آلبرت پوژولز از کاردینالز در پیروزی بر جاینتز اولین بازی تاریخی خود را روی تپه انجام می دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک طرفدار معمولی MLB ممکن است فکر کند که هیچ کاری برای آلبرت پویولز برای انجام اولین ها باقی نمانده است.

او اولین موفقیت حرفه ای خود را در ۲ آوریل ۲۰۰۱ به دست آورد – یک تک آهنگ از مایک همپتون، بازیکن کلرادو راکیز. او در ۶ آوریل ۲۰۰۱ اولین بازی خانگی خود را در بازی ۳ به ۵ مقابل آریزونا دایموندبکز انجام داد و بعداً اولین دبل خود را ثبت کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

 آلبرت پوژولز شماره 5 از سنت لوئیس کاردینالز در طول نهمین مسابقه مقابل سانفرانسیسکو جاینتز در استادیوم بوش در 15 مه 2022 در سنت لوئیس، میسوری به میدان می‌رود.

آلبرت پوژولز شماره ۵ از سنت لوئیس کاردینالز در طول نهمین مسابقه مقابل سانفرانسیسکو جاینتز در استادیوم بوش در ۱۵ مه ۲۰۲۲ در سنت لوئیس، میسوری به میدان می‌رود.
(اسکات کین/گتی ایماژ)

او در حال حاضر بیش از ۶۰۰ هوم ران و ۳۳۰۰ بازدید داشته است. او ۱۰ بار در بازی ستارگان شرکت کرد و سه بار MVP لیگ ملی شد.

یکشنبه شب مقابل سان فرانسیسکو جاینتز، او به هواداران یادآوری کرد که حداقل یک کار وجود دارد که او انجام نداده است – گرفتن تپه. پوژولز در میانه حمله سنت لوئیس کاردینالز در برابر جاینتز، برای اولین بار در دوران حرفه ای ۲۲ ساله خود به سمت دست انداز رفت.

در حالی که کاردینال ها با نتیجه ۱۵-۲ پیش بودند، او برای نهمین اینینگ بیرون آمد. او قبل از اینکه برد رد بردز را با نتیجه ۱۵-۶ ببندد، اجازه می‌دهد تا دو راند خانگی در چارچوب داشته باشد.

هانتر گرین بدون باخت قرمزها در بازی بدون: “این تیم من است، سوار شوید یا با آنها بمیرید”

ایوان لونگوریا، بازیکن پایه سوم جاینتز، پوژولز را با یک گل جدا کرد. او خواست تا توپ را در شرایطی حفظ کند که مطمئناً برای هر دو بازیکن کهنه‌کار لحظه‌ای خاص خواهد بود.

آلبرت پوژولز (5) بازیکن منتخب سنت لوئیس کاردینالز در بازی بین سانفرانسیسکو جاینتز و سنت لوئیس کاردینالز در 15 مه 2022 در استادیوم بوش با تیمش 15-2 زمینی را در بالای رده نهم پرتاب کرد. در سنت لوئیس MO.

آلبرت پوژولز (۵) بازیکن منتخب سنت لوئیس کاردینالز در بازی بین سانفرانسیسکو جاینتز و سنت لوئیس کاردینالز در ۱۵ مه ۲۰۲۲ در استادیوم بوش با تیمش ۱۵-۲ زمینی را در بالای رده نهم پرتاب کرد. در سنت لوئیس MO.
(Rick Ulreich/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

حداکثر سرعت Pujols یک کشویی ۶۹ مایل در ساعت به Thairo Estrada بود. پویولز استرادا را به انتخاب یک بازیکن زمینی واداشت.

سارا لنگس، روزنامه نگار خاطرنشان کرد که پویولز دومین بازیکن مسن ترین بازیکنی بود که اولین بازی خود را در زمین بازی انجام داد.

لنا بلکبرن این کار را در ۴۲ سال و ۲۲۵ روز در سال ۱۹۲۹ برای شیکاگو وایت ساکس انجام داد. او یک ضربه را در ۱/۳ اینینگ مجاز کرد.

اندرو کنیزنر (7) شکارچی سنت لوئیس کاردینالز و آلبرت پوژولز، هم تیمی خود، پیروزی 15-6 تیمشان بر سانفرانسیسکو جاینتز را پس از یک بازی بیسبال در روز یکشنبه، 15 می 2022، در سنت لوئیس جشن گرفتند.

اندرو کنیزنر (۷) شکارچی سنت لوئیس کاردینالز و آلبرت پوژولز، هم تیمی خود، پیروزی ۱۵-۶ تیمشان بر سانفرانسیسکو جاینتز را پس از یک بازی بیسبال در روز یکشنبه، ۱۵ می ۲۰۲۲، در سنت لوئیس جشن گرفتند.
(AP Photo/Joe Puetz)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پوژولز ۴۲ سال و ۱۱۹ روز سن داشت.