آلبرت پویولز ۶۹۵مین بازی خانگی را در پیروزی ۲-۰ کاردینالز مقابل کابز شکست داد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ST. لوئیس (AP) – آلبرت پوژولز شماره ۶۹۵ خانگی را در اینینگ هشتم به دست آورد و مایلز میکولاس با پرتاب هشت اینینگ خاموش، سنت لوئیس کاردینالز را به پیروزی ۲-۰ مقابل شیکاگو کابز در روز یکشنبه هدایت کرد.

پوژولز با ضربه دو ران، براندون هیوز، براندون هیوز را با ضربه محکمی به زمین زد (۲-۲).

پوژولز در تالار مشاهیر آینده احتمالی تنها بری باندز (۷۶۲)، هنک آرون (۷۵۵)، بیب روث (۷۱۴) و الکس رودریگز (۶۹۶) را در لیست همه زمان‌ها دنبال می‌کند.

پویولز در دوران حرفه‌ای خود هفت هومر موفق دارد، از جمله دو نفر در این فصل. او در برابر ۴۵۱ پرتاب کننده مختلف توپ زده است که یک رکورد تمام دوران است.

این بازیکن ۴۲ ساله با نتیجه ۰-۱ پرش کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز پس از زدن یک ران خانگی دو ران در طول هشتمین اینینگ مقابل شیکاگو کابز در 4 سپتامبر 2022 در سنت لوئیس جشن می گیرد.

آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز پس از زدن یک ران خانگی دو ران در طول هشتمین اینینگ مقابل شیکاگو کابز در ۴ سپتامبر ۲۰۲۲ در سنت لوئیس جشن می گیرد.
(AP Photo/Jeff Roberson)

پوژولز گفت: “این خیلی خاص است که بتوانی این کار را انجام دهی.” “بعضی از شب‌ها هستند که قرار است از آن عبور کنی و برخی شب‌ها که نمی‌گذری. شب‌هایی که انجام می‌دهی، فقط از آن لذت می‌بری. و این چیزی است که من امشب از آن لذت خواهم برد.”

تامی ادمن رالی را با یک دونفره شروع کرد.

ادمن گفت: “من ۱۰۰٪ مطمئن بودم که او راهی پیدا می کند تا مرا به داخل بکشاند.” “هرچقدر هم که دیوانه است، فقط انتظار داریم که این اتفاق بیفتد. او بهترین راست دست نسل ماست.”

پوژولز در آخرین فصل خود راهی پیدا کرده است که در تمام فصل به شکلی دراماتیک ادامه دهد.

الیور مارمول، مدیر سنت لوئیس، گفت: “مواقعی در این بازی وجود دارد که شما از قفل شدن در بازی یک قدم عقب می روید، و برای یک دقیقه طرفدار می شوید و آن را مانند بقیه تجربه می کنید.” “این یکی از آنها بود. شما همه چیز را قبول می کنید زیرا کاری که او انجام می دهد کاملاً باورنکردنی است.”

به آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز پس از رسیدن به امتیاز دو ران خانگی، ششصد و نود و پنجمین دوره خانگی دوران حرفه ای خود، در برابر شیکاگو کابز در مسابقه هشتم در استادیوم بوش در 4 سپتامبر 2022 در سنت لوئیس تبریک می گویند. ، میسوری

به آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز پس از رسیدن به امتیاز دو ران خانگی، ششصد و نود و پنجمین دوره خانگی حرفه‌ای‌اش، در برابر شیکاگو کابز در هشتمین دوره در ورزشگاه بوش در ۴ سپتامبر ۲۰۲۲، در سنت لوئیس تبریک می‌گویند. ، میسوری
(دیلیپ ویشوانات/گتی ایماژ)

آلبرت پوژولز کاردینال این رکورد باندهای باری را با شماره HOME RUN شکست. ۶۹۴

پوژولز در روزهای یکشنبه صد و سی امین دوره خانگی حرفه‌ای خود را انجام داد، بیشترین تعداد روزها.

دیوید راس، مدیر شیکاگو، اشاره کرد که اگر هیوز در شمارش عقب می ماند، او با پویولز راه می رفت.

راس گفت: “باید به بچه هایت اعتماد کنی.” “می خواست به آلبرت حمله کند. او فقط یکی را در وسط گذاشت.”

