آزی آزبورن پس از انجام یک عمل جراحی بزرگ “به طور قابل توجهی بهبود یافته است”.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آزی آزبورن می گوید که از زمان انجام یک عمل جراحی بزرگ، بهبود قابل توجهی را در سلامت خود تجربه کرده است.

خواننده و ترانه سرای ۷۳ ساله هوی متال که در ژانویه ۲۰۲۰ فاش کرد که به بیماری پارکینسون مبتلا شده است، در جریان حضور در روز چهارشنبه در کنار همسرش شارون، ۶۹ ساله، در “صبح بخیر آمریکا” از بهبودی خود صحبت کرد.

او در حالی که روی صندلی خمیده بود به خبرنگار کریس کانلی گفت: «قبل از این که اینطور با شما صحبت کنم.

آزی آزبورن به اشتراک گذاشت که پس از انجام یک عمل جراحی بزرگ، بهبود قابل توجهی در سلامت خود تجربه کرده است.

آزی آزبورن به اشتراک گذاشت که پس از انجام یک عمل جراحی بزرگ، بهبود قابل توجهی در سلامت خود تجربه کرده است.
(Sergei BobylevTASS از طریق Getty Images)

آلوم “آزبورنز” در ادامه گفت: “از زمانی که این جراحی را انجام دادم، به طور قابل توجهی پیشرفت کردم.”

جک، پسر اوزی آزبورن، راک را که به کاخ سفید دعوت شده بود، به یاد می آورد: “لحظه ای بسیار غرور آفرین بود”

شارون توضیح داد که آزی قبل از عمل جراحی درد شدیدی داشت.

مجری سابق «The Talk» گفت: «این صفحات فلزی در حال بیرون آمدن بودند. “آوارها روی نخاع او مالیده شده بودند. او به معنای واقعی کلمه بعضی روزها از درد گریه می کرد.”

خواننده سابق Black Sabbath در طول سال ها با تعدادی از بیماری های جسمی دست و پنجه نرم کرده است. در سال ۲۰۰۳، او تقریباً در یک تصادف ATV جان خود را از دست داد، هنگامی که او در اطراف املاک خود در لندن بود، چهار چرخش به او برخورد کرد.

آزی در سال ۲۰۱۹ پس از سقوط بد تحت عمل جراحی قرار گرفت. او به کانلی گفت: “من مجبور شدم گردنم را جراحی کنم که تمام اعصابم به هم ریخت.”

خواننده و ترانه سرای هوی متال طی یک حضور در روز چهارشنبه در کنار همسرش شارون در مورد بهبودی خود صحبت کرد "صبح بخیر آمریکا"

این خواننده و ترانه سرای هوی متال در جریان حضور در روز چهارشنبه در کنار همسرش شارون در برنامه “صبح بخیر آمریکا” درباره بهبودی خود صحبت کرد.
(مایک مارسلند/مایک مارسلند/WireImage)

این نوازنده گفت که تحرک او این روزها “عالی” نیست.

آزی اضافه کرد: “من باید هر جا که می خواهم بروم مذاکره کنم و به راحتی خسته می شوم. اما حالم خوب است. خانواده من در حالی که من را بیکار کرده اند کاملاً فوق العاده بوده اند.”

شارون به شوخی گفت: «او در ته دل بود. “همه چیز از دلخراش گرفته تا روح ویرانگر و شادی های بهبود او.”

آزی قرار است اولین اجرای خود را در ایالات متحده در دو سال گذشته در ۸ سپتامبر در اولین روز از فصل NFL انجام دهد. سازمان فوتبال روز دوشنبه در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که هیت ساز «شات در تاریکی» بازیگر نیمه وقت بازی لس آنجلس رامز و بوفالو بیلز خواهد بود.

او آخرین بار در مراسم جوایز موسیقی آمریکا ۲۰۱۹ روی صحنه رفت که به تراویس اسکات و پست مالون برای اجرای همکاری آنها “Take What You Want” پیوست.

سیزدهمین آلبوم استودیویی انفرادی آزی، بیمار شماره ۹، یک روز پس از اجرای نیمه وقت او در NFL منتشر خواهد شد.

آزی در طول مصاحبه خود با GMA درباره حضور در صحنه برای اولین بار از سال ۲۰۱۹ که ماه گذشته در بازی های مشترک المنافع در زادگاهش بیرمنگام انگلستان اجرا کرد صحبت کرد.

او گفت: «وقتی روی صحنه می‌روم، چیزی همه چیز را فرا می‌گیرد. “روح من زنده می شود.”

آزبورن برای اولین بار در دو سال اخیر وقتی در بازی های کشورهای مشترک المنافع در زادگاهش بیرمنگام انگلستان روی صحنه رفت، صحبت کرد.

آزبورن برای اولین بار در دو سال اخیر وقتی در بازی های کشورهای مشترک المنافع در زادگاهش بیرمنگام انگلستان روی صحنه رفت، صحبت کرد.
(عکس از الکس پانتلینگ)

شارون افزود: “۳۰۰۰۰ نفر آنجا بودند و به محض اینکه آزی بالا آمد، همه گریه می کردند زیرا باورشان نمی شد او آنجا باشد.”

آزی به او گفت: “آنقدرها هم بد نبود.”

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

فارغ التحصیل «شارون آزبورن شو» با تکان دستی بازیگوش گفت: «خفه شو».

این زوج به زودی به تلویزیون واقعی خود باز خواهند گشت. آن‌ها در یک سریال مستند بی‌بی‌سی با عنوان «خانه به خاک» بازی می‌کنند. این سریال آزی و شارون را دنبال می‌کند که آنها به بریتانیا برمی‌گردند و با زندگی در حومه‌های انگلیسی سازگار می‌شوند.

«سریال دنبال خواهد شد آزبورنز همانطور که آنها یکی از مهمترین سالهای خود را جشن می گیرند – با همه چیز از تولد ۷۰ سالگی شارون گرفته تا نوزادی که به زودی به دنیا می آید، تور اوزی و البته خود حرکت بزرگ.”

حدود ۲۰ سال پس از اولین نمایش این جفت اعلام شد نمایش واقعی ام تی وی «آزبورن‌ها»، «خانه‌ای به رست» همچنین آزی و شارون را دنبال می‌کنند تا با مشکلات سلامتی و پیری کنار بیایند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید