آلن جکسون جایزه یک عمر دستاورد CMA را دریافت کرد، با تشکر از همسر ۴۲ ساله: “رویای آمریکایی را زندگی کرد”


آلن جکسون در پنجاه و ششمین جوایز سالانه انجمن موسیقی کشور با دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری ویلی نلسون تجلیل شد.

ستاره ۶۴ ساله موسیقی کانتری این جایزه را در جریان نمایش در Bridgestone Arena در نشویل، تن در چهارشنبه شب دریافت کرد.

جکسون هنگام دریافت جایزه گفت: “موسیقی کانتری برای من بسیار خوب بود و زمانی که جوان بودم عاشق آن شدم.”

آلن جکسون در پنجاه و ششمین جوایز سالانه انجمن موسیقی کشور با دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری ویلی نلسون تجلیل شد.

آلن جکسون در پنجاه و ششمین جوایز سالانه انجمن موسیقی کشور با دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری ویلی نلسون تجلیل شد.
(تری وایات/WireImage)

او ادامه داد: “من واقعاً سازها، گیتارهای فولادی و کمانچه ها و چیزهایی از این قبیل را دوست دارم که به آن شخصیت منحصربفردی به من داد و آن را خاص خود ساخت. و من عاشق شعر و آهنگ و هنرمندان و ملودی ها هستم. هارمونی ها.”

ستاره کانتری، آلن جکسون، در مصاحبه‌ای نادر درباره مشکلات سلامتی صحبت می‌کند: «اکنون در حال تلو تلو خوردن در اطراف صحنه هستم»

“این برای من فقط یک موسیقی واقعی آمریکایی است.”

برنده دو بار جایزه گرمی به یاد می آورد که چگونه پس از تماشای فیلمی درباره زندگی هنک ویلیامز، الهام گرفت تا حرفه ای در موسیقی کانتری را دنبال کند. جکسون گفت که او “بدون هیچ چیز” به نشویل آمد و افزود: “کری [Underwood] در مورد سه وتر صحبت می کند و حقیقت و من مانند سه وتر و دعا بود. و خداوند آن دعا را اندکی مستجاب کرد.»

هیت ساز «ساعت پنج ساعت در جایی است» در ادامه از همسرش دنیز تشکر کرد و گفت: «ما از نوجوانی شروع کردیم و او اکنون ۴۰ سال است که در این ترن هوایی با من بوده است.

“احتمالا من همیشه ساده ترین فرد برای دوست داشتن نیستم، اما او در آنجا آویزان است و به من کمک کرده تا در زمان های سخت گذرانده باشم و لحظات خوبی را با هم به اشتراک بگذاریم. خوب و بد، شاد و غمگین. ما خیلی زنده مانده ایم. و من فقط می خواهم از او تشکر کنم زیرا او در تمام این سال ها مرا نگه داشته و بهترین دوست من است.”

او گفت: “من قطعا رویای آمریکایی را زندگی کرده ام.” “و من هنوز در آن رویای هونک تانک زندگی می کنم.”

قبل از اهدای جایزه، کری آندروود، دیرکس بنتلی، جان پردی و لینی ویلسون به جکسون ادای احترام کردند.

قبل از اهدای جایزه، کری آندروود، دیرکس بنتلی، جان پردی و لینی ویلسون به جکسون ادای احترام کردند.

قبل از اهدای جایزه، کری آندروود، دیرکس بنتلی، جان پردی و لینی ویلسون به جکسون ادای احترام کردند.
(مایکل لوکیسانو/گتی ایماژ)

آلن جکسون و همسرش دنیس جکسون در سال 2017.

آلن جکسون و همسرش دنیس جکسون در سال ۲۰۱۷.
(گتی ایماژ)

آندروود قبل از اینکه به حضار بگوید که اولین کنسرتی که در آن شرکت کرد، یکی از برنامه های جکسون بود، چند نوار از آهنگ خود را به نام «به یاد داشته باشید» خواند. او گفت: “دیدن اجرای او به من کمک کرد تا رویاهایم را دنبال کنم.”

آندروود ادامه داد: گفته می شود موسیقی کانتری سه آکورد و حقیقت است و در هر یک از آهنگ های آلن جکسون حقیقت وجود دارد. زیرا صدای قدرتمند او از امید و درد دل، از تفریح ​​و دوستی، از تراژدی و پیروزی، از زندگی و اندکی از عشق سخن می گوید.

بنتلی، پردی و ویلسون ترکیبی از آهنگ های موفق جکسون از جمله “Chattahoochee”، “Drive (For Daddy Gene)” و “Chasin’ That Neon Rainbow” را قبل از اینکه جکسون روی صحنه برود تا اجرای هیجان انگیز “Don’t Rock the” را اجرا کند. جوک باکس.”

جایزه یک عمر دستاورد ویلی نلسون که در سال ۲۰۱۲ تأسیس شد، هنرمندانی را که بالاترین درجه از شهرت را در موسیقی کانتری کسب کرده‌اند و تأثیر مثبتی در رشد این ژانر داشته‌اند، قدردانی می‌کند.

نلسون، کنی راجرز، جانی کش، دالی پارتون، کریس کریستوفرسون، چارلی پراید و لورتا لین قبلا این افتخار را دریافت کرده بودند.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

جکسون گرایش های پاپ ژانر موسیقی کانتری را در دهه ۹۰ به چالش کشید، در حالی که میلیون ها آلبوم را فروخت و ده ها آهنگ را به دست آورد. این ستاره متولد جورجیا سه بار به عنوان سرگرم کننده سال CMA انتخاب شده و به تالار مشاهیر آهنگسازان راه یافته است. در سال ۲۰۱۷، او به تالار مشاهیر موسیقی کانتری معرفی شد.

جکسون سال گذشته فاش کرد که به Charcot-Marie-Tooth مبتلا شده است، یک بیماری عصبی تخریبی که بر مهارت های حرکتی او تأثیر می گذارد. ماه گذشته، او اعلام کرد که دو تاریخ پایانی تور Last Call خود را به دلیل مشکلات سلامتی به سال ۲۰۲۳ به تعویق می اندازد.

در فرش قرمز، بنتلی به فاکس نیوز دیجیتال گفت که از اینکه جکسون را گرامی می‌دارد بسیار هیجان‌زده است و افزود که او از طرفداران بزرگ این هنرمند است.

“این یکی از اعضای برتر تالار مشاهیر تمام دوران در ذهن من است، به عنوان یک ترانه سرا، به عنوان یک خواننده، به عنوان یک نماینده، یک سفیر موسیقی کانتری در سراسر جهان. او کشور است و او تعریف آن است. بنابراین. من واقعاً مفتخرم که امشب بخشی از این همکاری هستم.”

جسی جیمز دکر، خواننده موسیقی کانتری به فاکس نیوز دیجیتال گفت که او و جکسون هر دو اهل نیونان، گا بودند و به یک دبیرستان رفتند. او به یاد آورد که زمانی که شهر بزرگراهی را به نام جکسون نامگذاری کرد، سرود ملی را خواند.

او گفت: “و پس اینجا ما امشب او را گرامی می داریم.” “میدونی، این که دنیا چطور کار می کنه خیلی عجیبه. اما یه شب خاص که باید بخشی ازش بود.”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید