون، اوین آرتور، سمت چپ و سوفیا نوموت را در صحنه‌ای از «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» نشان می‌دهد.
(استودیوی آمازون از طریق AP)

یکی دیگر همراه با اسکرین شات از این مشکل نوشت: “خیلی علامت زده شده- آماده تماشای The Rings of Power @PrimeVideo هستم و هیچ گزینه پخش برای قسمت ۱ در تلفن یا تلویزیون خود ندارم.”

دیگری گفت: “هم اتاقی من با عصبانیت بر سر الکسای خود فریاد می زند و می خواهد بداند چرا قسمت ۲ حلقه های قدرت در دسترس است و نه قسمت ۱.”

یکی از طرفداران حتی یک میم گولم را منتشر کرد که در آن التماس می کرد: “به ما یک فرصت بده، عزیزم. به ما فرصت بده!”

به نظر می‌رسد که اسکرین‌شات‌های قسمت اول می‌گویند «این قسمت در دسترس نیست».

مشخص نیست که این موضوع چقدر گسترده بوده است و به نظر می رسد ظرف یک ساعت اصلاح شده است.

«حلقه‌های قدرت» یک سریال پیش درآمد است که پیش از اتفاقات «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» روایت می‌شود.

طبق گزارش‌ها، فصل ۸ قسمتی «حلقه‌های قدرت» حدود ۷۱۵ میلیون دلار برای این کمپانی هزینه داشته است که آن را به گران‌ترین سریال تاریخ تبدیل کرده است.

کایا اسکودلاریو پس از ورود برای اولین نمایش جهانی مجموعه تلویزیونی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در لندن، سه‌شنبه، 30 اوت 2022، برای عکاسان ژست می‌گیرد.

کایا اسکودلاریو پس از ورود برای اولین نمایش جهانی مجموعه تلویزیونی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در لندن، سه‌شنبه، ۳۰ اوت ۲۰۲۲، برای عکاسان ژست می‌گیرد.
(اسکات گارفیت/اینویژن/AP)

این سریال در حال حاضر برای فصل دوم تمدید شده است که قرار است فیلمبرداری آن در ماه اکتبر آغاز شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آمازون بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.