سنت لوئیس چهار برد متوالی، ۱۸ بازی از ۲۰ بازی اخیر خانگی خود را کسب کرده است و در ۲۴ بازی برتر فصل، بیش از ۰.۵۰۰ در ۷۹-۵۵ است. این هشتمین رفت و برگشت سریال Cardinals در فصل بود.

شیکاگو هفت از هشت شکست خورده است.

میکولاس (۱۱-۱۰) دو ضربه را واگذار کرد. سه ضربه زد و یکی راه رفت. رایان هلسلی سیزدهمین سیو خود را در ۱۷ موقعیت به دست آورد.

مارکوس استرومن، شروع کننده شیکاگو، در هفت اینینگ خاموشی، چهار ضربه را مجاز کرد. او ۵ ضربه را زد و در یک بازی ۹۸ زمینی یک ضربه را پیاده نکرد.

شروع بازی به دلیل بارش باران ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه تاخیر داشت.

آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز در مسابقه خانگی هشتم در استادیوم بوش در تاریخ 4 سپتامبر 2022 در سنت لوئیس، میسوری، ششصد و نود و پنجمین دوره خانگی حرفه‌ای‌اش، برابر شیکاگو کابز، به میدان رفت.

آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز در مسابقه خانگی هشتم در استادیوم بوش در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۲ در سنت لوئیس، میسوری، ششصد و نود و پنجمین دوره خانگی حرفه‌ای‌اش، برابر شیکاگو کابز، به میدان رفت.
(دیلیپ ویشوانات/گتی ایماژ)

ALBERT PUJOLS HITS HOME RUN NO. 693، اوراق قرضه باری را برای ثبت نامشخص پیوند می دهد

قهرمان زادگاه

جیسون تیتوم، بومی سنت لوئیس، برجسته بوستون سلتیکس، اولین زمین را بیرون انداخت. تاتوم بسکتبال دبیرستانی را در Chaminade College Prep، واقع در ۱۴ مایلی استادیوم بوش، بازی کرد.

گریز سریع

کاردینال ها در اینینگ اول ۹۱ ران به ثمر رسانده اند و در رده دوم پس از لس آنجلس داجرز با ۹۵ ران.

اتاق مربی

توله ها: سی ویلسون کنترراس بازی را به دلیل درد پای چپ از دست داد. او روز سه شنبه مقابل تورنتو دچار مصدومیت شد.

کاردینال ها: LHP استیون ماتز یک دوره توانبخشی را از روز سه شنبه در Double-A Springfield آغاز خواهد کرد. او از ۸ آگوست به دلیل رگ به رگ شدن زانوی چپ بیرون بود.

آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز در مسابقه خانگی هشتم در استادیوم بوش در تاریخ 4 سپتامبر 2022 در سنت لوئیس، میسوری، ششصد و نود و پنجمین دوره خانگی حرفه‌ای‌اش، برابر شیکاگو کابز، به میدان رفت.

آلبرت پوژولز از سنت لوئیس کاردینالز در مسابقه خانگی هشتم در استادیوم بوش در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۲ در سنت لوئیس، میسوری، ششصد و نود و پنجمین دوره خانگی حرفه‌ای‌اش، برابر شیکاگو کابز، به میدان رفت.
(دیلیپ ویشوانات/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تا بعدی

کابز: LHP Wade Miley (1-0، ۲.۸۴ ERA) از روز سه شنبه آغاز خواهد شد، زیرا کابز با میزبانی از سینسیناتی یک جایگاه شش بازی خانگی را آغاز خواهد کرد. مایلی از ۱۱ ژوئن به دلیل کشیدگی کتف چپ بیرون بود. RHP جاستین دان (۱-۲، ۴.۶۳) برای قرمزها شروع خواهد شد.

کاردینال ها: RHP جک فلاهرتی (۰-۰، ۵.۶۳) در اولین بازی از یک سری چهار بازی بعد از ظهر دوشنبه در سنت لوئیس به مصاف واشنگتن RHP انیبال سانچز (۱-۵، ۵.۰۵) خواهد رفت. فلاهرتی از ۲۷ ژوئن به دلیل کشیدگی شانه راست از میادین دور بوده است. او پنج دوره بازپروری در خردسالان انجام داد.